KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > brokerzy ubezpieczeniowi (97)

Broker ubezpieczeniowy Credit Risk Brokers Sp. z o.o.****

W ramach oferty znajdują się usługi, jakie świadczy dla klientów broker ubezpieczeniowy. Agenci zajmują się również zarządzaniem należnościami wobec firm w celu zapewnienia im płynności i stabilności finansowej.

http://www.creditriskbrokers.pl/ - 14 Lut 2014

Broker ubezpieczeniowy STAROPOLSKIE TOWARZYSTWO INWESTYCYJNE SP. Z.O.O.****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Broker4u, niezależnego brokera z zakresu ubezpieczeń samochodów, ubezpieczeń zdrowotnych oraz ubezpieczeń nieruchomości. W odróżnieniu od agenta ubezpieczeniowego, broker jest niezależny i staje w obronie klienta przed ubezpieczycielem. Porównuje ceny i jakość różnych ubezpieczycieli i dokonuje najlepszego wyboru. pomoc na każdym etapie ubezpieczenia, możliwość negocjacji cen, pomoc w zmianie umowy ubezpieczenia. Broker4u to także oszczędność czasu, wsparcie wiedzą oraz rzetelność – zawsze pilnujemy terminów i staramy się wynegocjować korzystne warunki możliwie szybko.

http://broker4u.eu/ - 15 Gru 2016

Broker ubezpieczeniowy, ubezpieczenia grupowe, mienia Wrocław****

Biuro brokerskie Rakowski - Kaglik (RKB) -Jako broker ubezpieczeniowy świadczymy kompleksowe usługi z zakresu ubezpieczeń: ubezpieczenia grupowe, mienia, samochodowe, na życie, komunikacyjne i inne. Nasz siedziba znajduje się w mieście Wrocław, jednak usługi brokerskie świadczymy w całej Polsce. Broker RKB gorąco zaprasza!

http://www.rkb.pl/ - 14 Cze 2010

Centuria - kredyty, leasing, ubezpieczenia****

Na łamach strony możesz zapoznać sięz ofertą kredytów samochodowych, mieszkaniowych, leasingiem samochodów używanych, leasingiem samochodów nowych, ubezpieczeniami. Możesz zapytać o kredyty on-line.

http://www.centuria.pl/ - 28 Lis 2003

Dariusz Gadomski Kancelaria Brokerska DG Broker****

Kancelaria Brokerska Dariusza Gadomskiego w wielkopolskiej Trzciance oferuje klientom polisy. Wykupią Państwo u nas ubezpieczenie wspólnoty mieszkaniowej, elektrowni wiatrowej, firmy, a także rolnicze, dla konia oraz transportowe.

http://www.dgbroker.pl/ - 20 Wrz 2016

Donoria - broker ubezpieczeniowy, Toruń****

Donoria to firma brokerska zapewniająca kompleksowe usługi ubezpieczeniowe na poziomie standardów krajowych i międzynarodowych. W ramach doradztwa ubezpieczeniowego oferuje analizę ryzyka, likwidację szkód i pomoc prawną.

http://www.donoria.pl/ - 29 Mar 2006

Doradztwo ubezpieczeniowe****

Strona firmowa profesjonalnego brokera ubezpieczeniowego, specjalizującego się w ubezpieczeniach na życie osób fizycznych oraz w opracowywaniu grupowych planów emerytalnych dla firm. Udziela on także porad w sprawach ubezpieczeń majątkowych, współpracuje z największymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi w Polsce.

http://www.insbroker.com.pl/ - 25 Kwi 2000

ELŻBIETA WŁODARCZYK NNW grupowe kraków****

Elżbieta Włodarczyk to posiadająca ogromne doświadczenie agentka ubezpieczeniowa, która świadczy usługi na obszarze Krakowa. Ofertę swojej firmy kieruje zarówno do osób indywidualnych jak i firm oraz instytucji. W propozycji tej agencji znaleźć można ubezpieczenia samochodu, wypadkowe, OC, turystyczne, zdrowotne, dla firm, mieszkań i domów. Możliwe jest także wykupienie pakietu ubezpieczeń. Firma współpracuje z największymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i oferuje atrakcyjne warunki cenowe. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty, skontaktowania się z agencją i odwiedzenia strony internetowej.

http://www.ubezpieczeniamalopolska.com.pl/ - 3 Lis 2016

EMERITUS BROKERSKA Sp. z o.o****

Strona ubezpieczeniowej firmy na której podano informacje o firmie, rodzaju oferowanych ubezpieczeń oraz dokładny kontakt.

http://www.broker.lublin.pl/ - 14 Lis 2001

Energo-Inwest-Broker S A****

Wiadomości o spółce - historia, dzień dzisiejszy i perspektywy rozwoju, władze spółki. Informacje o rynku ubezpieczeniowym. Wyniki finansowe i raporty roczne.

http://mars.eib.com.pl/ - 7 Lis 2001