KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > agenci ubezpieczeniowi (276)

Multiset Warszawa - ubezpieczenia komunikacyjne, na życie****

Agencja ubezpieczeniowa Multiset z Warszawy oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, na życie, zdrowotne i inne. Oferta dostosowana do indywidualnych potrzeb klientów.

http://www.multiset-ubezpieczenia.pl/ - 28 Sie 2013

Najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne w Warszawie****

Serwis należy do grupy OpenCredit. W naszej ofercie znajdują się produkty czołowych towarzystw ubezpieczeniowych. Naszym atutem jest rzetelna i profesjonalna obsługa a zdobyte doświadczenie pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. Wykup u nas najtańsze ubezpieczenie komunikacyjne samochodu.

http://www.opencredit.pl/ - 17 Lip 2006

Nowoczesne Ubezpieczenia****

Agencja ubezpieczeniowa oferuje nowoczesne produkty przeznaczone dla klientów chcących zabezpieczyć mieszkanie, firmę lub samochód. Propozycja skierowana jest również do osób wykonujących zawód lekarza.

http://www.nowoczesneubezpieczenia.pl/ - 25 Lip 2018

O ubezpieczeniu OC****

Blog ten prowadzony jest na temat ubezpieczenia OC i wszystkich jego aspektów. Znajdziemy tam rozwiązania typowych problemów, które często dotykają kierowców, na przykład w chwili wypadku. Autorka opisuje w ten sposób kroki, które należy podjąć w momencie, gdy uczestniczymy w kolizji drogowej. Równie rzetelnie i bardzo prostym językiem opisuje trudne pojęcia ubezpieczeniowy i przekazuje wiedzę na ten temat w sposób bardzo prosty, czego niestety brakuje w dzisiejszym świecie.

http://ocetka.pl/ - 29 Cze 2013

OCU doradztwo w zakresie ubezpieczeń****

W Olkuszu w województwie małopolskim mieści się siedziba OCU. Od 2012 roku działamy w branży ubezpieczeniowej oferując kompleksowe rozwiązania dla osób prywatnych jak również firm. Współpracujemy z wiodącymi firmami oraz Towarzystwami Ubezpieczeniowymi. W naszej ofercie znaleźć można pełen wybór ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, turystycznych, na życie, chorobowych, wypadkowych, NNW a także rolnych. Zapewniamy fachowe doradztwo, miłą i kompetentną obsługę jak też konkurencyjne ceny. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej informacji o działalności firmy i niezbędne dane kontaktowe.

http://ubezpieczeniaocu.pl/ - 20 Gru 2016

Odszkodowania IRBIS Wrocław****

Skutecznie pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach (komunikacyjnych, w pracy, w szkole, w rolnictwie, w życiu prywatnym itd.) oraz osobom skrzywdzonym decyzjami zakładów ubezpieczeń w dochodzeniu należnych im odszkodowań i świadczeń. Bez zaliczek na prowadzenie sprawy, nawet do 10 lat wstecz od dnia wypadku.

http://odszkodowania24.com/ - 19 Kwi 2006

Patronus Ubezpieczenia – Mobilny Agent Ubezpieczeniowy****

Mobilny Agent Ubezpieczeniowy pomoże Ci wybrać najkorzystniejsze ubezpieczenia i tylko dokładnie takie jakich naprawdę potrzebujesz. Patronus Ubezpieczenia działa na terenie trójmiasta- Sopotu, Gdańska, Gdyni oraz całego województwa pomorskiego. Zaufały nam już setki klientów. Dołącz do nich i Ty.

http://patronus-ubezpieczenia.pl/ - 15 Lut 2018

Pierwsza Polska Giełda Ubezpieczeń****

Serwis przeznaczony jest dla wszystkich klientów rynku ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW, Assistance itd.) oraz dla klientów poszukujących oferty w zakresie ubezpieczenia domu i mieszkania oraz pozostałych ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Usługa oparta jest na systemie pytań zadawanych przez użytkowników Autoubezpieczenie.pl i odpowiedzi ofertowych udzielanych przez pośredników reprezentujących firmy i instytucje ubezpieczeniowe z terenu całego kraju.

http://www.autoubezpieczenie.pl/ - 16 Maj 2005

PolisaMedPL ubezpieczenia dla personelu medycznego****

PolisaMedPL to strona powstała z inicjatywy multiagencji Mentor Ubezpieczenia. W ramach oferowanych usług polecamy dobrowolne i obowiązkowe OC lekarza, OC pielęgniarki i położnej, dobrowolne OC studenta medycyny oraz innych osób świadczących szeroko rozumiane usługi o charakterze medycznym. W swoim portfolio posiadamy także ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) oraz ubezpieczenie OC działalności medycznej i użytkowania mienia. Choć w ramach projektu PolisaMedPL skupiamy się na obsłudze personelu medycznego, to dysponujemy zasobami, doświadczeniem i atutami multiagencji Mentor Ubezpieczenia, co daje naszym Klientom gwarancję współpracy z najlepszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, a także dostęp do innowacyjnych produktów oraz szerokich zakresów ubezpieczeń.

http://polisa.med.pl/ - 27 Wrz 2017

Polisy w Poznaniu - pzuagent.pl****

Agent PZU z 5 letnim doświadczeniem oferuje swoje usługi w zakresie ubezpieczeń nieruchomości i komunikacyjnych. 15% rabatu dla nowych klientów

http://pzuagent.pl/ - 13 Gru 2012