KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 616)

Porównywarka OC - okurka.pl****

Jeżeli jesteś osobą, która właśnie nosi się z zamiarem zakupu ubezpieczenia OC i AC to serwis okurka.pl jest właśnie dla Ciebie. Na stronie znajduje się kalkulator składki OC/ AC, który w szybki sposób umożliwia wyliczenie i porównanie ceny za ubezpieczenie dla samochodu. Z porównywarką ubezpieczeń okurka.pl zakup ubezpieczenia nie będzie już dla Ciebie udręką ponieważ dajemy Ci narzędzie, które w dużym stopniu Ci to ułatwi.

http://okurka.pl/ - 6 Maj 2014

Porównywarki ubezpieczeń - testujemy kalkulatory OC AC****

Twoje ubezpieczenie OC AC dobiega końca? Nie masz czasu na spotkania z agentami? Znajdź i kup ubezpieczenie w sieci! Skorzystaj z bardzo popularnych ostatnio internetowych porównywarek ubezpieczeń. Porównywarki ubezpieczeń komunikacyjnych zyskują co raz większe grono zwolenników, ponieważ szybko analizują rynek ubezpieczeń komunikacyjnych i zazwyczaj pozwalają na zakup polisy on-line. Jak zatem wybrać najlepszą porównywarkę? Na to i wiele innych pytań ze świata ubezpieczeń odpowiedzą redaktorzy serwisu porownywarki-ubezpieczen.pl. Serwis ten, to katalog 15 porównywarek ubezpieczeń, poddanych testom i surowej ocenie ich funkcjonalności. Dzięki temu mamy pełny obraz obecnie dostępnych narzędzi w internecie. Jeśli chcesz się wiedzieć, która porównywarka znajdzie najlepszą dla Ciebie ofertę i ile możesz zaoszczędzić na ubezpieczeniu - koniecznie sprawdź porownywarki-ubezpieczen.pl.

http://porownywarki-ubezpieczen.pl/ - 30 Kwi 2013

Portal ubezpieczeniowy do sprzedaży ubezpieczeń przez Internet****

Ubezpieczenia ONLINE. Tutaj wybierzesz i kupisz prywatne ubezpieczenie zdrowotne, turystyczne, mieszkaniowe, komunikacyjne. Do wyboru: Signal Iduna, AXA, Warta, TU Zdrowie

http://www.ipolisa24.pl/ - 16 Kwi 2015

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe A.K. Wiszniewscy****

Serwis zawiera szereg porad związanych z ubezpieczeniami, bazę teleadresową firm ubezpieczeniowych oraz bogaty zbiór aktów prawnych.

http://ubezpieczsie.fm.interia.pl/ - 6 Lut 2001

PrawoPasażera - odszkodowanie za odwołany lot****

Biuro PrawoPasażera zajmuje się odszkodowaniami za odwołany lub opóźniony lot. Wyjaśnia procedurę reklamacyjną i pomaga składać odpowiednie wnioski.

http://prawopasazera.pl/ - 28 Kwi 2017

Prestimo Insurance - agencja ubezpieczeń Warszawa i okolice****

Zajmujemy się kompleksowymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi, turystycznymi, osobowymi i firmowymi. Oferujemy ubezpieczenia ośmiu największych Towarzystw Ubezpieczeniowych na rynku, dzięki czemu możemy dostosować ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Sam możesz wybrać spośród wielu ofert, my jesteśmy po to, aby Ci doradzić.

http://www.prestimo.pl/ - 9 Maj 2013

Printpol.pl - vortal ubezpieczeniowy****

Printpol.pl - vortal ubezpieczeniowy - e-ubezpieczenia, porady, informacje.

http://printpol.pl/ - 4 Lis 2002

PROAGENTS****

Nie lubisz załatwiać skomplikowanych formalności kredytowych, ale potrzebna Ci dodatkowa gotówka? Nasi agenci są do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że odwiedzisz siedzibę naszego biura. Jeżeli wykonasz ten pierwszy krok, resztą formalności zajmiemy się samodzielnie. Specjalnie dla Ciebie znajdziemy skrojona na miarę potrzeb ofertę kredytową, wynegocjujemy najlepsze warunki i przedstawimy gotową do podpisania umowę. Szczycimy się współpracą z wieloma partnerami finansowymi, działamy szybko i sprawnie.

http://proagents.pl/ - 3 Gru 2015

Proconto - kredyty - wyceny - ubezpieczenia****

Kompleksowa obsługa konsultingowa, wycena nieruchomości, wycena przedsiębiorstw, wycena majątku, kredyty hipoteczne i mieszkaniowe, biuro rachunkowe

http://www.proconto.pl/ - 22 Wrz 2004

PZU UBEZPIECZENIA ubezpieczenia skawina****

Agencja Ubezpieczeniowa PZU w Skawinie już od przeszło 20 lat dba o bezpieczeństwo oraz życie swoich Klientów. Jej eksperci pomogą Państwu wybrać najbardziej odpowiednią polisę w konkurencyjnych cenach. Każda propozycja dobierana jest indywidualnie do wymagań Klienta. Agencja oferuje między innymi ubezpieczenia na życie, majątkowe, komunikacyjne, turystyczne, komunikacyjne jak i zdrowotne. Zapewnia ona także pełne ubezpieczenia upraw. Oferuje ona ubezpieczenia zarówno dla Klientów prywatnych oraz biznesowych. Więcej szczegółów o propozycji agencji zamieszczonych jest na stronie internetowej.

http://pzuubezpieczeniaskawina.pl/ - 8 Wrz 2016