KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > towarzystwa ubezpieczeniowe (96)

Grupa Zurich Polska****

Strona Towarzystwa Ubezpieczeniowego, ubezpieczenia na życie, fundusz emerytalny, interaktywna symulacja planu ubezpieczenia.

http://www.zurich.pl/ - 21 Wrz 2000

Heros Life****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego. Umieszczono tu informacje ogólne oraz wykaz produktów ubezpieczeniowych.

http://www.heros-life.com.pl/ - 15 Mar 2000

Hestia - Ubezpieczenie samochodu OC AC, ubezpieczenie podróży, ubezpieczenie mieszkania****

Jeśli chcecie Państwo mieć tanie ubezpieczenie samochodowe online OC lub AC, to dobrze trafiliście. Nasza firma ma najlepszą ofertę na rynku dostosowaną do Państwa potrzeb - sprawdźcie ubezpieczenie samochodu, podróży, domu czy mieszkania.

http://www.youcandrive.pl/ - 25 Lut 2011

Jerzy Wicijowski****

Autor strony zapoznaje nas z historią jego ulubionej marki samochodów rodem z Monachium - BMW, opowiada o swojej rodzinie i pracy (jest agentem niemieckiej firmy ubezpieczeniowej Allianz). Można się tutaj także zapoznać z informacjami o programie A! Agent, pomagającym przedstawicielom firm ubezpieczeniowych w wykonywaniu ich pracy.

http://www.agent.alpha.pl/ - 5 Lis 2001

Kalkulator ubezpieczenia OC - kalkulator-ocac.auto.pl****

Mieszczący się na naszej stronie internetowej kalkulator OC to doskonała alternatywa, opcja oraz osób szukających odpowiedniego ubezpieczenia dla kierowców. Właśnie internetowy kalkulator ubezpieczeń pozwala na porównanie ofert wszystkich podmiotów oferujących swoje ubezpieczenia, także w aspekcie samej składki jaką co miesiąc będziemy musieli systematycznie w razie podjęcia decyzji płacić. Nasz kalkulator AC to idealne narzędzie dla wszystkich którzy cenią swój czas oraz pieniądze a jednocześnie chcą w sposób samodzielny podjąć ważną dla nich decyzję. Bezpłatny dostęp do porównywarki dostępnych na rynku produktów ubezpieczeniowych dla kierowców, to coś z czym powinieneś się jak najszybciej zapoznać. Sprawdź wszystkie oferty na rynku ewentualnie przeanalizuj czy to ubezpieczenie jakie posiadasz, jest najbardziej atrakcyjną opcją, może czas najwyższy ją zmienić?

http://kalkulator-ocac.auto.pl/ - 12 Cze 2014

Nationwide Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie S.A.****

Strona firmy Nationwide, która oferuje przede wszystkim pracownicze ubezpieczenia emerytalne. Na stronie informacje o oferowanych produktach, adresach przedstawicielstw oraz o reformie emerytalnej.

http://www.nationwide.pl/ - 17 Lip 2001

OC ubezpieczenie****

Serwis zawierający wszystkie informacje dotyczące ubezpieczeń OC, uwzględniający podział na ubezpieczenia OC komunikacyjne, OC działalności gospodarczej, OC zawodowe oraz OC w życiu prywatnym. Opisy charakteryzują ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, definiują zakres i wyłączenia. Dodatkowo w dziale ubezpieczeń komunikacyjnych serwis prezentuje towarzystwa ubezpieczeniowe, ze zwróceniem uwagi na opis ubezpieczeń OC i AC.

http://ocubezpieczenie.pl/ - 12 Lis 2010

Partner Risk Sp. z o.o.-Centrum Ubezpieczeń****

Centrum finansowo-ubezpieczeniowe. W ofercie ubezpieczenia, możliwość zamawiania przez internet i samodzielnego wyliczenia składki ubezpieczeniowej. Na stronie znajduje się: informacje o ofercie, prezentacja oferowanych ubezpieczeń, kontakt.

http://www.partnerrisk.pl/ - 23 Sty 2002

Samopomoc - towarzystowo ubezpieczeniowe****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego - Samopomoc S.A. Znajdziesz tu informacje kiedy towarzystwo powstało, placówki, centra prasowe, ubezpieczenia, finanse.

http://www.samopomoc.pl/ - 11 Lip 2000

Towarzystwo Ubezpieczeniowe COMPENSA S.A.****

Na stronie WWW towarzystwa umieszczono informacje o firmie, przedstawiono produkty ubezpieczeniowe, wyniki finansowe, adresy oddziałów oraz aktualności.

http://www.compensa.com.pl - 15 Lut 2000