KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > brokerzy ubezpieczeniowi (97)

Biuro Brokerskie***

Profesjonalna obsługa w zakresie wszystkich rodzajów ubezpieczeń, bezpłatne oferty, doradztwo ubezpieczeniowe.

http://www.brokerubezpieczeniowy.pl/ - 20 Sty 2009

Biuro Brokerskie B&M***

Firma B&M zajmuje się doradztwem i kompleksowym ubezpieczaniem firm. Reprezentuje swoich klientów w przypadku wystąpienia szkody. W kwestiach spornych; we współpracy z prawnikami; podejmuje się dochodzenia roszczenia na drodze prawnej. Na stronie znajdziecie informacje o firmie, usługach.

http://www.broker.wroclaw.pl/ - 2 Gru 2002

Brocare sp. z o.o. - brokerzy ubezpieczeniowi***

Strona brokera ubezpieczeniowego Brocare sp. z o.o. strona zawiera informacje o pracy brokera i opis oferowanych ubezpieczeń.

http://brocare.pl/ - 20 Kwi 2004

Broker ubezpieczeniowy***

Resako Sp. z o.o. to licencjonowany broker ubezpieczeniowy, zajmujący się obsługą Klientów instytucjonalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych pracowników, jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom Klientów, których reprezentujemy w relacjach z Ubezpieczycielami.

http://www.resako.pl/ - 6 Kwi 2010

CA Sport Broker - ubezpieczenia dla sportowców***

Spółka została powołana do życia w kwietniu 2009 roku z inicjatywy Carbo Asecura S.A. dla podkreślenia roli jaką ma dla nas Sport. Nasz kapitał to ludzie, wiedza i wieloletnie doświadczenie w ubezpieczeniach sportowych zdobyte przez pasjonatów z konsorcjum brokerskiego Carbo Asecura SA

http://www.sportbroker.pl/ - 13 Lip 2009

CABAN - Broker Ubezpieczeniowy***

Broker ubezpieczeniowy - w przeciwieństwie do agenta reprezentuje interesy klienta a nie towarzystwa ubezpieczeniowego. Współpraca z brokerem to najlepszy sposób na obniżenie kosztów ubezpieczeń. Broker CABAN specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i finansowych.

http://www.cabanbroker.com/ - 8 Gru 2003

Cyrul Dom Brokerski***

Firma świadczy usługi w zakresie zarządzania ryzykiem i pośrednictwa ubezpieczeniowego dla dużych, średnich i małych przedsiębiorstw reprezentujących różne sektory gospodarki, takie jak: przemysł, budownictwo, usługi, szkolnictwo wyższe, służba zdrowia.

http://cyrul.pl/ - 26 Lip 2004

Drugi filar - Otwarty Fundusz Emerytalny PZU Złota Jesień***

Wybierając OFE Złota Jesień otrzymujesz gwarancję najwyższego bezpieczeństwa powierzonych środków oraz wysokie doświadczenie w ich pomnażaniu przystąp do OFE PZU Złota Jesień myśląc o swojej przyszłej emerytrurze już teraz.

http://www.ofe-emerytura.pl/ - 11 Paź 2005

DSA Spólka Akcyjna - OFE, II filar, emerytury, ubezpieczenia***

DSA SA - Twój doradca emerytalny. Jak zarobić na zmianie funduszu emerytalnego (OFE, II filar)? Prezentacja firmy, wiadomości o reformie, porady, wywiad, księga gości, sonda, zbiór linków.

http://www.dsa.pl/ - 13 Maj 2002

E-broker***

Strony na których można znaleźć wyczerpujące informacje o systemie brokerskim. Są też konkretne propozycje i warunki na jakich można zostać brokerem.

http://www.e-broker.link.pl/ - 30 Sie 2001