KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > inne ubezpieczenia (89)

Zdrowie Direct - Ubezpieczenia zdrowotne***

Na Zdrowie Direct wyliczysz sobie składkę ubezpieczenia zdrowotnego i porównasz polisy . Znajdziesz najlepsze i najtańsze ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie, Twojej rodziny, Twojej firmy. Na portalu kupisz polisę online.

http://www.zdrowiedirect.pL - 12 Wrz 2008

Agencja Ubezpieczeniowa Andrzej Koper & Piotr Koper **

Obsługa ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, turystycznych, a także inne rodzaje ubezpieczeń. PZU, Warta, Hestia, Compensa, PTU.

http://www.ubezpieczeniakoper.waw.pl/ - 4 Gru 2008

Aktuariusz-Albert Tkaczyk**

Oferta usług aktuarialnych: wyliczenia rezerw ubezpieczeniowych, plany finansowe ubezpieczycieli... Tutaj także informacje o Albercie Tkaczyku.

http://maltkac.fm.interia.pl/ - 13 Kwi 2004

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS)**

Witryna prezentująca zadania, organizację i strukturę, rodzaje oferowanych ubezpieczeń a także informacje o profilaktyce i rehabilitacji.

http://www.krus.org.pl/ - 26 Lip 2001

Ubezpieczenia - wortal**

O ubezpieczeniach można by mówić wiele. Opisujemy oferty, a także ludzi i ich przypadki. Przy tym pozostajemy rzetelni i wierni etyce dziennikarskiej. Nie taki jest nasz jedyny cel. Zmierzamy wprost do sedna. Trafiamy w najczulszy punkt każdego problemu. Nie ograniczamy się jednak do krytyki. Szukamy również pozytywów. Nie jesteśmy zależni od jakiejkolwiek instytucji ubezpieczeniowej. Dlatego o temacie traktujemy bez jakichkolwiek ograniczeń. Prosto w oczy, bez ogródek, oto nasz slogan. Dlatego warto nas czytać. Odwiedzaj nas, polecaj, komentuj.

http://www.e-ubezpieczenia.waw.pl/ - 3 Sty 2012

Ubezpieczenie zdrowotne**

W naszym portalu nauczysz się po czym rozpoznać wartościowe ubezpieczenie zdrowotne oraz jak takiego szukać. Oferujemy wiele wartościowych artykułów i porad związanych z ubezpieczeniami. Dowiedz się kto to jest broker ubezpieczeniowy, czym się charakteryzują ubezpieczenia grupowe i zdrowotne i dlaczego wskazane jest wykupić ubezpieczenie zdrowotne.

http://www.top-ubezpieczenia.pl/ - 25 Lip 2012

Biuro Finansowo Prawne*

Biuro prowadzi działalność w zakresie skupu i sprzedaży wierzytelności, windykacji, kompensat wzajemnych i finansowych. Prowadzi również doradztwo prawne i finansowe oraz obsługę kredytową.

http://bfp.wizytowka.pl/ - 17 Wrz 2003

K.I.H. Kancelaria Ubezpieczeniowa*

Wizytówka Kancelarii Ubezpieczeniowej K.I.H. Znajdziesz tu informacje o ofercie i rodzajach ubezpieczeń.

http://kih.w.interia.pl/ - 21 Lis 2000

Ubezpieczenia Lublin*

Oferujemy: ubezpieczenia Lublin, ac Lublin, tanie oc Lublin, oc,ac lublin, kasy fiskalne, komputery, czytniki, ubezpieczenia, komunikacja, majątek, fundusze inwestycyjne, OC, AC, NNW, grupowe.

http://www.eubezpieczenia.eu/ - 6 Maj 2009