KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 617)

Batalia - odszkodowania komunikacyjne****

O pomoc do naszej firmy zwrócić mogą się osoby, które maja problem z uzyskaniem rekompensaty za szkody poniesione w wyniku wypadku komunikacyjnego. Oprócz dochodzenia odszkodowań zajmujemy się także dopłatami do OC oraz zapewnianiem poszkodowanym aut zastępczych.

http://www.bataliaodszkodowania.pl/ - 26 Cze 2018

BAZA ubezpieczenia komunikacyjne****

Z dużą przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę firmy BAZA z Częstochowy. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem leasingowym i ubezpieczeniowym. Mamy doskonałą znajomość branży i duże doświadczenie. Oferujemy doradztwo w zakresie leasingu środków transportu, maszyn oraz urządzeń, sprzętu medycznego, maszyn budowlanych czy rolniczych jak również nieruchomości komercyjnych. Proponujemy także porównanie i pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania ubezpieczeniowego spośród dostępnych na rynku produktów. Zapewniamy indywidualne podejście, miłą atmosferę i dyspozycyjność. Po więcej informacji zapraszamy na stronę.

http://viabaza.pl/ - 3 Lis 2016

Beneficio Ubezpieczenia Generali Gdańsk, OFE Gdańsk****

Polecamy szeroki wachlarz usług ubezpieczeniowych takich jak ubezpieczenia grupowe i indywidualne, majątkowe i życiowe. Szczególnie warto skorzystać z ofert turystycznych, działu inwestycje, OFE Generali.

http://beneficio-ubezpieczenia.pl/ - 24 Mar 2009

BestOdszkodowania - odszkodowania Częstochowa****

BestOdszkodowania jest firmą zajmującą się profesjonalnym doradztwem z zakresu odszkodowań w Częstochowie. Oferujemy kompleksowe wsparcie w załatwieniu niezbędnych formalności i opracowania dokumentacji powypadkowej, co pomoże w oszacowaniu strat i wyegzekwowania od Towarzystwa Ubezpieczeniowego należnej kwoty.

http://bestodszkodowania.pl/ - 8 Mar 2018

Bezpieczny klucz - Twoje klucze pod specjalną ochroną****

Serwis bezpiecznyklucz.pl to Twoja dodatkowa szansa na skuteczne odnalezienie zgubionych kluczy. Brelok z numerem telefonu umożliwi znalazcy kontakt z infolinią, a unikalny numer pozwoli nam na bezpieczne zidentyfikowanie właściciela kluczy i ich szybki zwrot.

http://bezpiecznyklucz.pl/ - 28 Lis 2012

BiznesPolska - Biznes,Gospodarka i Finanse w Polsce.****

Serwis informacyjny o biznesie w Polsce. Najnowsze wydarzenia w biznesie, gospodarce, finansach. Przegląd prasy krajowej, komunikaty prasowe, wywiady, komentarze, wiadomości branżowe. Katalog firm, oferta uslug w ramach modelu business e-commerce: nieruchomości komercyjne, podróże służbowe, praca.

http://www.biznespolska.pl/ - 20 Lip 2000

Blog porównywarki ubezpieczeń****

Tematyka ubezpieczeń niekoniecznie musi być nudna. Można pisać o niej w sposób ciekawy dla ubezpieczonych oraz ubezpieczycieli. Specjaliści z ipolisa.pl na swoim blogu prezentują informacje z zakresu ubezpieczeń, marketingu, PR czy nowych technologii, a więc wszystkiego czym żyje porównywarka ubezpieczeń.

http://blog.ipolisa.pl/ - 31 Maj 2012

Blog pracowników - rankoteam.pl****

Przez kilka godzin na dobę są agentami do spraw ubezpieczeń. Codziennie prowadzą rozmowy z dziesiątkami klientów, a każdy rozmówca jest inny i różne są także jego wymagania dotyczące zarówno oferty ubezpieczenia samochodu, jak i rozmowy z konsultantem. Ale odmienni są także doradcy telefoniczni. Po pracy "na słuchawkach" realizują swoje marzenia i pasje. Muzycy, paralotniarze, miłośnicy biegów i dalekich podróży to tylko kilka przykładów na to, że rankomat.pl tworzą wspaniali ludzie, pełni własnych pomysłów na przyszłość i szczytnych ideałów. Blog rankoteam.pl jest właśnie o nich. Powstał zarówno z myślą o ponad 100 pracownikach porównywarki ubezpieczeń samochodowych, jak i jej klientach. Znajdziecie tutaj ciekawe wpisy agentów oraz opinie użytkowników serwisu rankomat.pl.

http://rankoteam.pl/ - 23 Kwi 2014

Broker ubezpieczeniowy****

Na stronie zapoznasz się z oferowanymi przez sieć brokerów ubezpieczeniowych usługami.

http://www.eonbrokers.pl/ - 30 Mar 2004

Broker ubezpieczeniowy Credit Risk Brokers Sp. z o.o.****

W ramach oferty znajdują się usługi, jakie świadczy dla klientów broker ubezpieczeniowy. Agenci zajmują się również zarządzaniem należnościami wobec firm w celu zapewnienia im płynności i stabilności finansowej.

http://www.creditriskbrokers.pl/ - 14 Lut 2014