KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 616)

Odzyskaj.org - Odszkodowania i Ubezpieczenia****

Serwis skupia informację na temat ubezpieczeń i porad prawnych z zakresu likwidacji roszczeń z ubezpieczeń obowiązkowych jak również dobrowolnych. Dowiedz się jak odzyskać odszkodowanie z ubezpieczenia oc za szkodę wyrządzoną w związku z ruchem pojazdu mechanicznego, lub skorzystaj z forum serwisu w celu uzyskania pomocy na nurtujące pytania. Portal Odzyskaj.org nie czerpie żadnych korzyści finansowych od użytkowników serwisu. Służymy wiedzą i pomocą w zakresie szeroko rozumianej tematyki prawa odszkodowawczego. Zapraszamy!

http://www.odzyskaj.org/ - 14 Cze 2010

Odzyskiwanie odszkodowań****

Firma zajmująca się odzyskiwaniem odszkodowań dla osób prywatnych jak i firm. Firma specjalizuje się w odzyskiwaniu odszkodowań powypadkowych, należnych także w przypadku śmierci osoby poszkodowanej. Zajmuje się również prostszymi wypadkami takimi jak np. złamanie ręki czy nogi.

http://odzyskujemy-odszkodowania.pl/ - 14 Sty 2011

OFE24 | Otwarty Fundusz Emerytalny ING Nationale-Nederlanden - Zapisy Online****

Wybierz najlepszy Otwarty Fundusz Emerytalny w ING Nationale-Nederlanden. Pomyśl już dziś o swojej emeryturze i wypełnij deklarację online.

http://www.ofe24.eu/ - 20 Lis 2007

OFERTA Ad-Valorem - Odszkodowania powypadkowe Lublin****

Ad-Valorem - odszkodowania powypadkowe Lublin. Specjalnością firmy jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z tytułu szkód osobowych z OC sprawcy. Powierzenie prowadzenia postępowania przed Zakładem Ubezpieczeń, przygotowanemu, licencjonowanemu negocjatorowi, a przed Sądem adwokatowi z długoletnim doświadczeniem w sprawach odszkodowawczych, jest dla Ciebie gwarancją uzyskania należnego Ci zadośćuczynienia.

http://www.ad-valorem.pl/ - 12 Paź 2012

Oferty ubezpieczeń przez internet na Ubezpieczeniainternet.pl****

W jednym miejscu znajdziesz tanie oferty ubezpieczeń online OC, mieszkania, turystycznych oraz polisy direct na życie. Nas stronie forum dyskusyjne o ubezpieczeniach dla użytkowników z podziałem na miasta m.in. Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Sosnowiec.

http://www.ubezpieczeniainternet.pl/ - 1 Lut 2014

Opinie i informacje o towarzystwach ubezpieczeń - groteski.pl****

Na Groteski.pl znajdziesz bogatą paletę informacji na temat różnego rodzaju towarzystw ubezpieczeniowych. Opinie PZU, opinie AXA, opinie Proama - to tylko niektóre z tematów poruszanych na jej łamach. Wiadomości są tutaj publikowane na bieżąco, co zapewnia nie tylko ich aktualność, ale też utwierdza w przekonaniu, że strona ta jest zawsze na czasie. A co jeśli chodzi o samą treść? Oprócz wspomnianych wyżej opinii znaleźć tu można także wszelkiego rodzaju narzędzia ułatwiające wybór jak najbardziej odpowiedniego usługodawcy. Najpopularniejszym narzędziem jest porównywarka, pokazująca i porównująca ofertę prezentowaną przez kilkadziesiąt działających na naszym rynku firm ubezpieczeniowych. Odwiedzając Groteski.pl masz pewność, że pozyskasz najbardziej kompleksowe informacje na temat ubezpieczycieli.

http://groteski.pl/ - 23 Kwi 2014

Otwarte Fundusze Emerytalne czyli OFE****

Informacje ogólne o Otwartych Funduszach Emerytalnych, rankingi. Zapisy i Zmiana funduszu on-line. Fundusze: ING, Generali... Na stronie można znaleźć przydatne porady na temat, jak świadomie dokonać wyboru funduszu OFE, czy i kiedy warto go zmienić. Co zrobić by uniknąć losowania do funduszu emerytalnego. Można skorzystać z opcji przystąp on-line i łatwo przystąpić po raz pierwszy lub zmienić wybrany Otwarty Fundusz Emerytalny.

http://www.fundusze-ofe.pl/ - 10 Kwi 2009

Otwarty Fundusz Emerytalny ING, przystąp on-line****

OFE ING N-N jest liderem pod względem osiągniętej stopy zwrotu ( zysku klienta ) za ostatnie 3 lata, która wynosi 56,318%. Wielokrotnie wyróżniany prestiżowymi tytułami w rankingach Rzeczpospolitej, Gazety Wyborczej , Super Expresu i innych. Przystąp on-line.

http://teleuslugi.pl/ - 14 Lis 2005

PAMA Ubezpieczenia Szczecin****

Oferujemy kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dopasowane do Państwa potrzeb. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów i firm. Kierując się wieloletnim doświadczeniem zapewnimy Ci największy komfort współpracy.

http://www.szczecin-ubezpieczenia.pl/ - 6 Lis 2012

Państwowy Urząd Nadzoru Ubezpieczeń****

Strona Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń, na której znajdziemy informacje o urzędzie, ubezpieczycielach, aktuariuszach i brokerach.

http://www.punu.gov.pl/ - 18 Sie 2001