KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 630)

Dochodzenie odszkodowań****

Dochodzenie Odszkodowań - firma zajmuje się uzyskiwaniem należnych świadczeń z Towarzystw Ubezpieczeniowych.

http://holms.lh.pl/ - 30 Sty 2006

Dochodzenie odszkodowań Gdańsk | Odszkodowania powypadkowe****

Oficjalna strona firmy oferującej usługi dochodzenia odszkodowania i zadośćuczynienia po wypadku Recompensa Partner Odszkodowania z siedzibą w Gdańsku. Na stronie zamieszczane są artykuły specjalistów i ekspertów ds. odszkodowań w tematyce dochodzenia odszkodowania za: wypadek komunikacyjny, wypadek przy pracy, błąd medyczny, wypadek w rolnictwie oraz wiele innych. Ponadto można skorzystać z gotowego formularza kontaktowego i skierować pytanie w sprawie dochodzenia odszkodowania bezpośrednio do specjalisty. Na wszystkie pytania odpowiadamy w ciągu 24H.

http://www.odszkodowania24h.pl/ - 29 Mar 2014

Dopłaty do odszkodowań, skup OC AC****

Oferujemy dopłaty do odszkodowań OC jak i AC. Odkup szkód do 3 lat wstecz na terenie całej Polski. Wypłacamy należne pieniądze z tytułu zaniżonych odszkodowań od "ręki" i uwalniamy Cię od procesu sądowego.

http://www.doplaty-do-odszkodowania.pl/ - 17 Kwi 2016

Doradca Aviva Daniel Murach Ubezpieczenia Emerytury****

Ubezpieczenia na życie, zdrowotne, mieszkań, domów, grupowe, pracowników, inwestycje, emerytury Giżycko, Pisz, Mrągowo, Ełk, Olsztyn,Kętrzyn,Szczytno.

http://murach-ubezpieczenia.pl/ - 21 Wrz 2012

Doradca Finansowy - Trójmiasto****

Z myślą o potrzebach naszych klientów umożliwiamy skorzystanie z wiedzy oraz obsługi niezależnego doradcy finansowego. W profesjonalny sposób chcemy urzeczywistnić Twoje marzenia o nowym mieszkaniu. Już po kilkunastominutowej rozmowie oraz skorzystaniu z opcji kalkulatora kredytowego zorientujesz się jak w przybliżeniu będzie wyglądać miesięczne zobowiązanie.

http://www.doradcafinansowy-trojmiasto.pl/ - 4 Lis 2018

Doradca Ubezpieczeniowy****

Ubezpieczenia i ochrona prawna w formie rozmów i artykułów "dla każdego".

http://www.doradcaubezpieczeniowy.pl/ - 6 Sie 2003

Doradztwo Finansowe****

Doradztwo finansowe - w ofercie ponad 20 banków, wiele Towarzystw Ubezpieczeniowych, kilku leasingodawców. Zajmujemy się również pozyskiwaniem dotacji unijnych oraz poręczeń kredytów w ramach inicjatywy JEREMIE.

http://finare.pl/ - 6 Lip 2011

DREWKO - doradztwo i odszkodowania OC na terenie Szamotuł****

Firma DREWKO oferuje wsparcie klientów podczas starań o odszkodowanie OC. Ponadto proponuje bezpłatne doradztwo. Biuro mieści się w Szamotułach.

http://www.egoodszkodowania.pl/ - 19 Wrz 2017

Edupolisa - ubezpieczenie dziecka****

Zapraszamy do odwiedzin strony internetowej Edupolisa, na której znajdą Państwo szczegółowe informacje dotyczące ubezpieczeń dzieci od następstw nieszczęśliwych wypadków. Ubezpieczyciel oferuje pakiety NNW żłobek, NNW przedszkole, NNW szkoła. Polisę można zamówić online.

http://edupolisa.pl/ - 25 Maj 2018

ELVIA****

Firma ELVIA zajmuje się sprzedażą ubezpieczeń turystycznych dla podróżujących. Ubezpieczenia można zakupić online bez wychodzenia z domu. Klient do wyboru ma szereg opcji w zależności od tego gdzie się wybiera i co będzie robił podczas swojej podróży.

http://www.elvia.pl/ - 14 Cze 2013