KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > inne ubezpieczenia (90)

Agencja Allianz - Ubezpieczenia Żoliborz***

Agencja Ubezpieczeń Allianz na Żoliborzu, Plac Wilsona 4 lokal 48. Świetna lokalizacja tuż przy wyjściu z metra, fachowa obsługa oraz pewna marka Allianz to nasze atuty. Dzięki nam przestaniesz się martwić. Zapraszamy.

http://sufa.pl/ - 6 Maj 2010

Agencja Ubezpieczeniowa PZU Zdzieszowice , Kedzierzyn-Koźle***

Agencja ubezpieczeniowa PZU w Zdzieszowicach oferuje najtańsze i najlepsze ubezpieczenia komunikacyjne , emerytalne na życie. Czynna od poniedziałku do piątku od 11 do 16

http://www.agencjazdzieszowice.pl/ - 17 Gru 2010

Agent ubazpieczeniowy "PZU Życie" - Elżbieta Sawczyn***

Pośrednictwo ubezpieczeniowe PZU i PZU Życie prowadzone przez Elżbietę Sawczyn w zakresie funduszy emerytalnych, ubezpieczeń na życie, inwestycyjnych, komunikacyjnych i majątkowych.

http://pzuagent1.republika.pl/ - 13 Lut 2001

agent ubezpieczeniowy***

Agent ubezpieczeniowy Robert Derewecki zaprasza do zapoznania się z szerokim wachlarzem ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń majątkowych oraz z informacjami o funduszu emerytalnym Commercial Union.

http://www.agent.waw.pl/ - 18 Maj 2001

AGROPOLISA SA***

Towarzystwo Ubezpieczeń w Rolnictwie i Gospodarce Żywnościowej AGROPOLISA S.A.

http://www.agropolisa.com.pl/ - 17 Kwi 2002

Alianz - Ubezpieczenia dla całej rodziny***

Ubezpieczenia osób, budynków, samochodów, i wielu innych rzeczy.

http://www.free.of.pl/u/ubezpieczenia/ - 26 Paź 2001

Allianz wrocław***

Wypadki chodzą po ludziach, jak to się zdarza prawić, a więc nie czekaj, tylko spotkaj się z ekspertem Allianz Wrocław, który podsunie Ci obiecującą ofertę. Nie można zaufać byle komu, przekazując mu swoje zdrowie, a jeżeli chodzi o Allianz Wrocław, to zdecydowanie nie masz się czym przejmować - Twój los będzie w rzetelnych rękach. Ze swoim zdrowiem nie warto się kłócić, tylko zainwestować w na tyle dobre i rzetelne ubezpieczenia, żeby z odszkodowania stać nas było na potencjalne leczenie i fizykoterapię. Ubezpieczenie chroniące nas przed następstwami niemiłych wypadków czy odpowiedzialność cywilna to bardzo zawiłe sprawy, które zdecydowanie lepiej by było pozostawić specjalistom.

http://www.wroclaw-ubezpieczenie.pl/ - 17 Gru 2012

Atras***

Zarządzanie ryzykiem w agencjach celnych, transporcie, spedycji i logistyce. Na stronie szczegóły oferty oraz formularz zamówienia.

http://www.atras.net.pl/ - 19 Lip 2002

Bielawski s.c. - Biuro Prawno-Handlowe***

Strona firmy zajmującej się doradztwem z zakresu prawa, ekonomii, zarządzania, problematyki ochrony środowiska. Prowadzi także szkolenia z zakresu reformy systemu ubezpieczeń społecznych, indywidualne porady, windykacja odszkodowań. Firma działa również na rynku obrotu nieruchomościami.

http://www.bielawski.com.pl/ - 25 Lut 2000

Biuro Doradztwa Piotr Błażejczyk - doradztwo aktuarialne i biznesowe***

Biuro Doradztwa Piotr Błażejczyk - doradztwo aktuarialne i biznesowe, wyliczanie rezerw techniczno-ubezpieczeniowych w ubezpieczeniach na życie i majątkowych, wyliczanie wartości rezerwy na zobowiązania z tytułu nagród jubileuszowych i odpraw emerytalnych. Strona także w języku angielskim.

http://pbconsulting.com.pl/ - 9 Lip 2002