KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > brokerzy ubezpieczeniowi (95)

Willis.com.pl***

Witryna Willis Polska firmy brokerskiej. Była to jedna z pierwszych tego typu instytucji na świecie. W witrynie historia firmy, zakres usług i adres firmy.

http://www.willis.com.pl/ - 14 Sie 2001

Z.J. Maron - biuro brokerskie***

Internetowa strona firmy brokerskiej zajmującej się pośrednictwem ubezpieczeniowym dla podmiotów gospodarczych, dokonując przy tym oceny ryzyka oraz opracowując program ubezpieczeniowy. Firma Z.J. Maron pośredniczy w zawieraniu umów obejmujących: ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia osobowe, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej oraz ubezpieczenia na życie - wszystkie z myślą o osobach prawnych, spółkach prawa handlowego oraz osobach fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

http://www.biurobrokerskie.com.pl/ - 5 Lis 2001

Biuro nieruchomości Gorzów**

Jesteśmy firmą, która kompleksowo obsługuje rynek nieruchomości w Gorzowie Wlkp. i w całym województwie lubuskim. Pośredniczymy w transakcjach kupna-sprzedaży nieruchomości i w finansowaniu ich zakupu. Oferujemy ubezpieczenia nieruchomości i na życie niezbędne przy zaciąganiu kredytu hipotecznego

http://www.firma-luc.pl/ - 24 Maj 2010

BROKER Information**

Strona prezentująca firmę brokerską świadczącą usługi z zakresu udzielania kredytów, pożyczek i ubezpieczeń. Poza szczegółami dotyczącymi oferty znajdziesz tu zdjęcia z wakacji właścicieli firmy.

http://www.szczepinscy.civ.pl/ - 6 Mar 2002

Broker Ubezpieczeniowy Asekuracja sp. z o.o.**

Strony zawierają informacje o firmie oraz jej ofertę. Ponadto wyjaśniono na czym polega instytucja brokera ubezpieczeniowego.

http://www.broker.pl/ - 16 Mar 2000