KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 606)

Seka - Finanse i Ubezpieczenia****

Kredyty Hipoteczne oraz Ubezpieczenia Majątkowe i na Życie. Zajmujemy się wszystkimi ubezpieczeniami (Samochód, Firma, Mieszkanie, Na Życie, Turystyczne). Współpracujemy z wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi i wszystkimi Bankami w kwestii kredytów hipotecznych. Przyjdź do nas i sprawdź ofertę!

http://www.iseka.pl/ - 1 Mar 2017

Serwis poswięcony tematyce ubezpieczeń.porady, opisy produktów, akty prawne.****

Strona firmy Atea Agencja Ubezpieczeń. Strona poswięcona ubezpieczeniom, akty prawne, opis produktów, porady dla ubezpieczonych. Tutaj znajdziesz przydatne informacje jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie.

http://atea.pl/ - 12 Lip 2010

Strona firmowa agenta Allianz****

Strona ta zawiera informacje dotyczące ubezpieczeń. Znajdziesz tu wiele porad i propozycji oraz dowiesz się coś o agencie, firmie. Istnieje możliwość uzyskiwania szybkiej porady, konsultacji internetowej.

http://port.allianz.pl/andrzej.polak/ - 25 Lut 2003

STU ERGO HESTIA Olsztyn****

STU ERGO HESTIA S.A. Olsztyn - Agencja wyłączna Hestii w Olsztynie. Tel. (0)698-838-495; 014214@ag.hestia.pl hestiaolsztyn@lh.pl

http://www.hestiaolsztyn.lh.pl/ - 10 Mar 2008

Swarzędzkie Centrum Ubezpieczeń. Ewa Włodarczyk****

Jesteśmy firmą działającą na rynku ubezpieczeń od 1993 roku. Naszymi klientami są między innymi przedsiębiorstwa, firmy prywatne i osoby indywidualne. Pragniemy zaproponować Państwu fachową, miłą a przede wszystkim rzetelną obsługę.

http://www.ubezpieczenia.swarzedz.pl/ - 25 Sty 2014

Szkolenia OC****

Firma zajmuje się prowadzeniem szkoleń dotyczących ubezpieczeń majątkowych i osobowych w tym szkód i odszkodowań OC, obsługą rent z ubezpieczenia OC oraz obsługą komunikacyjnych szkód majątkowych.

http://mbpszkolenia.pl/ - 5 Cze 2013

Take Care odkup odszkodowania****

Przedmiotem działania Take Care Polska jest odkup odszkodowania, które zostało zaniżone przez ubezpieczyciela. Oferujemy najlepsze ceny odkupowanych odszkodowań. Działamy na terenie całej Polski.

http://www.take-care.com.pl/ - 26 Wrz 2015

Tanie OC****

Zapraszamy na stronę, dzięki której łatwo znajdziesz tanie OC dla Twojego samochodu. Nie wierz reklamom i towarzystwom - sprawdź u nas, jak przedstawia się rynek ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej kierowcy. Szczególnie polecamy kalkulator OC.

http://najtansze-oc.org.pl/ - 3 Gru 2012

Tanie ubezpieczenia łódź****

Jesteśmy twórcami centrum ubezpieczeń o nazwie Insus, które oferuje ubezpieczenia dla każdego. Posiadamy w ofercie ubezpieczenia pochodzące od różnych ubezpieczycieli, wśród których z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Zajmujemy się kompleksowym ubezpieczaniem pojazdów, domów, mieszkań, mienia domowego, kosztów leczenia w podróży, następstw nieszczęśliwych wypadków, mienia firmowego oraz OC firmy i wiele innych. Już dzisiaj wejdź na naszą stronę www i skorzystaj bogatej oferty centrum!

http://insus.pl/ - 6 Wrz 2013

Tanie ubezpieczenia OC i AC****

Tanie ubezpieczenia OC i AC są marzeniem każdego kierowcy. Poszukują oni najtańszego OC ze względu na jego standardowy zakres uregulowany przez prawo. W przypadku taniego AC są raczej przezorni, ponieważ tanie AC łączy się z ograniczonym zakresem ochrony. O tanim pakiecie OC i AC śnią wszyscy posiadacze nowych samochodów, którzy nie mogą sobie pozwolić na ryzyko jego kradzieży. Nasz serwis daje wskazówki wszystkim amatorom czterech kółek na temat zakupu taniego ubezpieczenia samochodu. Na stronie zamieszczone są kalkulacje OC i AC dla wybranych samochodów. Użytkownik może porównać trzy najtańsze oferty i wybrać preferowane towarzystwa na swojego ubezpieczyciela. Serwis udostępnia też kalkulator OC AC do przeprowadzania samodzielnych kwotacji i zakupu taniego ubezpieczenia przez internet.

http://tanie-ubezpieczenie-oc.pl/ - 20 Paź 2010