KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 630)

Ubezpieczenia, zarządzanie ryzykiem*****

Serwis poświęcony szeroko rozumianemu zarządzaniu ryzykiem i ubezpieczeniom. Eksplorując strony można się dowiedzieć co to są ubezpieczenia, na czym polega zarządzanie ryzykiem i reasekuracja, kto to jest broker, agent i co to jest CAPTIVES. Serwis zawiera interesujące artykuły, rankingi, bazy danych, akty prawne, ogłoszenia i porady dla przyszłych i obecnych ubezpieczonych, ubezpieczających, brokerów i agentów.

http://www.riskmanagement.alpha.pl/ - 21 Sty 2000

4ubezpieczenia****

Kompleksowa ofert ubezpieczeń w mieście Szczecin. Ofertę dopasowujemy do Klienta, do wyboru posiadamy kilkanaście Towarzystw Ubezpieczeniowych. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkania, na życie, majątkowe, turystyczne i wiele więcej.

http://4ubezpieczenia.pl/ - 19 Lut 2018

„Spectrum” - najlepsze ubezpieczenia samochodu****

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu „Spectrum” - profesjonalne i sprawdzone doradztwo ubezpieczeniowe. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę ubezpieczeń takich jak: ubezpieczenia komunikacyjne: OC, AC, NW, asistance, Zielona Karta. Na majątkowe i osobowe ubezpieczenia składają się ubezpieczenia: Ochrony Prawnej, Odpowiedzialności Cywilnej, Domów i Mieszkań, Domu w Budowie, Domu Letniskowego, Mienia od kradzieży z włamaniem rabunku dewastacji i żywiołów. Zapewniamy również ubezpieczenia w podróży: ubezpieczenie kosztów leczenia i ubezpieczenie kosztów odwołania uczestnictwa w imprezie. Oferujemy Państwu nie tylko sprawdzone i wiarygodne ubezpieczenia, ale również najtańsze ubezpieczenia na rynku. Współpracujemy z najlepszymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, ponieważ za podstawowy cel stawiamy sobie Państwa satysfakcję i zadowolenie. Najlepsze ubezpieczenia to sprawdzone rozwiązania stworzone przez specjalistów w tej branży. Polecamy naszą stronę Dus.net.pl.

http://www.dus.net.pl/ - 17 Lip 2013

A1 Ubezpieczenia Joanna Tomaszewska****

A1 Ubezpieczenia Jarosław, Radymno, Pruchnik - w naszej ofercie znajdują się ubezpieczenia takie jak: OC, AC, NNW, dom, mieszkanie, grupowe, firmowe, itd.

http://a1ubezpieczenia.pl/ - 1 Lis 2014

AB Port - ubezpieczenia komunikacyjne, OC, AC****

Agencja ubezpieczeniowa AB Port, Warszawa, woj. mazowieckie. Serwis ubezpieczeniowy przeznaczony dla tych którzy szukają taniego ubezpieczenia. Oferujemy tanie ubezpieczenia OC, mieszkań i turystyczne. Także pakiety czołowych towarzystw ubezpieczeniowych.

http://tanieoc.pl/ - 3 Sty 2005

Agencja Ubezpieczeniowa Optimus****

Autoryzyzowana Agencja TuiR \"Warta\" działa na terenie Warszawy i okolic. Zapewnia rzetelne doradztwo w zakresie ubepieczeń nieruchomości, komunikacyjnych, na życie. W trosce o czas klienta nasi przedstawiciele dostarczają ofertę i umowy na miejsce wyznaczone przez klienta.

http://www.optimuskm.pl/ - 10 Wrz 2008

Agencja ubezpieczeniowa w Warszawie, doradca ds. ubezpieczeń i finansów****

Informacje na temat ubezpieczeń życia, zdrowia i majątku. Strona umożliwia zapoznanie się z ofertą wielu rodzajów ubezpieczeń, inwestycjami i innymi produktami finansowymi. Możliwość kontaktu z agentem poprzez formularz lub telefonicznie.

http://doradztwo-ubezpieczeniowe.pl/ - 22 Wrz 2010

Agencja ubezpieczeń Allianz****

Ubezpieczenia Allianz dla firm i osób prywatnych. Pełna oferta ubezpieczeń - ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia nieruchomości, komunikacyjne, OC i AC, NNW, grupowe i indywidualne ubezpieczenia zdrowotne i inne.

http://www.tanie-ubezpieczenie.com.pl/ - 20 Cze 2011

Agent ubezpieczeniowy PZU - Zbigniew Kozieja****

Strona internetowa poświęcona jest agentowi ubezpieczeniowym PZU, obsługujący Klientów z Brzegu i okolic. Ubezpieczenia PZU. Szeroki wachlarz usług ubezpieczeniowych komunikacyjnych OC AC MC, majątkowych PZU Dom Plus i rolniczych jak również podróżniczych Wojażer dla Klientów indywidualnych i małych średnich przedsiębiorstw.

http://www.pzubrzeg.com.pl/ - 11 Paź 2013

Agent.multifirma.pl****

Chcesz mieć pewność, że Twój samochód jest dobrze ubezpieczony? Zawsze wybierasz jak najlepsze rozwiązania? Skontaktuj się z naszymi doradcami i znajdź ubezpieczenie OC, które spełni wszystkie Twoje wymagania. Chętnie Ci doradzimy i pomożemy dopasować ofertę do Twoich potrzeb. Więcej szczegółów znajduje się na stronie agent.multifirma.

http://agent.multifirma.pl/ - 23 Lut 2017