KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > towarzystwa ubezpieczeniowe (96)

Towarzystwo Ubezpieczeniowe COMPENSA Życie S.A.****

Compensa Życie przedstawia na niniejszych stronach informacje o towarzystwie, prezentuje ubezpieczenia na życie oraz wykaz oddziałów regionalnych (dane teleadresowe).

http://www.compensazycie.com.pl/ - 3 Paź 2000

Towarzystwo Ubezpieczeniowe PBK S.A.****

TU PBK oferuje m. in. ubezpieczenia majątkowe, techniczne, transportowe, komunikacyjne, odpowiedzialności cywilnej, osobowe i rolne. W ofercie znajduje się też majątkowe ubezpieczenie należące do grupy z kategorii "all risks". Na stronach oprócz informacji o towarzystwie znajduje się opis oferty oraz wykaz oddziałów.

http://www.tupbk.pl/ - 29 Sty 2000

Towarzystwo Ubezpieczeniowe SAMOPOMOC S.A.****

Strony zawierają informacje o towarzystwie (zarząd, rada nadzorcza, akcjonariat, informacje finansowe i prasowe) oraz opisują świadczone usługi ubezpieczeniowe (transportowe, OC, NW, majątkowe, komunikacyjne).

http://www.samopomoc.com.pl - 29 Sty 2000

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Wustenrot SA****

Strona Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Wustenrot SA. Witryna zawiera informacje o firmie, jej ofercie oraz dział pytania i kariera.

http://www.wustenrot.pl/ - 17 Lip 2001

TUF Towarzystwo Usług Finansowych****

Strona zawiera szczegółową prezentację firmy i świadczonych przez nią usług: informacje o ubezpieczeniach, kredytach i leasingu oraz dane teleadresowe firmy.

http://www.tuf.pl/ - 18 Wrz 2003

TUiR CIGNA SA****

Towarzystwo ubezpieczeń i reasekuracji przedstawia na swoich stronach WWW informacje o sobie (historia, akcjonariat), prezentuje ofertę ubezpieczeniową, podaje wykaz oddziałów, nowości (tabele, stawki) oraz linki do ciekawych serwisów finansowych.

http://www.cigna.com.pl/ - 20 Kwi 2000

TUiR PARTNER****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego oferującego swe usługi w zakresie ubezpieczenia majątku, działalności gospodarczej, odpowiedzialności zawodowej czy zdrowia. Na stronie dokładne opisy poszczególnych rodzajów ubezpieczeń, lista udziałowców, informacje o bezpieczeństwie i kodycji finanasowej.

http://www.partner.com.pl/ - 10 Mar 2000

Twoje Finanse - uniwersalny serwis finansowy****

Serwis prezentuje te dane, które są rzeczywiście użyteczne dla klientów instytucji finansowych. Są to informacje o najciekawszych produktach i usługach oraz bieżących promocjach. Krótki poradnik pomoże w podstawowych decyzjach. Baza agentów ubezpieczeniowych ma umożliwiać pierwszy kontakt z przedstawicielem wybranego Towarzystwa Ubezpieczeniowego. Poza tym ważnym elementem są zebrane odnośniki finansowe. To właśnie na tych stronach można znaleźć najpełniejszą ofertę.

http://www.finanse.ux.com.pl/ - 16 Lis 2000

TYGODNIK FINANSOWY www.tf.pl - STRONA GŁÓWNA SERWISU****

TYGODNIK FINANSOWY - pismo dla inwestorów w Internecie. Wydarzenia, komentarze, bogate archiwum, własna baza danych, specjalistyczne magazyny, adresy innych stron.

http://www.tf.pl - 29 Sty 2000

Ubezpieczenia****

Serwis o wszelkiego rodzaju ubezpieczeniach,informacje, oferty,opisy i publikacje.

http://ubezpieczeniowy.wp.pl/ - 28 Sie 2001