KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > agenci ubezpieczeniowi (281)

PZU Otwock. Agent Ubezpieczeniowy: Anna Paziewska.****

Anna Paziewska, Agent Ubezpieczeniowy przedstawicielstwa PZU w Otwocku, ul. Radosna 2b, oferuje swoje usługi w zakresie doractwa i sprzedaży ubezpieczeń.

http://www.ubezpieczenia.wer.pl/ - 2 Gru 2005

Rejestracja pojazdów i biuro tłumaczeń Intrasad Gdynia****

Intrasad jest biurem tłumaczeń przysięgłych specjalizujące się w tłumaczeniach dokumentów samochodowych takich jak dowody rejestracyjne oraz faktury zakupu pojazdu. Firma zajmuje się również rejestracją pojazdów sprowadzonych a dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu oraz znajomości przepisów robi to szybko i profesjonalnie. Dodatkowo Intrasad sprzedaje ubezpieczenia OC AC i NNW kilkunastu czołowych firmy ubezpieczeniowych.

http://www.rejestrujemypojazdy.pl/ - 13 Mar 2018

Rey14.pl Centrum Ubezpieczeń****

Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą CENTRUM UBEZPIECZEŃ REY14, które mieści się w Sosnowcu, Dąbrowie Górniczej i w Będzinie. Proponujemy szeroki wachlarz rozwiązań ubezpieczeniowych dla osób indywidualnych, podmiotów gospodarczych oraz inwestorów i wykonawców. Dysponujemy produktami renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych a w naszej ofercie znaleźć można między innymi ubezpieczenia indywidualne, na życie, domów czy mieszkań, sportowe, rolne, dla firm jak również finansowe. Gwarantujemy fachowe doradztwo i indywidualne podejście do każdego Klienta. Szczegóły zamieszczone na stronie.

http://rey14.pl/ - 20 Gru 2016

Selectum- ubezpieczenia Kraków****

Multiagencja ubezpieczeń świadcząca profesjonalne usługi. Najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Oferta skierowana zarówno do osób prywatnych jak i firm. Współpraca z wieloma, wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi wpływa na jakość wykonywanej pracy i zawsze indywidualne podejście. Kompleksowa obsługa i rzetelne doradztwo.

http://www.selectum.pl/ - 14 Maj 2013

Serwis poswięcony tematyce ubezpieczeń.porady, opisy produktów, akty prawne.****

Strona firmy Atea Agencja Ubezpieczeń. Strona poswięcona ubezpieczeniom, akty prawne, opis produktów, porady dla ubezpieczonych. Tutaj znajdziesz przydatne informacje jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie.

http://atea.pl/ - 12 Lip 2010

SKOK - Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych****

Witryna agenta ubezpieczeniowego Asekuracja Spółka z o.o., która prowdzi bezpośrednią sprzedaż ubezpieczeń majątkowych i osobowych oraz produktów finansowych dla Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo-Kredytowych.

http://www.tuwskok.com.pl/ - 26 Lip 2001

Tanie ubezpieczenia Bielsko****

Strona bielskiej agencji ubezpieczeniowej Beskida.pl, która świadczy usługi w zakresie ubezpieczeń z bezpłatnym dojazdem do klienta. Strona zawiera również dział z poradami, słowniczek oraz blog o ubezpieczeniach i bezpieczeństwie. W ofercie Beskida.pl można znaleźć ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, turystyczne, majętkowowe, dla szkół, dla firm, dla rolników

http://beskida.pl/ - 19 Wrz 2014

Twoje Finanse - uniwersalny serwis finansowy****

Serwis prezentuje te dane, które są rzeczywiście użyteczne dla klientów instytucji finansowych. Są to informacje o najciekawszych produktach i usługach oraz bieżących promocjach. Krótki poradnik pomoże w podstawowych decyzjach. Baza agentów ubezpieczeniowych ma umożliwiać pierwszy kontakt z przedstawicielem wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Poza tym ważnym elementem są zebrane odnośniki finansowe. To właśnie na tych stronach można znaleźć najpełniejszą ofertę.

http://www.finanse.ux.com.pl/ - 16 Lis 2000

Ubezpieczenia****

Strona agenta wyłącznego grupy Ergo Hestia. Obsługa u klienta w takich mistach jak Głogów, Leszno, Legnica, Zielona Góra i innych w woj. dolnośląskim, wielkopolskim i lubuskim.

http://www.agent.hestia.pl/Przemyslaw.Walczuk/ - 6 Lip 2004

Ubezpieczenia - ING Nat Ned****

Licencjonowany Agent Ubezpieczeniowy ING Nationale Nederlanden: ubezpieczenia II i III filar, kredyty, doradztwo.

http://www.epolisa.republika.pl/ - 24 Cze 2004

Informacje dodatkowe