KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > brokerzy ubezpieczeniowi (95)

Sto procent bawełny****

Oficjalna strona Sto procent bawełny. Na stronie informacje o zespole, zdjęcia, biografie, dyskografia, teksty, mp3, itp.

http://www.sto-procent.art.pl/ - 29 Lis 2001

Systemy i narzędzia dla brokerów ubezpieczeniowych****

EFSAL jest dostawcą zaawansowanych rozwiązań informatycznych dla klientów z branży pośrednictwa ubezpieczeniowego, głównie brokerów ubezpieczeniowych. Flagowym produktem jest wielomodułowy, zaawansowany system brokerski, pozwalający na strukturyzację i automatyzację pracy brokera ubezpieczeniowego. Ze względu na swoją modułową budowę narzędzia wdrażane przez EFSAL zapewniają indywidualne dopasowanie do potrzeb i oczekiwań klientów, jak również integrację z istniejącymi rozwiązaniami klienta. System brokerski EFSAL stanowi także bazę dla budowy indywidualnych rozwiązań wsparcia sprzedaży produktów ubezpieczeniowych on-line oraz obsługi grupowych programów ubezpieczenia.

http://www.efsal.pl/ - 11 Sty 2017

Tanie ubezpieczenia Bielsko****

Strona bielskiej agencji ubezpieczeniowej Beskida.pl, która świadczy usługi w zakresie ubezpieczeń z bezpłatnym dojazdem do klienta. Strona zawiera również dział z poradami, słowniczek oraz blog o ubezpieczeniach i bezpieczeństwie. W ofercie Beskida.pl można znaleźć ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, turystyczne, majętkowowe, dla szkół, dla firm, dla rolników

http://beskida.pl/ - 19 Wrz 2014

Towarzystwo Ubezpieczeniowe****

Firma oferuje systemy ubezpieczeń. Na stronie oferta, historia firmy, wyniki finansowe.

http://www.europa-tu.com.pl/ - 4 Lip 2001

Twoje Finanse - uniwersalny serwis finansowy****

Serwis prezentuje te dane, które są rzeczywiście użyteczne dla klientów instytucji finansowych. Są to informacje o najciekawszych produktach i usługach oraz bieżących promocjach. Krótki poradnik pomoże w podstawowych decyzjach. Baza agentów ubezpieczeniowych ma umożliwiać pierwszy kontakt z przedstawicielem wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Poza tym ważnym elementem są zebrane odnośniki finansowe. To właśnie na tych stronach można znaleźć najpełniejszą ofertę.

http://www.finanse.ux.com.pl/ - 16 Lis 2000

Ubezpieczenia - Major****

Major Broker zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowym, reprezentowaniem interesów klienta, likwidacją szkód, tworzeniem programu ubezpieczeniowego i wiele innych.

http://majorbroker.pl/ - 27 Mar 2013

Ubezpieczenia dla transportu****

Broker ubezpieczeniowy TransBrokers.eu - oferujemy ubezpieczenia dla transportu: OC przewoźnika i OC Spedytora - atrakcyjne stawki i szeroka oferta ubezpieczenia. Ogranicz do minimum ryzyko związane z prowadzeniem firmy transportowej. Ubezpiecz się z TransBrokers.

http://www.transbrokers.eu/ - 18 Gru 2013

Ubezpieczenia na życie****

Wybierając ubezpieczenia na życie UK można oczekiwać naprawdę dobrze przygotowanej oferty. Spośród tych firm, które prowadzą tam bardzo sprawne działania dosłownie każdy będzie w stanie coś dla siebie wybrać. Oferowane nam ubezpieczenia przez polskie firmy to atrakcyjna oferta cenowa połączona również z dobrymi uwarunkowaniami regulaminowymi.

http://www.enterprisefs.co.uk/po/polisa-na-zycie/ - 8 Cze 2016

Ubezpieczenia OC Bydgoszcz****

Zapewniamy ubezpieczenia od wszystkiego dla wszystkich. Od czego można się ubezpieczyć? Zaczynając od ubezpieczeń na wypadek choroby lub śmierci, poprzez zabezpieczenie majątku – mieszkania, auta, kolekcji wartościowych przedmiotów, aż po ubezpieczenia od szkód spowodowanych żywiołami, jak: powódź, pożar lub grad, a nawet kończąc na ubezpieczeniach na wypadek strat związanych z inwestycją lub utratą miejsca pracy. W jakim celu się ubezpieczać, skoro uważamy, iż nic złego nam się nie przydarzy? Może nie warto wydawać pieniędzy kupić sobie nową parę butów albo odtwarzacz mp3? Niestety jest to błędne założenie. Warto w odpowiednim czasie i także należy się ubezpieczać, ponieważ nikt z nas nie przewidzi, co co złego może się przydarzyć. Ubezpieczenie jest to zobowiązanie w razie wypadku, który jeśli wystąpi, obliguje ubezpieczającą nas firmę do wypłacenia odszkodowania ze składek uiszczanych przez ubezpieczone osoby.

http://ubezpieczenia-bydgoszcz-oc.pl/ - 12 Sty 2016

Ubezpieczenia PZU Kraków - Renata Marszałek****

PZU Kraków. Szukasz agenta PZU w Krakowie i okolicach? Jeżeli odpowiedź jest twierdząca zerknij na podaną stronę internetową. Ubezpieczenia firmy, domu, samochodu, podróży i inne. Agent PZU Renata Marszałek z Krakowa – Twój partner ubezpieczeniowy.

http://pzu-krakow.com.pl/ - 9 Maj 2017