KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > inne ubezpieczenia (90)

Efect Doradztwo Finansowe S.A. - Prywatna opieka medyczna****

Rzeczywistość przyzwyczaiła nas do życia w schemacie - wizyta u specjalisty wymaga czasu, idąc do lekarza będę musiał stać w kolejce. Musimy jednak sobie uświadomić, że tak wcale nie musi być. Wystarczy odpowiednio dobrać ubezpieczenie prywatnej opieki medycznej. Strona internetowa odpowie na Państwa pytania dotyczące tego zagadnienia.

http://efect-prywatna-opieka-medyczna.pl/ - 21 Lut 2011

EMERITUS BROKERSKA Sp. z o.o****

Strona ubezpieczeniowej firmy na której podano informacje o firmie, rodzaju oferowanych ubezpieczeń oraz dokładny kontakt.

http://www.broker.lublin.pl/ - 14 Lis 2001

Eurobrokers****

Strony firmy zajmującej się ubezpieczeniami. Informacje o ubezpieczeniach mienia, ubezpieczeniach technicznych oraz odpowiedzialności cywilnej.

http://www.eurobrokers.com.pl/ - 30 Lip 2001

Gamatur - przedstawiciel Grupy PZU****

Licencjonowany przedstawiciel Grupy PZU. Firma oferuje pakiety ubezpieczeniowe dla Klientow indywidualnych i prowadzących firmy. Na stronie znajduje się przewodnik po ubezpieczeniech, a także atrakcyjne oferty Last minute!

http://www.gamatur.com.pl/ - 15 Lut 2002

HERMES SUK Sp. z o.o.****

Strona zawiera ofertę firmy oferującej ubezpieczenia kredytowe. Znajdziesz tu szczegółowe informacje dotyczące działalności firmy, oferty oraz windykacji.

http://www.hermes-kredit.pl/ - 19 Sie 2002

Heros Life****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego. Umieszczono tu informacje ogólne oraz wykaz produktów ubezpieczeniowych.

http://www.heros-life.com.pl/ - 15 Mar 2000

Kindergeld****

Nasza firma pomaga w rejestracji w niemieckiej Kasie Chorych, w uzyskaniu niemieckiego ubezpieczenia i zasiłku dla dzieci - Kindergeld. Siedziba firmy to Berlin. Zapraszamy Polaków, którzy pracują lub prowadzą działalność gospodarczą na terenie Niemiec.

http://www.niemcy24.info.pl/ - 25 Maj 2013

Likwidacja szkód ubzpieczeniowych z Liderem BLOS.****

Firma BLOS jest niezależną firmą świadczącą usługi z zakresu zarządzania procesem likwidacji szkód ubezpieczeniowych. Oferujemy współpracę z prowizją bezpośrednią wynoszącą zawsze 40%, prowizją ze struktury do 20% oraz prowizją z obrotu całej firmy do 10%.

http://www.mojeszkody.pl/ - 20 Lis 2012

Multiagencja Ubezpieczeniowa Safety - PZU, Hestia****

Multiagencja Ubezpieczeniowa Safety mająca biuro w Kaliszu oferuje ubezpieczenia towarzystw takich jak PZU, Hestia, Link 4, AXA Direct, Aviva, You Can Drive.

http://www.e-safety.pl/ - 5 Lut 2014

OdkupSzkody.eu****

Biuro "Odkup szkody" serdecznie zaprasza do zaznajomienia się ze swoją propozycją i do skorzystania z naszych usług. Specjalizujemy się w prawie ubezpieczeniowym i zapewniamy naszym klientom dopłaty do odszkodowań OC, nawet wtedy, gdy ubezpieczyciel odmówił wypłaty. Działamy profesjonalnie, szybko i skutecznie. Dzięki nam odbierzesz swoje należne pieniądze bez zbędnych formalności. My wypłacimy Ci je w przeciągu 24 godzin, a sami zajmiemy się dalej całą sprawą. Zgłoś się do nas na konsultację i przekonaj się ile możesz zyskać. Więcej wiadomości na temat naszej aktywności i szczegółowa propozycja na: Odkupszkody.eu.

http://odkupszkody.eu/ - 28 Wrz 2016