KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > brokerzy ubezpieczeniowi (95)

Polskie Stowarzyszenie Agentów Ubezpieczeniowych***

Działamy w imieniu i na rzecz agentów realizując cele statutowe stowarzyszenia: Integrowanie środowiska pośredników ubezpieczeniowych, Budowa zaufania i prestiżu zawodu agenta ubezpieczeniowego, Ochrona praw, godności i interesów członków Stowarzyszenia.

http://stowarzyszenie-agentow.pl/ - 24 Lut 2010

Promotor-Brokerzy Ubezpieczeniowi***

Biuro brokerskie zajmujące się pośrednictwem firm ubezpieczeniowych oraz wdrażaniem autorskich programów ubezpieczeniowych dla firm. Na stronie informacje o firmie oraz prezentacja oferty, kontakt.

http://www.bbpromotor.com.pl/ - 25 Sty 2002

Scorpion Sp. z o.o.***

Prezentacja i oferta firmy brokerskiej Scorpion - laureata konkursów Lider Rynku 2000 i Nagrody Polskich Ubezpieczeń 1999. W serwisie wszystko o firmie oraz dane teleadresowe.

http://www.scorpion.com.pl/ - 27 Sie 2001

Spectra Broker Group***

Mini kompendium wiedzy dla wszystkich, którzy są zainteresowani powierzeniem swoich ubezpieczeń profesjonalistom.

http://spectrabroker.pl/ - 6 Kwi 2004

Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych***

Strony poświęcone zagadnieniom związanym z wykonywaniem działalności brokerskiej. Informacje bieżące o charakterze zawodowym i prawnym.

http://www.polbrokers.org.pl/ - 12 Wrz 2001

Ubezpieczamy Wrocław***

Asekura Broker z Wrocławia jest firmą brokerską o wieloletnim doświadczeniu. Reprezentujemy biznesy ubezpieczeniowe klientów poprzez podpisywanie, wypełnianie i pośredniczenie w umowach. Za wszystkie usługi odpowiada specjalistyczna kadra z niezbędnymi uprawnieniami. Potrzebujesz brokera ubezpieczeniowego z Wrocławia? Przystąp zatem do grupy klientów, którzy na nas polegają.

http://asekurabroker.pl/ - 22 Lis 2011

Ubezpieczenia***

Strona prezentująca ofertę towarzystwa ubezpieczeniowego TUiR WARTA dla regionu Sosnowca, Katowic, Dąbrowy Górniczej, Będzina, Mysłowic i okolic. Znajdziesz tu informacje o aktualnych promocjach i specjalnych zniżkach.

http://jpielgrzym.webpark.pl/ - 7 Kwi 2004

Ubezpieczenia w internecie***

Zestawienie, porównanie, ranking ubezpieczeń: na życie, komunikacyjnych, majatkowych. Oblicz i porównaj składkę polisy. Ubezpiecz samochód: ac, oc, nnw kierowcy, polisa na dom, mieszkanie, życie, emeryturę. Inwestycje na III filar.

http://www.polisa.fuks.pl/ - 17 Paź 2005

Ubezpieczenie OGMA***

Strona firmy świadczącej szkolenia i publikacje z zakresu ubezpiczeń. Na stronie zamieszczono informacje o organizowanych szkoleniach, a także proponowanych książkach.

http://ogma.pl/ - 27 Lis 2001

Ubezpieczenie, samochodu, komunikacyjne, mieszkania - PZU, Hestia***

ABPort Warszawa - ubezpieczenia komunikacyjne OC, AC i NW. Oferujemy ubezpieczenie samochodu i mieszkania. Firma jest partnerem towarzystw ubezpieczeniowych: PZU, PTU, Hestia, Compensa, Allianz, Generali. Zapraszamy - ubezpieczenie komunikacyjne i mieszkania - PZU, Hestia

http://www.abport.pl/ - 30 Paź 2009