KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > agenci ubezpieczeniowi (276)

Jerzy Wicijowski****

Autor strony zapoznaje nas z historią jego ulubionej marki samochodów rodem z Monachium - BMW, opowiada o swojej rodzinie i pracy (jest agentem niemieckiej firmy ubezpieczeniowej Allianz). Można się tutaj także zapoznać z informacjami o programie A! Agent, pomagającym przedstawicielom firm ubezpieczeniowych w wykonywaniu ich pracy.

http://www.agent.alpha.pl/ - 5 Lis 2001

Kalkulator PZU****

Serwis o ubezpieczeniu PZU tworzony przez agentów tego towarzystwa. Katalog agentów, opisana oferta ubezpieczenia, kalkulator PZU OC, najważniejsze dokumenty, takie jak wypowiedzenie umowy.

http://pzu-kalkulator.pl/ - 3 Sty 2013

Kredyty i ubezpieczenia w Lublinie****

Jestem doradcą finansowym i chciałbym dostarczyć Ci wszelkich możliwych rozwiązań dostępnych w ofercie Firm Ubezpieczeniowych i Banków działających na polskim rynku. Pozwoli Ci to korzystać z usług jednego doradcy w sprawach związanych z wszelkimi ubezpieczeniami, kredytami czy innymi produktami bankowymi.

http://www.wwjm.pl/ - 19 Maj 2013

Lew-Travel****

Turystyka w kraju i zagranicą a także oferta ubezpieczeń komunikacyjnych i majątkowych WARTA S.A.

http://www.lewtravel.pl/ - 31 Mar 2004

MARIA DORONIEWICZ ubezpieczenia****

Z dużą przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę Centrum Ubezpieczeń Maria Doroniewicz, którego siedziba znajduje się w Górkach Małych w województwie śląskim. Specjalizujemy w kompleksowej obsłudze ubezpieczeniowej przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. W ofercie firmy znajdą Państwo ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, osobowe i na życie oraz dla podmiotów gospodarczych. Proponujemy produkty wiodących Towarzystw i dokładamy wszelkich starań, żeby wspólnie wybrać optymalne rozwiązanie do Państwa potrzeb. Żeby dowiedzieć się więcej o ofercie, wystarczy wejść na naszą stronę internetową.

http://www.doroniewicz.pl/ - 22 Lis 2016

MARIAN DOLECKI - Agent Ubezpieczeniowy Allianz****

Firma zajmuje się pośrednictwem sprzedaży ubezpieczeń Allianz Polska S.A.

http://www.dolecki-allianz.waw.pl/ - 12 Sty 2004

MBKU, twój partner kretytowo - ubezpieczeniowy Bochnia****

Firma operuje pełną ofertą Towarzystw Ubezpieczeniowych dzięki czemu zapewnia obsługę indywidualną i dla firm. Przedsiębiorstwo działa stacjonarnie w Bochni jednak nie ogranicza się tylko i wyłącznie do tego obszaru. MBKU oferuje kredyty:gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, leasing oraz dla firm. Ubezpieczenia dotyczące ochrony indywidualnej, grupowej, nieruchomości, firmowej oraz komunikacyjne.

http://mbku.pl/ - 26 Paź 2017

Mentor Ubezpieczenia****

Mentor Ubezpieczenia już w 2004 roku wpisał się na listę najbardziej wiarygodnych agentów ubezpieczeniowych. Sukcesywnie zdobywa rynek dzięki doskonale dopasowanym ofertom ubezpieczeń o zachęcających cenach. Jako jeden z polskich pionierów ubezpieczeń online pozwala szybko i bez problemów zakupić ubezpieczenie online, a profesjonalna kadra od lat pomaga klientom dobrać ubezpieczenie do ich potrzeb oraz możliwości. Multiagencja specjalizuje się w ubezpieczeniach turystycznych, mieszkaniowych, komunikacyjnych i na życie. Odpowiadamy także na potrzeby amatorów lotnictwa oraz personelu medycznego.

http://mentorui.pl/ - 2 Sie 2017

MTU kalkulator****

Mtu-kalkulator.pl to serwis dedykowany towarzystwu MTU, za pomocą którego poznasz ofertę ubezpieczeniową, znajdziesz najbliższą placówkę, obliczysz składkę ubezpieczenia OC MTU i poznasz opinie innych klientów na temat ubezpieczeń.

http://mtu-kalkulator.pl/ - 9 Sty 2013

Multiagencja ubezpieczeniowa PALIA Wrocław****

Multiagencja ubezpieczeniowa z siedzibą we Wrocławiu. W ofercie produkty najważniejszych towarzystw takich jak PZU, Warta, Ergo Hestia, Uniqa, Proama, Axa itd. Kompleksowa obsługa Klientów indywidualnych i instytucjonalnych

http://palia.pl/ - 19 Paź 2013