KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > brokerzy ubezpieczeniowi (95)

Leofal sp. z o. o. - Ubezpieczeniowa Kancelaria Brokerska***

Ubezpieczeniowa Kancelaria Brokerska \"Leofal\" Sp. z o.o. Jesteśmy firmą prowadzącą pełną obsługę dotyczacą zarządzania finansami w zakresie usług brokerskich podmiotów gospodarczych i instytucji państwowych, działamy na terenie Polski Pólnocno-Wschodniej.

http://www.leofal.pl/ - 14 Sty 2010

MAXIMA FIDES - biuro brokerów ubezpieczeniowych***

Zapewnienie organizacjom gospodarczym maksymalnego bezpieczeństwa, poprzez projektowanie i realizację kompleksowych programów obsługi ryzyk ubezpieczeniowych - oto oferta firmy. Na stronie: misja i historia firmy, informacje o tym jak działa i o jej klientach.

http://www.maxima-fides.pl/ - 12 Sie 2002

Medic-Eurobrokers***

Medic-Eurobrokers sp.z o.o. obsługuje duże i średnie podmioty gospodarcze i jest największym w Polsce brokerem specjalizującym się w obsłudze jedostek stosujących prawo zamówień publicznych. Ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne,na życie, likwidacja szkód.

http://www.medic-eurobrokers.pl/ - 6 Sie 2004

Multibroker***

Witryna firmy brokerskiej z Warszawy, zajmującej się ubezpieczeniami i doradztwem w szerokim znaczeniu. Strona zawiera szczegółową ofertę usług.

http://www.multibroker.com.pl/ - 7 Wrz 2001

NetBroker Sp. z o.o.***

NetBroker Sp. z o.o. jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym. Na stronie podstawowe informacje na temat firmy.

http://www.netbroker.com.pl/ - 13 Sie 2001

OC i AC – ubezpieczenia - kalkulator - porównywarka | rankomat.pl***

Ubezpieczenia OC AC samochodu - 16 towarzystw, online i przez telefon. Najlepszy kalkulator i porównanie - po prostu tanio ubezpieczysz auto. Rankomat.pl działa w bardzo prosty sposób. Wystarczy, że raz wypełnisz fomularz z danymi, a my wysyłamy je do wielu ubezpieczycieli jednocześnie. Serwery ubezpieczycieli w ciągu kilku sekund zwracają kilka wariantów ubezpieczeń obliczonych na podstawie Twoich danych, a nasz serwis zestawia te oferty ze sobą. Dla każdej oferty wyświetlamy cenę oraz RANKingTM, który automatycznie ocenia ich zawartość. W ten łatwy sposób możesz wybrać najlepszą ofertę dla siebie: albo najlepszą pod względem ochrony, albo oferującą najwięcej za określoną przez Ciebie kwotę. A może, po prostu, najtańszą.

http://rankomat.pl/ - 15 Wrz 2010

ODSZKODOWANIA POWYPADKOWE***

Pomoc poszkodowanym w wypadkach na terenie Dolnego Śląska. BEZPŁATNE PORADY.

http://odszkodowania.wroclaw.pl/ - 27 Wrz 2004

PACT - Kancelaria Brokerska. Twój Broker - Łódź***

Kancelaria Brokerska PACT -podmiot działający na zasadach Brokera Ubezpieczeniowego odpowiedzialna jest za ocenę polis ubezpieczeniowych. Broker zawsze stoi po stronie Klienta!

http://www.pact.com.pl/ - 8 Mar 2010

PLUS Biuro Ubezpieczeń Wojciech Królak***

Nasza działalność została utworzona w 1995 roku w Szczecinie, początkowo współpracując z dwoma towarzystwami ubezpieczeniowymi. Obserwując wzrost zapotrzebowania rynku przy jednoczesnej chęci poszerzenia horyzontów stopniowo wzbogacaliśmy naszą ofertę. Obecnie współpracujemy z 19 towarzystwami ubezpieczeń majątkowych oraz 4 towarzystwami ubezpieczeń na życie. Zdobyte przez naszą kadrę doświadczenie oraz systematyczne pogłębianie wiedzy gwarantuje wysoką jakość naszych usług oraz ich kompleksowość. Plus Biuro ubezpieczeń zostało wyróżnione w tym zakresie przez czołowe towarzystwa ubezpieczeniowe rynku polskiego, m.in. za profesjonalizm oferowanych usług. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.plusbiuro-police.pl/ - 2 Sie 2012

Polski Dom Brokerski FTF Brokers Sp. z o.o.***

Serwis ma zapewnić klientom firmy łatwiejszy dostęp do usług. Firma oferuje doradztwo w ubezpieczeniach firmy tj: ubezpieczenia finansowe, budowlane, komunikacyjne, OC, NNW, grupowe oraz w wielu innych.

http://www.ubezpieczamy.com.pl/ - 14 Maj 2002