KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > fundusze emerytalne (112)

OFE - Fundusze, ubezpieczenia***

OFE on-line, fundusze inwestycyjne TFI, ubezpieczenia na życie, majątkowe, osobowe, zdrowotne, podróżne.

http://ofe.info.pl/ - 5 Lut 2007

Bankowy Otwarty Fundusz Emerytalny*****

W serwisie opisano reformę emerytalną, OFE Bankowy (strategia inwestycyjna, sprawozdania finansowe, jednostka rozrachunkowa), wyjaśniono jak zapisać się do Bankowego oraz zamówić broszurę informacyjną. Ponadto aktualności i ...chwila relaksu.

http://www.ofe.pl/ - 30 Sie 2001

Commercial Union*****

Serwis promujący Commercial Union Otwarty Fundusz Emerytalny BPH CU WBK. Możesz tu oszacować wysokość swojej przyszłej emerytury, skontaktować się z akwizytorem CU a także obejrzeć galerię.

http://www.emeryt.com.pl/ - 15 Lut 2000

Finanser e-Polityka.pl*****

Ogromny wybór usług finansowych, m.in. konta, kredyty, leasing i inne. Duży wybór banków! Porównaj oferty Zamów nie wstając od komputera.

http://m2m.e-polityka.pl/ - 9 Lip 2004

Fundusze inwestycyjne*****

Obszerny serwis poświecony funduszom inwestycyjnym. W przystępny sposób tłumaczy jak należy inwestować w fundusze, także, jak ograniczyć konsumpcję i zmusić się do oszczędzania. Bardzo ciekawe kalkulatory. Obliczysz ile fiskus zabierze ci dochodów z oszczędności. Dowiedz się, że 20% nie zawsze znaczy tyle samo. Podatkowy ranking lokat i form inwestowania. Dowiesz się jak zabezpieczyć przyszłość finansową swojemu dziecku oraz jak dążyć do lepszej jakości życia. Wystarczy zrobić 10 kroków.

http://www.fi.com.pl/ - 15 Mar 2002

ING Nationale Nederlanden, przystąp on-line.*****

OFE ING N-N, lider pod względem stopy zwrotu (zysku klienta) za ostatnie 3 lata, która wynosi 56,318%. Wielokrotnie wyróżniany prestiżowymi tytułami w rankingach Rzeczpospolitej, Gazety Wyborczej , Super Expresu i innych. Przystąp on-line.

http://ing.teleuslugi.pl/ - 16 Lis 2005

OFE, Otwarty Fundusz Emerytalny,*****

Świadczenie usług w zakresie zabezpieczenia emerytalnego (Otwarty Fundusz Emerytalny (OFE), II filar), ubezpieczeń (na życie, NNW, dla dzieci, firm, wspólników, mieszkań, domów, wypadkowe, szpitalne, indywidualne, grupowe, Pracownicze Programy Emerytalne), a także gromadzenia oszczędności i inwestowania (Fundusze Inwestycyjne; Indywidualny Program Inwestycyjny, w tym dla Twojego dziecka). Uczciwa i wysoka jakość obsługi klientów.

http://ofecu.pl/ - 31 Maj 2006

PIENIĄDZ*****

Strona miesięcznika o finansach osobistych, a na niej info o bankach, funduszach powierniczych, giełdzie, PTE, kursach walut, towarzystwach ubezpieczeniowych, biurach maklerskich itd.

http://www.pieniadz.pl/ - 12 Lip 2000

PKO/Credit Suisse - Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.*****

Serwis zawiera kompleksowe informacje dla aktualnych i potencjalnych inwestorów (indywidualnych i instytucjonalnych) preferujących inwestycje w funduszach inwestycyjnych. Umieszczono tutaj notowania jednostek, ABC funduszy, informacje prasowe, opis programów inwestycyjnych, funduszy PKO/CS oraz odpowiedzi na podstawowe pytania klientów.

http://www.pko-cs.com.pl/ - 14 Lut 2000

PKO/HANDLOWY Powszechne Towarzystwo Emerytalne BANKOWY, Otwarty Fundusz Emerytalny*****

W serwisie opisano reformę emerytalną, OFE Bankowy (strategia inwestycyjna, sprawozdania finansowe, jednostka rozrachunkowa), wyjaśniono jak zapisać się do Bankowego oraz zamówić broszurę informacyjną. Ponadto aktualności i ...chwila relaksu.

http://www.bankowy.pl/ - 15 Lut 2000