KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 625)

Porownywarkaubezpieczen.pl****

Opisane działanie kalkulatorów najpopularniejszych ubezpieczeń: turystycznych, komunikacyjnych, mieszkaniowych, życiowych. Jak porównywać ubezpieczenia przez internet, jak korzystać z porównywarek.

http://porownywarkaubezpieczen.pl/ - 27 Lut 2014

Porównanie OC****

Specjalista do spraw ubezpieczeń komunikacyjnych porównuje ubezpieczenia OC. Wielopłaszczyznowe porównanie OC pozwala na lepsze dopasowanie i wybór przez klienta. Rozpracowujemy tajniki ubezpieczeń komunikacyjnych.

http://www.porownanie-oc.pl/ - 11 Paź 2012

Porównywarka OC****

Kalkulacja wysokości ubezpieczenia oc jest prowadzona w oparciu o cały szereg różnych czynników. W związku z tym wysokość składki na ubezpieczenie oc jest inna dla każdego samochodu. Porównanie wysokości składki jest trudne, gdyż w krótkim czasie trzeba byłoby odwiedzić kilka czy kilkanaście zakładów ubezpieczeniowych i poznać wysokość swojej składki. Na szczęście funkcjonuje porównywarka oc dzięki której można porównać oferty aż 17 różnych zakładów ubezpieczeniowych i tym samym wybrać ofertę najbardziej korzystną dla siebie. Porównywarka ubezpieczeń przedstawi realne składki na ubezpieczenia samochodowe, w tym na ubezpieczenie oc oraz ac. Dzięki takim informacjom będzie można skorzystać z najtańszej oferty, a tym samym w ciągu całego roku zaoszczędzić nawet kilkaset złotych. Nie ma potrzeby przedłużania umowy ubezpieczenia u tego samego ubezpieczyciela skoro ma się możliwość wybrania tańszej opcji.

http://porownywarka-ocac.pl/ - 1 Lut 2014

Porównywarka OC - okurka.pl****

Jeżeli jesteś osobą, która właśnie nosi się z zamiarem zakupu ubezpieczenia OC i AC to serwis okurka.pl jest właśnie dla Ciebie. Na stronie znajduje się kalkulator składki OC/ AC, który w szybki sposób umożliwia wyliczenie i porównanie ceny za ubezpieczenie dla samochodu. Z porównywarką ubezpieczeń okurka.pl zakup ubezpieczenia nie będzie już dla Ciebie udręką ponieważ dajemy Ci narzędzie, które w dużym stopniu Ci to ułatwi.

http://okurka.pl/ - 6 Maj 2014

Porównywarki ubezpieczeń - testujemy kalkulatory OC AC****

Twoje ubezpieczenie OC AC dobiega końca? Nie masz czasu na spotkania z agentami? Znajdź i kup ubezpieczenie w sieci! Skorzystaj z bardzo popularnych ostatnio internetowych porównywarek ubezpieczeń. Porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych zyskują co raz większe grono zwolenników, ponieważ szybko analizują rynek ubezpieczeń komunikacyjnych i zazwyczaj pozwalają na zakup polisy on-line. Jak zatem wybrać najlepszą porównywarkę? Na to i wiele innych pytań ze świata ubezpieczeń odpowiedzą redaktorzy serwisu porownywarki-ubezpieczen.pl. Serwis ten, to katalog 15 porównywarek ubezpieczeń, poddanych testom i surowej ocenie ich funkcjonalności. Dzięki temu mamy pełny obraz obecnie dostępnych narzędzi w internecie. Jeśli chcesz się wiedzieć, która porównywarka znajdzie najlepszą dla Ciebie ofertę i ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu - koniecznie sprawdź porownywarki-ubezpieczen.pl.

http://porownywarki-ubezpieczen.pl/ - 30 Kwi 2013

Portal ubezpieczeniowy do sprzedaży ubezpieczeń przez Internet****

Ubezpieczenia ONLINE. Tutaj wybierzesz i kupisz prywatne ubezpieczenie zdrowotne, turystyczne, mieszkaniowe, komunikacyjne. Do wyboru: Signal Iduna, AXA, Warta, TU Zdrowie

http://www.ipolisa24.pl/ - 16 Kwi 2015

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe A.K. Wiszniewscy****

Serwis zawiera szereg porad związanych z ubezpieczeniami, bazę teleadresową firm ubezpieczeniowych oraz bogaty zbiór aktów prawnych.

http://ubezpieczsie.fm.interia.pl/ - 6 Lut 2001

PrawoPasażera - odszkodowanie za odwołany lot****

Biuro PrawoPasażera zajmuje się odszkodowaniami za odwołany lub opóźniony lot. Wyjaśnia procedurę reklamacyjną i pomaga składać odpowiednie wnioski.

http://prawopasazera.pl/ - 28 Kwi 2017

Prestimo Insurance - agencja ubezpieczeń Warszawa i okolice****

Zajmujemy się kompleksowymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi, turystycznymi, osobowymi i firmowymi. Oferujemy ubezpieczenia ośmiu największych Towarzystw Ubezpieczeniowych na rynku, dzięki czemu możemy dostosować ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Sam możesz wybrać spośród wielu ofert, my jesteśmy po to, aby Ci doradzić.

http://www.prestimo.pl/ - 9 Maj 2013

Printpol.pl - vortal ubezpieczeniowy****

Printpol.pl - vortal ubezpieczeniowy - e-ubezpieczenia, porady, informacje.

http://printpol.pl/ - 4 Lis 2002