KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > towarzystwa ubezpieczeniowe (96)

PTE Alianz Polska SA*****

Witryna zawiera informacje na temat reformy emerytalnej, dostępny jest status, a także aktualności (m.in. bieżąca wartość jednostki rozrachunkowej)

http://www.allianz.pl/pte/ - 6 Cze 2000

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeniowe na Życie ALTE LEIPZINGER HESTIA S.A.*****

Niniejszy serwis zawiera informacje o Hestia Insurance oraz Alte Leipziger Hestia (dane finansowe, prasowe, schemat organizacyjny, historia) oraz prezentuje ofertę ubezpieczeniową. W dziale "Agencja Internetowa" można zawrzeć umowę ubezpieczenia OC i NNW.

http://www.hestia.pl - 14 Lut 2000

Towarzystwo Ubezpieczeniowe ALLIANZ Polska-Życie S.A.*****

Serwis przedstawia ofertę ubezpieczeniową (ubezpieczenia na życie, osobowe, mieszkaniowe, komunikacyjne, dla przemysłu), prezentuje historię towarzystwa oraz wiadomości z ostatniej chwili.

http://www.allianz.com.pl - 14 Lut 2000

Towarzystwo Ubezpieczeniowe na Życie NATIONALE-NEDERLANDEN Polska S.A.*****

Serwis informacyjny Natonale-Nederlanden zawiera informacje o towarzystwie (historia, zarząd, NN w Polsce, agencje, finanse), prezentuje ofertę ubezpieczeniową oraz nowości i wydarzenia dotyczące NN.

http://www.natned.com.pl/ - 15 Lut 2000

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Royal PBK SA*****

Strona TUnŻ Royal PBK. Zawiera informacje na temat firmy, jej udziałowców oferowanych produktów i sieci dystrybucyjnej.

http://www.royalpbk.com/ - 24 Lip 2001

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie WARTA VITA S.A.*****

Spółka zależna od giełdowej Warty. Towarzystwo oferuje m. in. indywidualne ubezpieczenia na życie i dożycie, ubezpieczenie posagowe, ubezpieczenie terminowe na życie, ubezpieczenia grupowe oraz ubezpieczenia typu PPE (pracownicze programy emerytalne). Na stronach umieszczono informacje o towarzystwie oraz opis oferty.

http://www.warta-vita.com.pl/ - 29 Sty 2000

Ubezpieczenia, zarządzanie ryzykiem*****

Serwis poświęcony szeroko rozumianemu zarządzaniu ryzykiem i ubezpieczeniom. Eksplorując strony można się dowiedzieć co to są ubezpieczenia, na czym polega zarządzanie ryzykiem i reasekuracja, kto to jest broker, agent i co to jest CAPTIVES. Serwis zawiera interesujące artykuły, rankingi, bazy danych, akty prawne, ogłoszenia i porady dla przyszłych i obecnych ubezpieczonych, ubezpieczających, brokerów i agentów.

http://www.riskmanagement.alpha.pl/ - 21 Sty 2000

Vortal ubezpieczeniowy Ubezpieczyciel.pl*****

Vortal ubezpieczeniowy, tutaj dowiesz się o wszelkich rodzajach ubezpieczeń, porównasz oferty dostępne na rynku, znajdziesz swego agenta ubezpieczeniowego. Aktualności, notowania statystyki - wszystko z dziedziny ubezpieczeń. Korzystajac z bazy agentów możesz ubezpieczyć dom, życie, samochód.

http://www.ubezpieczyciel.pl/ - 26 Sie 2002

WARTA - Towarzystwo Ubezpieczeniowe*****

Strona Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA. Na stronie znajdziesz informacje o Towarzystwie, oferowanych ubezpieczeniach, liczne ciekawostki i aktualności.

http://www.warta.pl/ - 5 Lip 2001

2 U - Doradztwo Finansowe - Serwis Firmy Provida Polska****

Aktywna strona firmowa jednego z największych polskich pośredników finansowych. Provida, to polska firma doradztwa finansowego, pomagająca klientom efektywnie zarządzać własnymi kapitałami. Skuteczność? Fakty? - Ponad 10 letnia tradycja i doświadczenie na polskim rynku usług finansowych, to 80 tys. klientów oraz potencjał 7 tys. przedstawicieli regionalnych. Platforma transakcyjna PIT-Online. Rzeczywista opieka nad klientem jest tu standardem obsługi. Skuteczność, efektywność i profesjonalizm doradztwa w zakresie możliwości lokowania kapitału. Tematyką strony są bieżące informacje z życia firmy, historia i obszar działalności oraz oferta współpracy opartej na rzetelnych i partnerskich warunkach. Informacje z obszaru inwestycji kapitałowych oraz emerytalno-ubezpieczeniowych. Oferta szkoleniowa dla wszystkich: ABC Inwestycji kapitałowych. Warsztaty finansowe dla klientów to jednen z elementów współpracy z klientami.

http://provida.pl/ - 27 Maj 2005