KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia komunikacyjne (220)

Eventus - pomoc w uzyskaniu odszkodowania powypadkowego****

Strona internetowa biura, którego głównym obszarem działania jest pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadek w pracy, samochodowy i komunikacyjny.

http://www.dochodzenieodszkodowan.pl/ - 5 Gru 2015

Gamatur - przedstawiciel Grupy PZU****

Licencjonowany przedstawiciel Grupy PZU. Firma oferuje pakiety ubezpieczeniowe dla Klientow indywidualnych i prowadzących firmy. Na stronie znajduje się przewodnik po ubezpieczeniech, a także atrakcyjne oferty Last minute!

http://www.gamatur.com.pl/ - 15 Lut 2002

INS24 - ubezpieczenie mieszkania, komunikacyjne, NNW, tanie OC****

Firma INS24 oferuje tanie polisy OC oraz pakiety NNW. Można się do nas zgłosić również po ubezpieczenie mieszkania i komunikacyjne. Nasi przedstawiciele pomogą dobrać oferty odpowiadające indywidualnym oczekiwaniom Klientów - zapraszamy!

http://www.ins24.pl/ - 30 Sty 2015

Kalkulator ubezpieczenia OC****

W serwisie opisane działanie najpopularniejszego internetowego kalkulatora ubezpieczeń, jakim jest kalkulator ubezpieczenia samochodu. Przeanalizowano także analogiczne narzędzia dedykowane pozostałym formom ochrony ubezpieczeniowej (ubezpieczenia domu i mieszkania, turystyczne, na życie).

http://ubezpieczenia-kalkulator.pl/ - 4 Cze 2012

Kancelaria prawna****

Krajowy Rejestr Osób Poszkodowanych prowadzi postępowania odszkodowawcze osobom, które uległy wypadkom komunikacyjnym oraz doznały uszczerbku na zdrowiu w wyniku błędu medycznego. Krop.org.pl rozumie jak olbrzymia odpowiedzialność spoczywa na ich barkach, dlatego z pełnym zaangażowaniem i poświęceniem walczy o najwyższe zadośćuczynienie dla swoich klientów. Odpowiadamy na wszystkie telefony i e-maile, a nasi osobiści konsultanci informują klientów o każdym etapie postępowania. Skontaktuj się z nami na Krop.org.pl

http://krop.org.pl/ - 8 Mar 2017

MAUR ubezpieczenia komunikacyjne****

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu profesjonalną ofertę firmy Maur Maciej i Urszula Wojciechowscy z Legnicy. Jesteśmy doświadczoną agencją, która na rynku ubezpieczeniowym działa i odnosi sukcesy już od 1997 roku. Świadomi różnorodnych oczekiwań naszych Klientów, przygotowaliśmy atrakcyjne propozycje i pakiety ubezpieczeń na życie, komunikacyjnych, grupowych, rodzinnych oraz medycznych. Współpracujemy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeniowymi i przykładamy najwyższą wagę do tego, żeby najpierw dokładnie zbadać oczekiwania naszych Klientów. Jeżeli chcą się Państwo dowiedzieć więcej, zapraszamy na stronę.

http://www.ubezpieczenia-komunikacyjne.com/ - 7 Cze 2017

Mentor Ubezpieczenia****

Mentor Ubezpieczenia już w 2004 roku wpisał się na listę najbardziej wiarygodnych agentów ubezpieczeniowych. Sukcesywnie zdobywa rynek dzięki doskonale dopasowanym ofertom ubezpieczeń o zachęcających cenach. Jako jeden z polskich pionierów ubezpieczeń online pozwala szybko i bez problemów zakupić ubezpieczenie online, a profesjonalna kadra od lat pomaga klientom dobrać ubezpieczenie do ich potrzeb oraz możliwości. Multiagencja specjalizuje się w ubezpieczeniach turystycznych, mieszkaniowych, komunikacyjnych i na życie. Odpowiadamy także na potrzeby amatorów lotnictwa oraz personelu medycznego.

http://mentorui.pl/ - 2 Sie 2017

Mfind.pl - porównywarka ubezpieczeń OC i AC****

Najdokładniejsza porównywarka OC i AC, która pokazuje nie tylko ceny ubezpieczeń samochodu, ale również zakresy ofert. Dzięki mfind możesz kupić nie tylko najtańsze OC, ale również tanie i dobrze dopasowane AC.

http://www.mfind.pl/ - 6 Lut 2015

MTU kalkulator****

Mtu-kalkulator.pl to serwis dedykowany towarzystwu MTU, za pomocą którego poznasz ofertę ubezpieczeniową, znajdziesz najbliższą placówkę, obliczysz składkę ubezpieczenia OC MTU i poznasz opinie innych klientów na temat ubezpieczeń.

http://mtu-kalkulator.pl/ - 9 Sty 2013

Mtu24.pl****

Odpowiednie ubezpieczenie turystyczne, OC i AC, usługa assistance w danym europejskim kraju to tylko niektóre z rzeczy, które powinniśmy sprawdzić przed zagranicznym wyjazdem, na który wybieramy się swoim samochodem. Na portalu Mtu24 (części Grupy Ergo Hestia) odnajdziemy również najpotrzebniejsze informacje dotyczące ubezpieczenia od nieszczęśliwych wypadków, które mają miejsce poza granicami Polski. Ponadto, serwis umożliwia szybki i bezproblemowy kontakt z konsultantem i ekspresowe zgłoszenie szkody.

http://www.mtu24.pl/ - 7 Maj 2016