KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 625)

Otwarty Fundusz Emerytalny ING, przystąp on-line****

OFE ING N-N jest liderem pod względem osiągniętej stopy zwrotu ( zysku klienta ) za ostatnie 3 lata, która wynosi 56,318%. Wielokrotnie wyróżniany prestiżowymi tytułami w rankingach Rzeczpospolitej, Gazety Wyborczej , Super Expresu i innych. Przystąp on-line.

http://teleuslugi.pl/ - 14 Lis 2005

PAMA Ubezpieczenia Szczecin****

Oferujemy kompleksowe rozwiązania ubezpieczeniowe dopasowane do Państwa potrzeb. Z naszych usług skorzystało już wielu zadowolonych klientów i firm. Kierując się wieloletnim doświadczeniem zapewnimy Ci największy komfort współpracy.

http://www.szczecin-ubezpieczenia.pl/ - 6 Lis 2012

Państwowy Urząd Nadzoru Ubezpieczeń****

Strona Państwowego Urzędu Nadzoru Ubezpieczeń, na której znajdziemy informacje o urzędzie, ubezpieczycielach, aktuariuszach i brokerach.

http://www.punu.gov.pl/ - 18 Sie 2001

Partner Risk Sp. z o.o.-Centrum Ubezpieczeń****

Centrum finansowo-ubezpieczeniowe. W ofercie ubezpieczenia, możliwość zamawiania przez internet i samodzielnego wyliczenia składki ubezpieczeniowej. Na stronie znajduje się: informacje o ofercie, prezentacja oferowanych ubezpieczeń, kontakt.

http://www.partnerrisk.pl/ - 23 Sty 2002

Patronus Ubezpieczenia – Mobilny Agent Ubezpieczeniowy****

Mobilny Agent Ubezpieczeniowy pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenia i tylko dokładnie takie jakich naprawdę potrzebujesz. Patronus Ubezpieczenia działa na terenie trójmiasta- Sopotu, Gdańska, Gdyni oraz całego województwa pomorskiego. Zaufały nam już setki klientów. Dołącz do nich i Ty.

http://patronus-ubezpieczenia.pl/ - 15 Lut 2018

PewnaPolisa.pl - Ubezpieczenia dla Ciebie i Firm****

PewnaPolisa.pl - Ubezpieczenia OC/AC, NNW, majątkowe, podróżne, dla biznesu oraz na życie i transportowe. Poznań/Wielkopolska

http://www.pewnapolisa.pl/ - 18 Wrz 2014

PHU HELIOS MAREK KACZMARCZYK ubezpieczenia majątkowe kraków****

Grupowe i indywidualne ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków albo kosztów leczenia to kluczowe elementy ciekawej propozycji usług dokonywanych w biurze obsługi ubezpieczeniowej - HELIOS-AHU. Nasza firma zlokalizowana jest w Krakowie, lecz entuzjastycznie współdziałają z nami Klienci z każdej lokalizacji na obszarze Polski. Długoletnie doświadczenie w branży oraz nieprzerwana kooperacja z najbardziej liczącymi się towarzystwami ubezpieczeniowymi umożliwia nam zapewnianie Państwu najbardziej przydatnych warunków ofertowych. Dla zasięgnięcia określonych informacji, rekomendujemy, ażeby zaznajomić się z drobiazgową propozycją usług HELIOS-AHU.

http://helios-ahu.pl/ - 16 Lis 2013

PLUS Biuro Ubezpieczeń Wojciech Królak****

Firma została założona w 1995 roku w Szczecinie. Zgromadzone przez ten czas doświadczenie oraz zdobyta wiedza gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie. Obecnie nasze biuro współpracuje z 23 towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala zaproponować państwu wiele opcji ubezpieczeniowych do wyboru. Aby zapewnić Państwu wysoki standard usług stale poszerzamy naszą ofertę oraz wiedzę o produktach ubezpieczeniowych.

http://www.ubezpieczenia-police.pl/ - 3 Wrz 2012

Płace w firmie. Rozliczanie wynagrodzeń w praktyce.****

Porady ekspertów dot. rozliczania wynagrodzeń, ZUS, kosztów pracowniczych, czasu pracy, prawo pracy. Informacje o zmianach w prawie, porady ekspertów, odpowiedzi na pytania czytelników, orzeczenia i wyjaśnienia ministerstwa finansów, interpretacje. Kalkulatory.

http://www.placewfirmie.pl/ - 9 Lut 2007

Polisa4you.pl - Ubezpieczenia, Kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych OC/ AC, wyceny eksperta, progr****

Polisa4you.pl oferuje osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym oraz instytucjom nieprowadzącym działalności gospodarczej, produkty ubezpieczeniowe i finansowe oraz doradztwo w zakresie ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Naszą dewizą jest poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie naszych klientów. Współpracujemy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, uzyskując dla naszych klientów warunki ubezpieczenia dostosowane do ich potrzeb i specyfiki działalności.

http://polisa4you.pl/ - 1 Gru 2011