KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > brokerzy ubezpieczeniowi (95)

Ubezpieczenie firmy łódź****

Broker ubezpieczeniowy działa w imieniu i w interesie Klienta. To oznacza między innymi, że negocjuje warunki ubezpieczenia Klienta u Ubezpieczycieli , mając na uwadze wybór najbardziej optymalnego dla Klienta rozwiązania. Zapewnia też szeroką obsługę i wsparcie w zarządzaniu już istniejących polis. Piętnastoletnie, nieprzerwane doświadczenie w świadczeniu usług pośrednictwa ubezpieczeniowego to dobra legitymacja do sprawnej i fachowej obsługi Klientów. Przekonaj się sam !

http://www.tanieubezpieczanie.com/ - 8 Paź 2013

Ubezpieczenie samochodu Niemcy****

Szukasz firmy, która zadba o ubezpieczenie twojego samochodu w Niemczech? Zapoznaj się z ofertą ComVers GmbH i zadbaj o swoją przyszłość. Siedziba firmy zajmuje się w Hamburgu.

http://ubezpieczenie.de/ - 12 Maj 2017

Warta S.A. - ubezpieczenia w Krakowie****

Doradztwo w zakresie zawierania umów ubezpieczeń, szczególnie polecam: - najlepsza oferta ubezpieczenia domów i mieszkań - samochodów (formuła all-risk) z najszerszym zakresem usług assistance (na stronie: kalkulator składek OC/AC) - ubezpieczenie turystyczne \"WARTA TRAVEL\" \"Warta Ekstrabiznes\" Dla małych i średnich firm: pakietowe ubezpieczenie mienia od ognia, kradzieży, OC, dewastacji, assistance, szyb, maszyn, towarów...

http://www.warta.krakow.pl/ - 5 Sty 2011

Wszystko o ubezpieczeniach. Sprzedaż ubezpieczeń on-line.****

Serwis informacyjny o ubezpieczeniach. Zawiera informacje o ubezpieczeniach zdrowotnych, majątkowych, emerytalnych, na życie oraz aktualności z rynku ubezpieczeń. Sprzedaż ubezpieczeń on-line.

http://www.multibroks.pl/ - 13 Wrz 2001

Zachodni Dom Maklerski****

Strona prezentująca działalność Zachodniego Domu Brokerskiego. Witryna zawiera informacje o firmie i partnerach, ofertę dla klientów instytucjonalnych i prywatnych.

http://www.zdb.wroc.pl/ - 21 Sty 2002

ABR-PROM Sp. z o.o.***

ABR Sp. z o.o. to biura: informatyki, turystyki, obsługi finansowej, handlu i marketingu. Na stronie znajdują się informacje na temat działalności każdego z tych biur wraz z ofertą.

http://www.abr.com.pl/ - 2 Maj 2002

Amicus Dei***

Strona prezentująca zespół grający muzykę religijną. Znajdziesz tu historię zespołu, informacje o jego składzie, galerię zdjęć, śpiewnik oraz linki do innych witryn.

http://www.amicusdei.of.pl/ - 12 Gru 2002

Athena - Biuro Usług Brokerskich***

Athena - członek Polskiej Grupy Brokerskiej. Kompleksowa obsługa w zakresie ubezpieczeń.

http://www.athena.pgb.pl/ - 20 Lut 2002

Biuro Brokerskie***

Profesjonalna obsługa w zakresie wszystkich rodzajów ubezpieczeń, bezpłatne oferty, doradztwo ubezpieczeniowe.

http://www.brokerubezpieczeniowy.pl/ - 20 Sty 2009

Biuro Brokerskie B&M***

Firma B&M zajmuje się doradztwem i kompleksowym ubezpieczaniem firm. Reprezentuje swoich klientów w przypadku wystąpienia szkody. W kwestiach spornych; we współpracy z prawnikami; podejmuje się dochodzenia roszczenia na drodze prawnej. Na stronie znajdziecie informacje o firmie, usługach.

http://www.broker.wroclaw.pl/ - 2 Gru 2002