KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 589)

HRJ - FAKTOR HENRYK RYDZIK ubezpieczenia łańcut****

Agencja ubezpieczeniowa HRJ Faktor oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ubezpieczeń na życie, majątkowych i komunikacyjnych. Funkcjonujemy na rynku od 2001 r. na terenie województwa podkarpackiego. Naszą ofertą chcemy zainteresować osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze. Gwarantujemy między innymi profesjonalną obsługę oraz pomoc w likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Jesteśmy również partnerem wielu towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu możemy zaproponować w największym stopniu korzystne warianty ubezpieczeniowe dla każdego użytkownika. Z firmą mogą się Państwo skontaktować drogą mailową bądź telefoniczną. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://www.hrj-ubezpieczenia-lancut.pl/ - 12 Wrz 2013

Http://ubezpieczeniadlafirm.com.pl/****

Ubezpieczenia dla firm - zarówno te pracownicze, jak i te zapewniające bezpieczeństwo majątkowi przedsiębiorstwa - mogą stanowić o przetrwaniu Twojego biznesu. Nasz portal umożliwia zapoznanie się z charakterystyką poszczególnych rodzajów ubezpieczeń, zapewnia także możliwość zapoznania się z ofertą największych Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz porównania ich na uczciwych i czytelnych zasadach, znacząco ułatwiając wybór najlepszego ubezpieczenia w niskiej cenie.

http://ubezpieczeniadlafirm.com.pl/ - 15 Paź 2014

ING Nationale Nederlanden, przystąp on-line****

OFE ING N-N, lider pod względem stopy zwrotu (zysku klienta) za ostatnie 3 lata, która wynosi 56,318%. Wielokrotnie wyróżniany prestiżowymi tytułami w rankingach Rzeczpospolitej, Gazety Wyborczej , Super Expresu i innych. Przystąp on-line.

http://ofei.teleuslugi.pl/ - 31 Mar 2006

Insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance/****

Interesuje Cię polisa ubezpieczeniowa? Postaw na tę od Insurance Factory! Możesz dostać ofertę dla kierowcy i zadbać o swoją osobę! Tu dostaniesz pewność, że w razie nieoczekiwanych wydarzeń, będziesz miał wsparcie. Nie czekaj i poznaj tę ofertę. Ona została przygotowana specjalnie dla Ciebie. Skontaktuj się i przedstaw szczegółowo swoje wymagania. Uzyskasz konkretną poradę. Pomyśl o tym już dzisiaj, żeby jutro Cię nie zaskoczyło. Zadbaj o swoje zdrowie i komfort. Niech Twoi najbliżsi się nie martwią!

http://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance/ - 3 Lut 2016

Jak sprawić, by życie było bezpieczniejsze****

Każdy z nas wie, że poczucie bezpieczeństwa jest podstawą szczęśliwego życia. Codziennie jesteśmy narażeni na różne sytuacje losowe, które mogą się nam wydawać odległe. Jednak stłuczka czy zalane mieszkanie, mogą na nas spaść jak grom z jasnego nieba. Aby uniknąć niespodziewanych wypadków najlepiej jest pomyśleć o tym wcześniej i wykupić polisę ubezpieczeniową. Ale jak wybrać najlepszą? Już dziś wejdź na bezpieczne-zycie.com, skorzystaj z porad ekspertów i śpij spokojnie!

http://bezpieczne-zycie.com/ - 5 Sie 2014

Kalkulator ubezpieczenia OC - kalkulator-ocac.auto.pl****

Mieszczący się na naszej stronie internetowej kalkulator OC to doskonała alternatywa, opcja oraz osób szukających odpowiedniego ubezpieczenia dla kierowców. Właśnie internetowy kalkulator ubezpieczeń pozwala na porównanie ofert wszystkich podmiotów oferujących swoje ubezpieczenia, także w aspekcie samej składki jaką co miesiąc będziemy musieli systematycznie w razie podjęcia decyzji płacić. Nasz kalkulator AC to idealne narzędzie dla wszystkich którzy cenią swój czas oraz pieniądze a jednocześnie chcą w sposób samodzielny podjąć ważną dla nich decyzję. Bezpłatny dostęp do porównywarki dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych dla kierowców, to coś z czym powinieneś się jak najszybciej zapoznać. Sprawdź wszystkie oferty na rynku ewentualnie przeanalizuj czy to ubezpieczenie jakie posiadasz, jest najbardziej atrakcyjną opcją, może czas najwyższy ją zmienić?

http://kalkulator-ocac.auto.pl/ - 12 Cze 2014

Kalkulator ubezpieczeń OC****

Współpracujemy z czołowymi firmami ubezpieczeniowymi w Polsce. Dajemy klientom pełne i obiektywne porównanie ubezpieczeń samochodowych, mieszkaniowych oraz podróżnych. Naszym celem jest rzetelna prezentacja starannie dobranych ubezpieczeń dopasowanych do Twoich potrzeb w najbardziej korzystnej cenie. Multitu jest serwisem darmowym dla użytkownika. Naszym wynagrodzeniem jest prowizja jaką otrzymujemy od ubezpieczyciela za sprzedane ubezpieczenia. Wybierasz sam kierując się kryteriami, które są dla Ciebie ważne (w OC może być to cena, w AC może być to zakres ochrony albo pewność, że ubezpieczyciel pokryje pełną wysokość ewentualnej szkody).

http://multitu.pl/ - 20 Lis 2012

KMG - ubezpieczenia na mieszkanie i dom w Łodzi****

Firma KMG działa na terenie Łodzi. Oferuje ubezpieczenia majątkowe, rodzinne, rolne i na życie. Proponuje też różne formy finansowe na mieszkanie oraz samochód. Posiada serwis likwidacyjny, jako jedyne takie biuro w mieście.

http://www.kmgubezpieczenia.pl/ - 31 Lip 2017

KOD PROMOCYJNY WARTA DIRECT****

Wykorzystaj KOD PROMOCYJNY WARTA KRAD00349000 i kup ubezpieczenie turystyczne Warta Travel oraz ubezpieczenie domu Warta DOM 10% taniej na www.wartadirect.pl

http://kodpromocyjnywartadirect.pl/ - 17 Lip 2013

Kompleksowe ubezpieczenia w Gorzowie Wielkopolskim****

Oferujemy Państwu profesjonalne ubezpieczenia adekwatne do Państwa sytuacji. Od wielu lat zapewniamy ochronę w zakresie polis: OC, AC, domów, nieruchomości, komunikacyjnych i wielu innych. Ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych: zarówno firm, jak i osób prywatnych. Najwięcej zadowolonych klientów mamy w Gorzowie Wielkopolskim, ale usługi kierujemy także do osób z całego kraju.

http://twoje-ubezpieczenie.pl/ - 12 Maj 2017