KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 589)

Centrum Doradcze Białystok Axa warta proama link4 mtu hestia****

Centrum Doradcze Multiagencja Ubezpieczeniowa Białystok. Kilkanaście Towarzystw w jednym miejscu. Zawsze najlepsza oferta dla Ciebie. tel 500 148 184

http://www.centrumdoradcze.com/ - 9 Kwi 2016

Centrum Roszczeń Ubezpieczeniowych - Lublin, Rzeszów****

Centrum Roszczeń Ubezpieczeniowych oferuje usługi w zakresie pomocy poszkodowanym w wypadkach przy dochodzeniu należnych im roszczeń ubezpieczeniowych. W swoich szeregach skupia doświadczonych pracowników o gruntownym przygotowaniu merytorycznym, bogatym doświadczeniu zawodowym i wysokiej kulturze osobistej.

http://cru.pl/ - 17 Mar 2004

Centrum Ubezpieczeniowo Finansowe SUKURS****

Na stronie znajdziecie informacje o ubezpieczeniach, ofercie, partnerach.

http://www.sukurs.pl/ - 28 Kwi 2000

CERTA Ubezpieczenia komunikacyjne Sosnowiec****

Jest nam bardzo przyjemnie móc zapoznać Państwa z ofertą agencji ubezpieczeniowej CERTA UBEZPIECZENIA z Sosnowca. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach wszelkiego rodzaju, m.in. komunikacyjnych, życiowych oraz majątkowych. Dzięki współpracy z wieloma towarzystwami ubezpieczeniowymi, funkcjonującymi na obszarze całej Polski jesteśmy w stanie dobrać najodpowiedniejszą propozycję, spełniającą wszelkie wymagania. Więcej informacji o naszej firmie i naszej aktywności znajduje się na witrynie internetowej, zapraszamy do jej odwiedzenia.Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą firmy CERTA UBEZPIECZENIA, proponującej naszym Klientom pełny zakres polis ubezpieczeniowych. Nasza działalność obejmuje doradztwo dla Klientów oraz pomoc w doborze najkorzystniejszej oferty. Niezależnie od zawieranej polisy, proponujemy możliwość spłaty w dogodnych ratach, przy zachowaniu minimum formalności.

http://certaubezpieczenia.pl/ - 6 Lip 2016

Cewik - Skup, odkup i dopłaty do odszkodować****

Firma Cewik świadczy usługi z zakresu skupu i odkupu odszkodowań. Oferujemy dopłaty do odszkodowań które zostały zaniżone przez ubezpieczycieli.

http://cewik.pl/ - 20 Gru 2016

Co to jest ubezpieczenie na życie?****

Strona dedykowana tym wszystkim, którzy mają problem ze znalezieniem dobrego ubezpieczenia na życie. Opisane zostały wszystkie dodatkowe opcje do ubezpieczenia oraz zakresy i rodzaje ubezpieczeń na życie.

http://cotojestubezpieczenienazycie.pl/ - 6 Sie 2014

Dariusz Gadomski Kancelaria Brokerska DG Broker****

Kancelaria Brokerska Dariusza Gadomskiego w wielkopolskiej Trzciance oferuje klientom polisy. Wykupią Państwo u nas ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej, elektrowni wiatrowej, firmy, a także rolnicze, dla konia oraz transportowe.

http://www.dgbroker.pl/ - 20 Wrz 2016

Dochodzenie odszkodowań****

Dochodzenie Odszkodowań - firma zajmuje się uzyskiwaniem należnych świadczeń z Towarzystw Ubezpieczeniowych.

http://holms.lh.pl/ - 30 Sty 2006

Dochodzenie odszkodowań Gdańsk | Odszkodowania powypadkowe****

Oficjalna strona firmy oferującej usługi dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadku Recompensa Partner Odszkodowania z siedzibą w Gdańsku. Na stronie zamieszczane są artykuły specjalistów i ekspertów ds. odszkodowań w tematyce dochodzenia odszkodowania za: wypadek komunikacyjny, wypadek przy pracy, błąd medyczny, wypadek w rolnictwie oraz wiele innych. Ponadto można skorzystać z gotowego formularza kontaktowego i skierować pytanie w sprawie dochodzenia odszkodowania bezpośrednio do specjalisty. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu 24H.

http://www.odszkodowania24h.pl/ - 29 Mar 2014

Dopłaty do odszkodowań, skup OC AC****

Oferujemy dopłaty do odszkodowań OC jak i AC. Odkup szkód do 3 lat wstecz na terenie całej Polski. Wypłacamy należne pieniądze z tytułu zaniżonych odszkodowań od "ręki" i uwalniamy Cię od procesu sądowego.

http://www.doplaty-do-odszkodowania.pl/ - 17 Kwi 2016