KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > brokerzy ubezpieczeniowi (97)

Protektor.com.pl****

Witryna firmy brokerskiej Protektor. Na stronie m. in. sposoby ubezpieczenia przez internet.

http://www.protektor.com.pl/ - 14 Sie 2001

SalesMax****

Zapraszamy do skorzystania z internetowego rankingu ubezpieczeń SalesMax. Tutaj kupisz polisę OC/AC online, bez zbędnych formalności. W ofercie także zabezpieczenia na życie i inne.

http://www.rankingubezpieczenia.pl/ - 30 Lis 2018

Sto procent bawełny****

Oficjalna strona Sto procent bawełny. Na stronie informacje o zespole, zdjęcia, biografie, dyskografia, teksty, mp3, itp.

http://www.sto-procent.art.pl/ - 29 Lis 2001

Systemy i narzędzia dla brokerów ubezpieczeniowych****

EFSAL jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla klientów z branży pośrednictwa ubezpieczeniowego, głównie brokerów ubezpieczeniowych. Flagowym produktem jest wielomodułowy, zaawansowany system brokerski, pozwalający na strukturyzację i automatyzację pracy brokera ubezpieczeniowego. Ze względu na swoją modułową budowę narzędzia wdrażane przez EFSAL zapewniają indywidualne dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klientów, jak również integrację z istniejącymi rozwiązaniami klienta. System brokerski EFSAL stanowi także bazę dla budowy indywidualnych rozwiązań wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych on-line oraz obsługi grupowych programów ubezpieczenia.

http://www.efsal.pl/ - 11 Sty 2017

Tanie ubezpieczenia Bielsko****

Strona bielskiej agencji ubezpieczeniowej Beskida.pl, która świadczy usługi w zakresie ubezpieczeń z bezpłatnym dojazdem do klienta. Strona zawiera również dział z poradami, słowniczek oraz blog o ubezpieczeniach i bezpieczeństwie. W ofercie Beskida.pl można znaleźć ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, turystyczne, majętkowowe, dla szkół, dla firm, dla rolników

http://beskida.pl/ - 19 Wrz 2014

Towarzystwo Ubezpieczeniowe****

Firma oferuje systemy ubezpieczeń. Na stronie oferta, historia firmy, wyniki finansowe.

http://www.europa-tu.com.pl/ - 4 Lip 2001

Twoje Finanse - uniwersalny serwis finansowy****

Serwis prezentuje te dane, które są rzeczywiście użyteczne dla klientów instytucji finansowych. Są to informacje o najciekawszych produktach i usługach oraz bieżących promocjach. Krótki poradnik pomoże w podstawowych decyzjach. Baza agentów ubezpieczeniowych ma umożliwiać pierwszy kontakt z przedstawicielem wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Poza tym ważnym elementem są zebrane odnośniki finansowe. To właśnie na tych stronach można znaleźć najpełniejszą ofertę.

http://www.finanse.ux.com.pl/ - 16 Lis 2000

Ubezpieczenia - Major****

Major Broker zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowym, reprezentowaniem interesów klienta, likwidacją szkód, tworzeniem programu ubezpieczeniowego i wiele innych.

http://majorbroker.pl/ - 27 Mar 2013

Ubezpieczenia dla transportu****

Broker ubezpieczeniowy TransBrokers.eu - oferujemy ubezpieczenia dla transportu: OC przewoźnika i OC Spedytora - atrakcyjne stawki i szeroka oferta ubezpieczenia. Ogranicz do minimum ryzyko związane z prowadzeniem firmy transportowej. Ubezpiecz się z TransBrokers.

http://www.transbrokers.eu/ - 18 Gru 2013

Ubezpieczenia na życie****

Wybierając ubezpieczenia na życie UK można oczekiwać naprawdę dobrze przygotowanej oferty. Spośród tych firm, które prowadzą tam bardzo sprawne działania dosłownie każdy będzie w stanie coś dla siebie wybrać. Oferowane nam ubezpieczenia przez polskie firmy to atrakcyjna oferta cenowa połączona również z dobrymi uwarunkowaniami regulaminowymi.

http://www.enterprisefs.co.uk/po/polisa-na-zycie/ - 8 Cze 2016