KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > brokerzy ubezpieczeniowi (95)

Gazeta Ubezpieczeniowa***

Internetowe wydanie czasopisma poświęconego tematyce ubezpieczeniowej. Znajdziesz tu artykuły informujące o ubezpieczeniach zdrowotnych, biznesowych, emerytalnych, a także informacje dotyczące agentów, brokerów i akwizytorów. Ponadto informacje o możliwościach prenumeraty.

http://www.ubezpieczeniowa.infor.pl/ - 29 Sie 2001

Gdyńska Multiagencja Ubezpieczeniowa METROPOLITAN***

Strona multiagencji ubezpieczeniowej z Gdyni. 15 towarzystw ubezpieczeniowych w jednym miejscu. Oferta najtańszych ubezpieczeń komunikacyjnych OC, AC, NNW, majątkowych, zdrowotnych, transportowych i podróży.

http://www.ubezpieczenia3miasto.pl/ - 23 Mar 2009

Global Brokers Sp. z o.o.***

Strona firmy oferującej usługi doradztwa ubezpieczeniowego: analizy aktualnego stanu ochrony ubezpieczeniowej, ocena ryzyka, ustalanie programu ubezpieczenia dla firmy, realizacja i negocjacja z zakładami ubezpieczeń oraz monitorowanie opracowanego programu ubezpieczenia.

http://www.global.torun.pl/ - 26 Lip 2001

Grand Broker Sp. z o.o. - broker ubezpieczeniowy Warszawa.***

Grand Broker Sp. z o.o. - broker ubezpieczeniowy - Warszawa, świadczymy też usługi konsultingowe i usługi biegłych rewidentów we współpracy z firmą ACA Partner Sp z o.o.

http://www.grandbroker.com.pl/ - 25 Paź 2005

Grupa Kapitałowa TelNet. Warszawa***

Strony firm oferujących usługi w zakresie: monitoringu pojazdów i innych działań związanych z wykorzystaniem GPS, ochrony i detektywistyki, pomocy drogowej, ubezpieczeń. Także centrum handlowe i kształcenia.

http://www.telnet.pl/ - 25 Sty 2006

Jasińscy***

Serwis krakowskiej firmy zajmującej się kompleksową obsługą z dziedziny obrotu nieruchomości, ubezpieczeń i kredytów. Na stronie szczegóły oferty i dane teladresowe firmy.

http://www.jasinscy.pl/ - 25 Mar 2003

KBU Protektor***

Witryna Korporacji Brokerów Ubezpieczeniowych PROTEKTOR Biuro Zachodnie. W serwisie informacje o firmie oraz dane teleadresowe.

http://www.protektor.poznan.pl/ - 1 Wrz 2001

Kompleksowa obsługa ubezpieczeń podmiotów gospodarczych***

Najwięsza firma brokerska na Pomorzu Zachodnim Grupa Porta Holding SA, programy autorskie. Informacje o firmie, oferta i referencje.

http://www.portabrokers.com.pl/ - 19 Mar 2002

Krajowy Instytut Ubezpieczeń Sp. z o.o.***

Witryna firmy ubezpieczeniowej oferującej usługi w zakresie: szkoleń dla instytucji ubezpieczeniowych i finansowych, badań i analiz rynków krajowych i międzynarodowych, świadczenia usług ubezpieczeniowych dla firm i osób prywatnych.

http://www.kiu.pl/ - 27 Lip 2001

Kredyty***

Witryna firmy działającej w branży finansowej. W ofercie pełen wachlarz kredytów, ubezpieczeń, leasingów. Na stronie szczegóły i dane teleadresowe.

http://www.rushgroup.pl/ - 1 Wrz 2003