KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia (1 630)

Gwarancje ubezpieczeniowe dla firm we Wrocławiu****

Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorstw w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych i pozyskiwania finansowania. Pomagamy firmom przy przetargach i w zabezpieczaniu ich majątku. Na rynku działamy od 1987 roku współpracując z firmami z Polski i zagranicy (inwestorzy, generalni wykonawcy i podwykonawcy). Zapraszamy do współpracy!

http://www.gwarancje-ubezpieczeniowe.net/ - 31 Paź 2014

Heath Lambert Polska****

Heath Lambert Polska - Broker ubezpieczeniowy i reasekuracyjny.

http://www.heathlambert.pl/ - 7 Maj 2004

Helpdesk Kadrowy - HR outsourcing****

Jesteśmy firmą doradczo - szkoleniową oraz outsourcingową, założoną przez wieloletnich pracowników działów personalnych. Zajmujemy się: -Outsourcing kadr i płac -Audyt wewnętrzny (kadrowo – płacowy) -Szkolenia indywidualne (zamknięte) z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń -Doradztwo kadrowo - płacowe -Opinie prawne i wnioski o interpretacje -Pozyskiwanie środków z Urzędu Pracy

http://helpdeskkadrowy.pl/ - 3 Paź 2014

Hestia - Ubezpieczenie samochodu OC AC, ubezpieczenie podróży, ubezpieczenie mieszkania****

Jeśli chcecie Państwo mieć tanie ubezpieczenie samochodowe online OC lub AC, to dobrze trafiliście. Nasza firma ma najlepszą ofertę na rynku dostosowaną do Państwa potrzeb - sprawdźcie ubezpieczenie samochodu, podróży, domu czy mieszkania.

http://www.youcandrive.pl/ - 25 Lut 2011

HORYZONT - inwestycje****

Przedstawiamy Horyzont z Białej Podlaskiej, firmę jaka funkcjonuje na rynku już od blisko 20 lat. Pracujemy w branży finansowej i ubezpieczeniowej. Proponujemy Państwu pomoc i profesjonalne doradztwo w wyborze ubezpieczeń grupowych, funduszy inwestycyjnych i ubezpieczeń na życie, majątkowych, komunikacyjnych, biznesowych. Zapewniamy rzetelnie oraz uczciwe porady w zakresie najkorzystniejszych rozwiązań, które nie tylko nie obciążą Państwa budżetu, ale i pozwolą ochronić pieniądze, w czasie aktywności zawodowej oraz w czasie emerytury. Ponadto pomagamy Państwu prawidłowo wypełnić formularz. Zawsze dbamy o ochronę czasu i finansów każdego z naszych klientów, bez dodatkowych kosztów. W odpowiedzi na zmieniające się warunki rynkowe szybko przystosowujemy nasze produkty do takich zmian. Zapewniamy pomoc i indywidualne traktowanie każdego z Państwa. Więcej na witrynie.

http://horyzontbp.pl/ - 13 Sie 2013

HRJ - FAKTOR HENRYK RYDZIK ubezpieczenia łańcut****

Agencja ubezpieczeniowa HRJ Faktor oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie ubezpieczeń na życie, majątkowych i komunikacyjnych. Funkcjonujemy na rynku od 2001 r. na terenie województwa podkarpackiego. Naszą ofertą chcemy zainteresować osoby fizyczne oraz podmioty gospodarcze. Gwarantujemy między innymi profesjonalną obsługę oraz pomoc w likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Jesteśmy również partnerem wielu towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu możemy zaproponować w największym stopniu korzystne warianty ubezpieczeniowe dla każdego użytkownika. Z firmą mogą się Państwo skontaktować drogą mailową bądź telefoniczną. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

http://www.hrj-ubezpieczenia-lancut.pl/ - 12 Wrz 2013

Http://ubezpieczeniadlafirm.com.pl/****

Ubezpieczenia dla firm - zarówno te pracownicze, jak i te zapewniające bezpieczeństwo majątkowi przedsiębiorstwa - mogą stanowić o przetrwaniu Twojego biznesu. Nasz portal umożliwia zapoznanie się z charakterystyką poszczególnych rodzajów ubezpieczeń, zapewnia także możliwość zapoznania się z ofertą największych Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz porównania ich na uczciwych i czytelnych zasadach, znacząco ułatwiając wybór najlepszego ubezpieczenia w niskiej cenie.

http://ubezpieczeniadlafirm.com.pl/ - 15 Paź 2014

ING Nationale Nederlanden, przystąp on-line****

OFE ING N-N, lider pod względem stopy zwrotu (zysku klienta) za ostatnie 3 lata, która wynosi 56,318%. Wielokrotnie wyróżniany prestiżowymi tytułami w rankingach Rzeczpospolitej, Gazety Wyborczej , Super Expresu i innych. Przystąp on-line.

http://ofei.teleuslugi.pl/ - 31 Mar 2006

Insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance/****

Interesuje Cię polisa ubezpieczeniowa? Postaw na tę od Insurance Factory! Możesz dostać ofertę dla kierowcy i zadbać o swoją osobę! Tu dostaniesz pewność, że w razie nieoczekiwanych wydarzeń, będziesz miał wsparcie. Nie czekaj i poznaj tę ofertę. Ona została przygotowana specjalnie dla Ciebie. Skontaktuj się i przedstaw szczegółowo swoje wymagania. Uzyskasz konkretną poradę. Pomyśl o tym już dzisiaj, żeby jutro Cię nie zaskoczyło. Zadbaj o swoje zdrowie i komfort. Niech Twoi najbliżsi się nie martwią!

http://www.insurancefactory.co.uk/motortrade-insurance/ - 3 Lut 2016

Jak sprawić, by życie było bezpieczniejsze****

Każdy z nas wie, że poczucie bezpieczeństwa jest podstawą szczęśliwego życia. Codziennie jesteśmy narażeni na różne sytuacje losowe, które mogą się nam wydawać odległe. Jednak stłuczka czy zalane mieszkanie, mogą na nas spaść jak grom z jasnego nieba. Aby uniknąć niespodziewanych wypadków najlepiej jest pomyśleć o tym wcześniej i wykupić polisę ubezpieczeniową. Ale jak wybrać najlepszą? Już dziś wejdź na bezpieczne-zycie.com, skorzystaj z porad ekspertów i śpij spokojnie!

http://bezpieczne-zycie.com/ - 5 Sie 2014