KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > brokerzy ubezpieczeniowi (97)

Energo-Inwest-Broker S.A.*****

"EIB świadczy usługi brokerskie od 1994 dla największych przedsiębiorstw branży elektroenergetycznej w Polsce".

http://www.eib.com.pl/ - 21 Kwi 2000

Ubezpieczenia .noi.pl - na życie, komunikacyjne, majątkowe - agent, broker.*****

Strona w całośc poświęcona ubezpieczeniom w Polsce. Znajdziesz na niej wiele informacji na temat ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych i na życie.

http://www.ubezpieczenia.noi.pl/ - 13 Sie 2003

Ubezpieczenia w USA*****

Polonijny Portal Ubezpieczeniowy oferujący szeroki zakres informacji oraz artykułów na temat ubezpieczeń w USA. Możliwość porównania ofert cenowych różnych ubezpieczycieli.

http://www.insiury.com/ - 23 Maj 2008

Ubezpieczenia, zarządzanie ryzykiem*****

Serwis poświęcony szeroko rozumianemu zarządzaniu ryzykiem i ubezpieczeniom. Eksplorując strony można się dowiedzieć co to są ubezpieczenia, na czym polega zarządzanie ryzykiem i reasekuracja, kto to jest broker, agent i co to jest CAPTIVES. Serwis zawiera interesujące artykuły, rankingi, bazy danych, akty prawne, ogłoszenia i porady dla przyszłych i obecnych ubezpieczonych, ubezpieczających, brokerów i agentów.

http://www.riskmanagement.alpha.pl/ - 21 Sty 2000

AB Port - ubezpieczenia komunikacyjne, OC, AC****

Agencja ubezpieczeniowa AB Port, Warszawa, woj. mazowieckie. Serwis ubezpieczeniowy przeznaczony dla tych którzy szukają taniego ubezpieczenia. Oferujemy tanie ubezpieczenia OC, mieszkań i turystyczne. Także pakiety czołowych towarzystw ubezpieczeniowych.

http://tanieoc.pl/ - 3 Sty 2005

ADLER BROKERS GROUP****

Pośrednictwo ubezpieczeniowe. Kompleksowa obsługa w zakresie ubezpieczeń.

http://www.adlerbrokers.com.pl/ - 11 Lut 2004

AG BROKERS****

Jesteśmy prężną i dynamicznie rozwijającą się kancelarią brokerską. Ubezpieczeniami zajmujemy się od roku 1993, a jako kancelaria brokerska od 1999 r. Nr zezwolenia PUNU 1060/01. Nasze doradztwo obejmuje pełny zakres ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, finansowych, turystycznych, na życie i NNW.

http://www.agbrokers.com.pl/ - 15 Sty 2014

ASYSTA - Biuro Brokerskie****

Serwis tego warszawskiego brokera ubezpieczeniowego zawiera informacje o istocie i zadaniach tego podmiotu oraz oferowanej ofercie na którą składają się: pośrednictwo w sprzedaży ubezpieczeń majątkowych, na życie oraz leasingu. Strony zawierają także wiele użytecznych informacji merytorycznych z zakresu ubezpieczeń.

http://www.broker.net.pl/ - 21 Sty 2000

BBJ Broker****

Firma oferuję na swojej stronie kompletną obsługę ubezpieczeniową począwszy od określenia potrzeb ubezpieczeniowych, a skończywszy na nadzorze nad wykonywaniem umów. Oferta firmy skierowana jest głównie do przedsiębiorstw.

http://www.webmedia.pl/bbjbroker/ - 8 Lis 2001

Broker ubezpieczeniowy ASEKURATOR 2000****

Strona brokera ubezpieczeniowego opracowującego programy ochrony ubezpieczeniowej - osobowe, klasyczne, finansowe. Na stronach przedstawiono ofertę i informacje o firmie.

http://www.asekurator2000.com.pl/ - 14 Kwi 2000