KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > reforma ubezpieczeń społecznych (10)

Pracowniczy Program Emerytalny (PPE).*****

Obiektywna strona pomagająca wybrać najkorzystniejszy wariant pracowniczego programu emerytalnego, dane adresowane do pracodawców i pracowników, regulacje prawne .Znajdziemy ofertę Zakładu Ubezpieczeń Społecznych i otwartych funduszy emerytalnych.

http://www.ppe.com.pl/ - 22 Sie 2001

Nationwide Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.****

Strona firmy Nationwide, która oferuje przede wszystkim pracownicze ubezpieczenia emerytalne. Na stronie informacje o oferowanych produktach, adresach przedstawicielstw oraz o reformie emerytalnej.

http://www.nationwide.pl/ - 17 Lip 2001

OFE24 | Otwarty Fundusz Emerytalny ING Nationale-Nederlanden - Zapisy Online****

Wybierz najlepszy Otwarty Fundusz Emerytalny w ING Nationale-Nederlanden. Pomyśl już dziś o swojej emeryturze i wypełnij deklarację online.

http://www.ofe24.eu/ - 20 Lis 2007

Poradnik Ubezpieczeniowy****

Strona Macieja Mierzejewskiego agenta ubezpieczeniowego. Na stronie informacje o reformie emerytalnej, ubezpieczeniach majątkowych itp.

http://mierzejewskim.republika.pl/ - 13 Wrz 2001

Powszechne towarzystwo emerytalne****

Strona, na której dowiesz się wszystkiego na temat funduszy emerytalnych. Znajdziesz tu również wiele ciekawostek na temat samego towarzystwa.

http://www.aig.pl/ - 5 Kwi 2002

Ubezpieczenia oc, ac, zus - forum, opinie****

Forum dyskusyjne, na którym znajdziesz porady na temat ubezpieczeń wszystkich rodzajów: komunikacyjnych (OC, AC), nieruchomości, na życie, turystyczne. Opinie agentów ubezpieczeniowych na temat pracy w ubezpieczeniach.

http://www.forum-ubezpieczenie.pl/ - 20 Lis 2012

Amplico Life w Sosnowcu***

Agencja Ubezpieczeniowa Amplico Life w Sosnowcu - Na stronie możesz umówić się na spodkanie z agentem, który wybierze dla Ciebie najbardziej korzystne ubezpieczenie.

http://www.faktotum.cad.pl/ - 27 Lis 2001

Ars Boni - Odwołanie ZUS Odszkodowania Doradztwo Prawne***

Ars Boni oferuje Profesjonalną Pomoc Prawną w sprawach: Odwołania od Decyzji ZUS, w sprawach renty, emerytury, jednorazowego odszkodowania za wypadek przy pracy. Pomagamy w sprawach odwołania do zus dot. emerytury w szczególnych warunkach, roszczeń do firm o zaległe składki ZUS. Pomagamy ws. Odszkodowań z wypadków - OC, AC, NW oraz ubezpieczeń majątkowych, na życie, odszkodowań za słupy itp.; Doradztwo Prawne we sprawach cywilnych i gospodarczych, a przede wszystkim formułowaniu i wyjaśnianiu pism sądowych: pozwów, apelacji, zażaleń, pism procesowych, pozwów nakazowych, druków KRS. Zadzwoń tel. 504 84 94 60. Przedstawienie sprawy nic nie kosztuje.

http://arsboni.eu/ - 5 Lis 2014

Drugi filar - Otwarty Fundusz Emerytalny PZU Złota Jesień***

Wybierając OFE Złota Jesień otrzymujesz gwarancję najwyższego bezpieczeństwa powierzonych środków oraz wysokie doświadczenie w ich pomnażaniu przystąp do OFE PZU Złota Jesień myśląc o swojej przyszłej emerytrurze już teraz.

http://www.ofe-emerytura.pl/ - 11 Paź 2005

Otwarte Fundusze Emerytalne***

Strona przeznaczona dla tych, którzy chcą zdobyć więcej informacji związanych z funduszami emerytalnymi. Znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania oraz porady jaki fundusz wybrać.

http://www.plomyk.beep.pl/fundusze/ - 22 Kwi 2002