KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > inne ubezpieczenia (90)

Compensa S.A.*****

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa S.A. Oferuje pełną gamę ubezpieczeń majątkowych, osobowych, komunikacyjnych i finansowych. Na stronach znajduje się omówienie działalności i oferty firmy, a także struktury organizacyjnej.

http://www.compensa.com.pl/ - 29 Sty 2000

Internetowy Serwis Ubezpieczeniowy*****

Internetowy Serwis Ubezpieczeniowy zawiera informacje na temat pojętych ubezpieczeń. Dostępne są informacje na temat orzecznictwa, prawa pracy, aktów prawnych itp.

http://www.ubezpieczenia.infor.pl/ - 14 Lut 2000

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.*****

Na stronach WWW korporacji umieszczono przegląd produktów ubezpieczeniowych (ubezpieczenia ryzyka handlowego w eksporcie, ryzyka handlowego na rynku krajowym, Gwarantowane przez Skarb Państwa ubezpieczenie kontraktów eksportowych, gwarancje ubezpieczeniowe), informacje o KUKE S.A. oraz ankieta ułatwiająca kontakt z towarzystwem.

http://www.kuke.com.pl/ - 29 Sty 2000

PKO/Credit Suisse - Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.*****

Serwis zawiera kompleksowe informacje dla aktualnych i potencjalnych inwestorów (indywidualnych i instytucjonalnych) preferujących inwestycje w funduszach inwestycyjnych. Umieszczono tutaj notowania jednostek, ABC funduszy, informacje prasowe, opis programów inwestycyjnych, funduszy PKO/CS oraz odpowiedzi na podstawowe pytania klientów.

http://www.pko-cs.com.pl/ - 14 Lut 2000

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe ENERGO - ASEKURACJA S.A.*****

PTU Energo-Asekuracja kieruje swoją ofertę ubezpieczeniową do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Prowadzi ubezpieczenia majątkowe, osobowe, komunikacyjne, OC, finansowe, gwarancje ubezpieczeniowe oraz specjalne pakiety np. dla pracowników branży energetycznej - "ENERGETYK". na stronach znajduje się opis oferty oraz informacje o towarzystwie.

http://www.energo-asekuracja.com.pl/ - 29 Sty 2000

Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.*****

W serwisie umieszczono informacje o PZU S.A. (pozycja na rynku, historia, klienci, wyniki finansowe), przewodnik po ubezpieczeniach (komunikacyjne, OC, mienia, turystyczne, finansowe, rolnicze, NNW i zdrowotne, inne), książkę teleadresową oraz aktualności (biuletyn internetowy, praca, raport roczny).

http://www.pzu.pl - 15 Lut 2000

Towarzystwo Ubezpieczeniowe ALLIANZ Polska-Życie S.A.*****

Serwis przedstawia ofertę ubezpieczeniową (ubezpieczenia na życie, osobowe, mieszkaniowe, komunikacyjne, dla przemysłu), prezentuje historię towarzystwa oraz wiadomości z ostatniej chwili.

http://www.allianz.com.pl - 14 Lut 2000

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA VITA S.A.*****

Spółka zależna od giełdowej Warty. Towarzystwo oferuje m. in. indywidualne ubezpieczenia na życie i dożycie, ubezpieczenie posagowe, ubezpieczenie terminowe na życie, ubezpieczenia grupowe oraz ubezpieczenia typu PPE (pracownicze programy emerytalne). Na stronach umieszczono informacje o towarzystwie oraz opis oferty.

http://www.warta-vita.com.pl/ - 29 Sty 2000

Ubezpieczenia .noi.pl - na życie, komunikacyjne, majątkowe - agent, broker.*****

Strona w całośc poświęcona ubezpieczeniom w Polsce. Znajdziesz na niej wiele informacji na temat ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych i na życie.

http://www.ubezpieczenia.noi.pl/ - 13 Sie 2003

WARTA - Towarzystwo Ubezpieczeniowe*****

Strona Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA. Na stronie znajdziesz informacje o Towarzystwie, oferowanych ubezpieczeniach, liczne ciekawostki i aktualności.

http://www.warta.pl/ - 5 Lip 2001