KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > inne ubezpieczenia (90)

Odszkodowania****

Kancelaria Excambium jest firma zajmującą się profesjonalnie dochodzeniem odszkodowań. Prowadzimy sprawy kompleksowo - od postępowania przygotowawczego po reprezentowanie Klienta w sądzie. Charakteryzuje nas niska i stała prowizja oraz doświadczona kadra. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

http://kancelaria-excambium.pl/ - 5 Maj 2013

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne dla wszystkich pasażerów pojazdów uzyskasz z Kompensja.****

Ubezpieczyciele nierzadko uciekają się do nieuczciwych kruczków prawnych gdy klient ubiega się o odszkodowanie po nieszczęśliwym wypadku. Czasem wystarczy brak świadków wydarzenia, podejrzenia co do nieodpowiedniego używania sprzętów, za sprawą których doszło do uszkodzenia ciała czy nawet utraty życia klienta, którego bliscy poza żalem i bóle po stracie ukochanej osoby muszę zmagać się jeszcze oziębłością urzędników. Przedstawiciele firmy Kompensja potrafią jednak pomóc każdemu klientowi pośrednicząc w rozmowach i prowadząc szczęśliwie kończące się sprawy o odszkodowanie.

http://www.kompensja.pl/ - 22 Wrz 2014

OFERTA Ad-Valorem - Odszkodowania powypadkowe Lublin****

Ad-Valorem - odszkodowania powypadkowe Lublin. Specjalnością firmy jest dochodzenie odszkodowań powypadkowych z tytułu szkód osobowych z OC sprawcy. Powierzenie prowadzenia postępowania przed Zakładem Ubezpieczeń, przygotowanemu, licencjonowanemu negocjatorowi, a przed Sądem adwokatowi z długoletnim doświadczeniem w sprawach odszkodowawczych, jest dla Ciebie gwarancją uzyskania należnego Ci zadośćuczynienia.

http://www.ad-valorem.pl/ - 12 Paź 2012

PrawoPasażera - odszkodowanie za odwołany lot****

Biuro PrawoPasażera zajmuje się odszkodowaniami za odwołany lub opóźniony lot. Wyjaśnia procedurę reklamacyjną i pomaga składać odpowiednie wnioski.

http://prawopasazera.pl/ - 28 Kwi 2017

PROAGENTS****

Nie lubisz załatwiać skomplikowanych formalności kredytowych, ale potrzebna Ci dodatkowa gotówka? Nasi agenci są do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że odwiedzisz siedzibę naszego biura. Jeżeli wykonasz ten pierwszy krok, resztą formalności zajmiemy się samodzielnie. Specjalnie dla Ciebie znajdziemy skrojona na miarę potrzeb ofertę kredytową, wynegocjujemy najlepsze warunki i przedstawimy gotową do podpisania umowę. Szczycimy się współpracą z wieloma partnerami finansowymi, działamy szybko i sprawnie.

http://proagents.pl/ - 3 Gru 2015

Protektor.com.pl****

Witryna firmy brokerskiej Protektor. Na stronie m. in. sposoby ubezpieczenia przez internet.

http://www.protektor.com.pl/ - 14 Sie 2001

Prywatne ubezpieczenia medyczne - Medipolis****

Głównym celem naszej firmy jest oferowanie opieki zdrowotnej na najwyższym dostępnym poziomie. Wiemy jak zdrowie jest ważne dla naszych Klientów, dlatego prywatne ubezpieczenia medyczne w naszej placówce wykracza daleko poza przyjęte powszechnie standardy i wyznacza całkowicie nową jakość.

http://www.medipolis.pl/ - 21 Lut 2011

Prywatny detektyw Bydgoszcz****

Agencja detektywistyczna działa całkowicie legalnie w oparciu o przepisy o usługach detektywistycznych i posiada wpis do rejestru MSW. Biuro posługuje się profesjonalnym sprzętem i metodami pracy. Priorytetem jest prowadzenie usług, uwzględniając szczególnie normy moralne, etyki zawodowej i poszanowania godności. Najważniejsza jest tajemnica w kwestii prowadzonych zadań oraz pozyskanych dokumentów. Oferujemy usługi: ustalenie pobytu ludzi, miejsca zamieszkania, kontaktów osobistych, weryfikowanie stanu majętności i trybu życia osób zadłużonych. Poza tym świadczone są usługi: zdrady w małżeństwie, lokalizowanie działań na rzecz konkurencji przez pracowników firm; zbieranie dowodów dotyczących mobbingu, pedofilii, narkomanii osób nieletnich, łapówkarstwa. Mamy także doświadczenie w ustalaniu metod oraz kanałów kradzieży wewnątrz firmy. Druga część działań obejmuje dochodzenie roszczeń majątkowych na drodze negocjacji.

http://www.detektywlangowski.pl/ - 4 Kwi 2016

Samopomoc - towarzystowo ubezpieczeniowe****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego - Samopomoc S.A. Znajdziesz tu informacje kiedy towarzystwo powstało, placówki, centra prasowe, ubezpieczenia, finanse.

http://www.samopomoc.pl/ - 11 Lip 2000

Sklep.mySafety.pl Ochrona rzeczy osobistych****

Firma mySafety zajmuje się tworzeniem systemów do ochrony rzeczy osobistych. Świadczymy usługi w zakresie ochrony rzeczy osobistych, tożsamości a nawet zwierząt. W naszej ofercie znajdą państwo m.in. ochronę bagażu czy kluczy. Jednym z naszych najbardziej rozpoznawalnych produktów jest tzw.:"bezpieczny portfel". Jest to hologram przyklejany na portfel, który posiada specjalny kod. Dzwoniąc na specjalną infolinię możemy zablokować np. karty czy też ważne dokumenty podczas jednej rozmowy z konsultantem. mySafety zwróci portfel po jego odnalezieniu. Usługa działa aż 12 miesięcy od dnia zakupu. Jest to idealne zabezpieczenie na wypadek zgubienia. Posiadamy bardzo dużo pozytywnych opinii od naszych klientów. Zaufało nam już ponad 9 milionów osób. Współpracują z nami również duże przedsiębiorstwa takie jak Tauron Polska Energia, Polskie Linie Lotnicze "LOT" oraz ORLEN. Zapraszamy do zainteresowania się naszą ofertą.

http://sklep.mysafety.pl/ - 14 Lis 2018