KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 606)

PewnaPolisa.pl - Ubezpieczenia dla Ciebie i Firm****

PewnaPolisa.pl - Ubezpieczenia OC/AC, NNW, majątkowe, podróżne, dla biznesu oraz na życie i transportowe. Poznań/Wielkopolska

http://www.pewnapolisa.pl/ - 18 Wrz 2014

PHU HELIOS MAREK KACZMARCZYK ubezpieczenia majątkowe kraków****

Grupowe i indywidualne ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków albo kosztów leczenia to kluczowe elementy ciekawej propozycji usług dokonywanych w biurze obsługi ubezpieczeniowej - HELIOS-AHU. Nasza firma zlokalizowana jest w Krakowie, lecz entuzjastycznie współdziałają z nami Klienci z każdej lokalizacji na obszarze Polski. Długoletnie doświadczenie w branży oraz nieprzerwana kooperacja z najbardziej liczącymi się towarzystwami ubezpieczeniowymi umożliwia nam zapewnianie Państwu najbardziej przydatnych warunków ofertowych. Dla zasięgnięcia określonych informacji, rekomendujemy, ażeby zaznajomić się z drobiazgową propozycją usług HELIOS-AHU.

http://helios-ahu.pl/ - 16 Lis 2013

PLUS Biuro Ubezpieczeń Wojciech Królak****

Firma została założona w 1995 roku w Szczecinie. Zgromadzone przez ten czas doświadczenie oraz zdobyta wiedza gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług w dziedzinie ubezpieczeń majątkowych oraz ubezpieczeń na życie. Obecnie nasze biuro współpracuje z 23 towarzystwami ubezpieczeniowymi, co pozwala zaproponować państwu wiele opcji ubezpieczeniowych do wyboru. Aby zapewnić Państwu wysoki standard usług stale poszerzamy naszą ofertę oraz wiedzę o produktach ubezpieczeniowych.

http://www.ubezpieczenia-police.pl/ - 3 Wrz 2012

Płace w firmie. Rozliczanie wynagrodzeń w praktyce.****

Porady ekspertów dot. rozliczania wynagrodzeń, ZUS, kosztów pracowniczych, czasu pracy, prawo pracy. Informacje o zmianach w prawie, porady ekspertów, odpowiedzi na pytania czytelników, orzeczenia i wyjaśnienia ministerstwa finansów, interpretacje. Kalkulatory.

http://www.placewfirmie.pl/ - 9 Lut 2007

Polisa4you.pl - Ubezpieczenia, Kalkulator ubezpieczeń komunikacyjnych OC/ AC, wyceny eksperta, progr****

Polisa4you.pl oferuje osobom fizycznym, podmiotom gospodarczym oraz instytucjom nieprowadzącym działalności gospodarczej, produkty ubezpieczeniowe i finansowe oraz doradztwo w zakresie ubezpieczeń majątkowych i życiowych. Naszą dewizą jest poczucie bezpieczeństwa i zadowolenie naszych klientów. Współpracujemy z czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, uzyskując dla naszych klientów warunki ubezpieczenia dostosowane do ich potrzeb i specyfiki działalności.

http://polisa4you.pl/ - 1 Gru 2011

Porownywarkaubezpieczen.pl****

Opisane działanie kalkulatorów najpopularniejszych ubezpieczeń: turystycznych, komunikacyjnych, mieszkaniowych, życiowych. Jak porównywać ubezpieczenia przez internet, jak korzystać z porównywarek.

http://porownywarkaubezpieczen.pl/ - 27 Lut 2014

Porównanie OC****

Specjalista do spraw ubezpieczeń komunikacyjnych porównuje ubezpieczenia OC. Wielopłaszczyznowe porównanie OC pozwala na lepsze dopasowanie i wybór przez klienta. Rozpracowujemy tajniki ubezpieczeń komunikacyjnych.

http://www.porownanie-oc.pl/ - 11 Paź 2012

Porównywarka OC****

Kalkulacja wysokości ubezpieczenia oc jest prowadzona w oparciu o cały szereg różnych czynników. W związku z tym wysokość składki na ubezpieczenie oc jest inna dla każdego samochodu. Porównanie wysokości składki jest trudne, gdyż w krótkim czasie trzeba byłoby odwiedzić kilka czy kilkanaście zakładów ubezpieczeniowych i poznać wysokość swojej składki. Na szczęście funkcjonuje porównywarka oc dzięki której można porównać oferty aż 17 różnych zakładów ubezpieczeniowych i tym samym wybrać ofertę najbardziej korzystną dla siebie. Porównywarka ubezpieczeń przedstawi realne składki na ubezpieczenia samochodowe, w tym na ubezpieczenie oc oraz ac. Dzięki takim informacjom będzie można skorzystać z najtańszej oferty, a tym samym w ciągu całego roku zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Nie ma potrzeby przedłużania umowy ubezpieczenia u tego samego ubezpieczyciela skoro ma się możliwość wybrania tańszej opcji.

http://porownywarka-ocac.pl/ - 1 Lut 2014

Porównywarka OC - okurka.pl****

Jeżeli jesteś osobą, która właśnie nosi się z zamiarem zakupu ubezpieczenia OC i AC to serwis okurka.pl jest właśnie dla Ciebie. Na stronie znajduje się kalkulator składki OC/ AC, który w szybki sposób umożliwia wyliczenie i porównanie ceny za ubezpieczenie dla samochodu. Z porównywarką ubezpieczeń okurka.pl zakup ubezpieczenia nie będzie już dla Ciebie udręką ponieważ dajemy Ci narzędzie, które w dużym stopniu Ci to ułatwi.

http://okurka.pl/ - 6 Maj 2014

Porównywarki ubezpieczeń - testujemy kalkulatory OC AC****

Twoje ubezpieczenie OC AC dobiega końca? Nie masz czasu na spotkania z agentami? Znajdź i kup ubezpieczenie w sieci! Skorzystaj z bardzo popularnych ostatnio internetowych porównywarek ubezpieczeń. Porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych zyskują co raz większe grono zwolenników, ponieważ szybko analizują rynek ubezpieczeń komunikacyjnych i zazwyczaj pozwalają na zakup polisy on-line. Jak zatem wybrać najlepszą porównywarkę? Na to i wiele innych pytań ze świata ubezpieczeń odpowiedzą redaktorzy serwisu porownywarki-ubezpieczen.pl. Serwis ten, to katalog 15 porównywarek ubezpieczeń, poddanych testom i surowej ocenie ich funkcjonalności. Dzięki temu mamy pełny obraz obecnie dostępnych narzędzi w internecie. Jeśli chcesz się wiedzieć, która porównywarka znajdzie najlepszą dla Ciebie ofertę i ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu - koniecznie sprawdź porownywarki-ubezpieczen.pl.

http://porownywarki-ubezpieczen.pl/ - 30 Kwi 2013