KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 620)

Ageut PZU Warszawa i okolice Aleksander Gałkowski****

Agent PZU Aleksander Gałkowski mobilny na terenie Warszawy i okolicznych powiatów. Oferuję ubezpieczenia dla osób fizycznych; i firm Ubezpieczenia majątkowe, :domy, mieszkania, domy letniskowe.Ubezpieczenia komunikacyjne OC/AC/NNW. Ubezpieczenia osobowe wypadkowe i chorobowe, ubezpieczenia turystyczne. OC zawodowe i firmy, ubezpieczenia majątku firmy.

http://agent-pzu24.pl/ - 5 Lip 2013

Akian Insurance - Ubezpieczenie Wspólnot****

Akian Insurance - Ubezpieczenie Wspólnot jest to firma zajmująca się tworzeniem kompleksowych programów ubezpieczeniowych dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych.

http://www.ubezpieczeniewspolnot.pl/ - 3 Sty 2013

Aktualności z branż: finanse, kredyty, pożyczki i ubezpieczenia w Twoim pugilaresie****

Serwis pugilares.pl prezentuje aktualności ze świata finansów, ubezpieczeń, typowych i nietypowych produktów kredytowych i pożyczkowych oraz ciekawostki związane z aktualnymi ofertami sprawdzonych i wiarygodnych instytucji działających na polskim rynku.

http://pugilares.pl/ - 22 Kwi 2014

AKTUAR Usługi Aktuarialne****

Profesjonalne i nowoczesne biuro aktuarialne. Wycena rezerw na świadczenia pracownicze takie jak odprawy emerytalne i rentowe, niewykorzystane urlopy, nagrody jubileuszowe i inne zobowiązania wynikające z przepisów wewnętrznych i zewnętrznych. Zaawansowane analizy statystyczne, narzędzia usprawniające procesy aktuarialne w firmie, szkolenia przygotowujące do egzaminów aktuarialnych.

http://aktuar.pl/ - 18 Wrz 2017

AL.BA - Ubezpieczenia Stargard****

Zawsze aktualne i atrakcyjne stawki ubezpieczen. Profesjonalna i miła obsługa. Możliwość wyceny ubezpieczenia wypełniająć formularz. Konkurencyjność to nasza domena.

http://alba-ubezpieczenia.pl/ - 2 Kwi 2014

AP Finanse - Agencja z Katowic oferująca ubezpieczenia transportowe i OCP****

Ciesząca się zaufaniem klientów agencja, która zlokalizowana jest w Katowicach. Oferujemy ubezpieczenia transportowe i odpowiedzialności cywilnej przewoźnika (OCP).

http://apfinanse.pl/ - 1 Lip 2015

Augit - zarządzanie finansami osobistymi****

Strona o produktach emerytalnych i rentierskich oraz o planowaniu finansowej przyszłości.

http://www.augit.pl/ - 3 Cze 2005

Avalon****

Firma ubezpieczeniowa. Na stronie oferta ubezpieczeń i współpracy oraz mapa dojazdu.

http://www.avalon.net.pl/ - 24 Lis 2004

Aviva****

Firma specjalizuje się w: Zabezpieczaniu płynności finansowej firm, spółek, osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą przed sytuacją nagłej utraty możliwości funkcjonowania firmy. Dotyczy to sytuacji, które niosą za sobą poważne konsekwencje prawne i finansowe w najmniej oczekiwanym momencie, zabezpieczaniu majątku właściciela/li firm przed wysokimi w różnych sytuacjach należnościami dla US, Prawo cywilne, Kodeks Spółek Handlowych, umowy spółek, Doradztwo finansowe, Fundusze i dotacje z Unii Europejskiej, Kredyty i pożyczki (również duże i trudne), Inwestycje i lokaty, Ubezpieczenia.

http://www.aviva.net.pl/ - 3 Cze 2004

Aviva Katowice - Ubezpieczenia****

Aviva Katowice jest liderem indywidualnych ubezpieczeń na życie. Nasi klienci szczególnie ze Śląska cenią nas za profesjonalizm i indywidualne podejście do ubezpieczonego. Nasze ubezpieczenie jest unikatowe i dopasowane do potrzeb. Zachęcamy do kontaktu z naszymi agentami.

http://avivakatowice.pl/ - 19 Paź 2016