KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia komunikacyjne (220)

Najtańsze OC****

Wybór ubezpieczenia komunikacyjnego to problem wielu polskich kierowców. Szukając porad, artykułów, jeżdżąc po agencjach ubezpieczeniowych marnują wiele cennego czasu. Dzięki nam - kalkulatorom OC i formularzom kontaktowym, które to dla państwa zestawiliśmy - wasz problem zostanie rozwiązany.

http://www.motobiznes.net/ - 29 Cze 2009

Najtańsze OC direct****

Ubezpieczenia komunikacyjne direct - przez internet oraz telefon. Wejdź i umów się na rozmowę, zaproponujemy Ci najtańsze OC - sprawdź!

http://www.najtanszeoc.eu/ - 28 Lip 2010

Najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne w Warszawie****

Serwis należy do grupy OpenCredit. W naszej ofercie znajdują się produkty czołowych towarzystw ubezpieczeniowych. Naszym atutem jest rzetelna i profesjonalna obsługa a zdobyte doświadczenie pozwala dostosować ofertę do indywidualnych potrzeb Klienta. Wykup u nas najtańsze ubezpieczenie komunikacyjne samochodu.

http://www.opencredit.pl/ - 17 Lip 2006

O ubezpieczeniu OC****

Blog ten prowadzony jest na temat ubezpieczenia OC i wszystkich jego aspektów. Znajdziemy tam rozwiązania typowych problemów, które często dotykają kierowców, na przykład w chwili wypadku. Autorka opisuje w ten sposób kroki, które należy podjąć w momencie, gdy uczestniczymy w kolizji drogowej. Równie rzetelnie i bardzo prostym językiem opisuje trudne pojęcia ubezpieczeniowy i przekazuje wiedzę na ten temat w sposób bardzo prosty, czego niestety brakuje w dzisiejszym świecie.

http://ocetka.pl/ - 29 Cze 2013

Oblicz OC AC - kalkulator-oc-ac.auto.pl****

Strona poświęcona tematyce ubezpieczeń komunikacyjnych. Zbiór wartościowych informacji o kosztach ubezpieczenia oraz kalkulator OC/AC zdradzający sekret tanich ubezpieczeń dla każdego kierowcy. Oferta skierowana zarówno do młodych kierowców, jak i posiadających maksymalne zniżki, doświadczonych użytkowników na polskich drogach. Odwiedź go już teraz i sprawdź sam jak wiele możesz zaoszczędzić wyświetlając oferty ubezpieczenia OC i AC właśnie u nas.

http://kalkulator-oc-ac.auto.pl/ - 11 Wrz 2013

OC ubezpieczenie****

Serwis zawierający wszystkie informacje dotyczące ubezpieczeń OC, uwzględniający podział na ubezpieczenia OC komunikacyjne, OC działalności gospodarczej, OC zawodowe oraz OC w życiu prywatnym. Opisy charakteryzują ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, definiują zakres i wyłączenia. Dodatkowo w dziale ubezpieczeń komunikacyjnych serwis prezentuje towarzystwa ubezpieczeniowe, ze zwróceniem uwagi na opis ubezpieczeń OC i AC.

http://ocubezpieczenie.pl/ - 12 Lis 2010

Odszkodowania****

Oferujemy doradztwo oraz pomoc w dochodzeniu odszkodowań mi.in: odszkodowania komunikacyjne, osobowe, rzeczowe.

http://www.kancelarialesta.pl/ - 16 Lut 2009

Odszkodowania IRBIS Wrocław****

Skutecznie pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach (komunikacyjnych, w pracy, w szkole, w rolnictwie, w życiu prywatnym itd.) oraz osobom skrzywdzonym decyzjami zakładów ubezpieczeń w dochodzeniu należnych im odszkodowań i świadczeń. Bez zaliczek na prowadzenie sprawy, nawet do 10 lat wstecz od dnia wypadku.

http://odszkodowania24.com/ - 19 Kwi 2006

Odszkodowania komunikacujne i powypadkowe - Votum SA Centrum Odszkodowań.****

Odszkodowania Komunikacyjne. Miałeś wypadek? Czy wiesz że należy ci się odszkodowanie? votum SA jako centrum odszkodowań pomaga poszkodowanym w wypadkach samochodowych. Odszkodowania Komunikacyjne i dochodzenie odszkodowań na terenie całego kraju.

http://www.votum-co.pl/ - 19 Wrz 2008

Odszkodowania komunikacyjne****

Pomoc prawna osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych. Świadczymy usługi na terenie całego kraju. Zapewniamy zastępstwo procesowe.

http://www.odszkodowaniadirect.pl/ - 25 Sty 2012