KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > fundusze emerytalne (112)

Ubezpieczenia - na życie, emerytalne*****

W ofercie posiadamy ubezpieczenia emerytalne oraz polisy na życie. Dzięki naszej stronie wszelkie formalności załatwicie online. Więcej szczegółów na stronie - sprawdź nowe oferty ubezpieczeniowe dla klientów indywidualnych i firm

http://ubezpieczenienazycie.edu.pl/ - 5 Maj 2011

AIG Powszechne Towarzystwo Emerytalne****

Strona WWW AIG podaje informacje o funduszu, komunikaty, formularz rejestracyjny oraz mechanizm, który oszacuje naszą przyszłą emeryturę.

http://www.aig-pte.pl/ - 15 Lut 2000

AMPLICO LIFE****

Strona towarzystwa ubezpieczeń na życie. Znajdziemy tutaj opisy oferowanych programów oszczędnościowo - ochronnych, a także wyniki finansowe osiągnięte przez towarzystwo w ostatnim roku. Na stronie jest też odnośnik do PTE AIG.

http://www.amplico.com.pl/ - 25 Lut 2000

Commercial Union przystąp on-line****

Otwart Fundusz Emerytalny Commercial Union. Nie daj się wylosować, decyduj Sam.

http://kom.teleuslugi.pl/ - 3 Paź 2005

Emerytura****

Strona o funduszach emerytalnych i ich działaniu. Źródła emerytury, jaka będzie nasza emerytura i co powinno nas skłonić do zmiany funduszu emerytalnego.

http://emerytura-ofe.webpark.pl/ - 29 Wrz 2004

Fundusz emerytalny****

Działająca w Polsce od pięciu lat firma AXA Polska S.A. prowadzi działalność w zakresie sprzedaży produktów ubezpieczeniowych, w tym głównie dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Dostępnych jest szereg różnorodnych ubezpieczeń oraz polis, w tym ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia komunikacyjne, czy też w ramach specjalnego programu AXA pomoc na raka. Firma składa się także z sześciu pomniejszych spółek.

http://axa.pl/ - 6 Maj 2014

Fundusze emerytalne - OFE Commercial Union, Ubezpieczenia****

OFE - Otwarty Fundusz Emerytalny Commercial Union Polska. CU oferuje ubezpieczenia na życie, wypadkowe, majątkowe i gospodarcze. Pracownicze programy emerytalne - ppe, indywidualne konto emerytalne - ike, fundusze inwestycyjne.

http://www.ofe.net.pl/ - 24 Sie 2005

Fundusze Inwestycyjne...temat złożony. Dobra rada i wyskiej klasy serwis -i to staramy się zapewnić.****

Nasza strona ma służyć sprawniejszej i skuteczniejszej komunikacji z naszymi aktualnymi i przyszłymi klientami. Za naszą radą i za naszym pośrednictwem nasi klienci opracowują i realizują indywidualne strategie dotyczące efektywnego gromadzenia lub lokowania pieniędzy na: a.edukację swoich dzieci, b.zakup domu / mieszkania, c.uzyskiwanie stabilności własnej firmy, d.prywatną emeryturę i wiele innych celów .... www.dominski.pl dla współpracowników, to: dostęp do informacji i materiałów niezbędnych w pracy, platforma wymiany doświadczeń i wzajemnych konsultacji, możliwość poszerzania swojej wiedzy zawodowej oraz dostęp do specjalnie opracowanego systemu sprzedażowego.

http://www.dominski.pl/ - 27 Lis 2008

Jerzy Wicijowski****

Autor strony zapoznaje nas z historią jego ulubionej marki samochodów rodem z Monachium - BMW, opowiada o swojej rodzinie i pracy (jest agentem niemieckiej firmy ubezpieczeniowej Allianz). Można się tutaj także zapoznać z informacjami o programie A! Agent, pomagającym przedstawicielom firm ubezpieczeniowych w wykonywaniu ich pracy.

http://www.agent.alpha.pl/ - 5 Lis 2001

Kredyty, konta, fundusze inwestycyjne, lokaty****

Kredyty, konta, lokaty, karty - zamów przez internet!

http://www.miroslaw.systempartnerski.pl/ - 9 Lut 2011