KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia komunikacyjne (220)

Odszkodowania Odszkodowanie po wypadku Odszkodowanie za wypadek****

Zespół Europejskiego Centrum Odszkodowań. Pomagamy poszkodowanym w uzyskaniu odszkodowania. Odszkodowanie po wypadku ważne dla każdego. Odszkodowanie za wypadek należy się każdemu. Zapraszamy na naszą stronę.

http://www.odszkodowania-wypadki.pl/ - 20 Lut 2009

Odszkodowania powypadkowe, odszkodowanie z OC sprawcy****

Duże Odszkodowania to kancelaria odszkodowawcza działająca od 7 lat na terenie całego kraju. Odszkodowania powypadkowe, odszkodowania z OC sprawcy, to obok odszkodowań medycznych, usługi którymi zasłynęliśmy dzięki rekordowym wygranym. Kancelaria odszkodowawcza pozyskuje odszkodowania skutecznie i bez opłat wstępnych. Zapewniamy Ci pomoc prawną w sprawie: -odszkodowania powypadkowe, -odszkodowanie z OC i AC, -odszkodowanie za błąd lekarski, -odszkodowanie za niesłuszny areszt, -odszkodowanie za wypadek w pracy, -odszkodowanie za wypadek w gospodarstwie rolnym, -odszkodowanie za wypadek na budowie, -odszkodowanie za śmierć, zadośćuczynienie za śmierć, -odszkodowanie z dekret Bieruta, -odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu. Porady prawne w sprawach o odszkodowania udzielane są bezpłatnie. Zainteresowanych uzyskaniem odszkodowania zapraszamy do kontaktu.

http://duzeodszkodowania.com/ - 13 Wrz 2014

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne dla wszystkich pasażerów pojazdów uzyskasz z Kompensja.****

Ubezpieczyciele nierzadko uciekają się do nieuczciwych kruczków prawnych gdy klient ubiega się o odszkodowanie po nieszczęśliwym wypadku. Czasem wystarczy brak świadków wydarzenia, podejrzenia co do nieodpowiedniego używania sprzętów, za sprawą których doszło do uszkodzenia ciała czy nawet utraty życia klienta, którego bliscy poza żalem i bóle po stracie ukochanej osoby muszę zmagać się jeszcze oziębłością urzędników. Przedstawiciele firmy Kompensja potrafią jednak pomóc każdemu klientowi pośrednicząc w rozmowach i prowadząc szczęśliwie kończące się sprawy o odszkodowanie.

http://www.kompensja.pl/ - 22 Wrz 2014

Odszkodowania za wypadki, OC, renty - Opolskie****

Oferujemy pomoc prawną dla osób poszkodowanych w wypadkach w uzyskaniu należnego im odszkodowania. Naszą specjalizacją od lat są odszkodowania. Działamy na terenie całego woj. opolskiego (Opole, Brzeg, Nysa, Kluczbork, Kędzierzyn-Koźle).

http://www.odszkodowania.opole.pl/ - 10 Lis 2011

Odzyskiwanie i dochodzenie odszkodowań - odszkodowanie z oc po wypadku Poznań****

Kancelaria odszkodowawcza Poznań - Barczak Rozpara Kancelaria Radców Prawnych. Odzyskiwanie odszkodowań i dochodzenie odszkodowań, odszkodowania powypadkowe - odszkodowanie z oc i odszkodowanie po wypadku. Kancelaria reprezentuje klientów w sprawach spornych. Zapraszamy - odszkodowanie Poznań.

http://barczak-rozpara.pl/ - 28 Paź 2015

Oferty ubezpieczeń przez internet na Ubezpieczeniainternet.pl****

W jednym miejscu znajdziesz tanie oferty ubezpieczeń online OC, mieszkania, turystycznych oraz polisy direct na życie. Nas stronie forum dyskusyjne o ubezpieczeniach dla użytkowników z podziałem na miasta m.in. Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Sosnowiec.

http://www.ubezpieczeniainternet.pl/ - 1 Lut 2014

Ośrodek szkoleń personalnych i ubezpieczeń****

Na łamach strony znajdziesz wiele ciekawostek dotyczących firmy. Dostępna jest również najnowsza oferta firmy oraz telefony kontaktowe.

http://www.amspol.pl/ - 26 Mar 2002

Peugeot Marszałek****

Strona zawiera ofertę salonu, informacje o aktualnych promocjach, ponadto osoby zainteresowane zakupem auta na kredyt znajdą tu wszystkie przydatne do tego celu wiadomości. Firma prowadzi również usługi ubezpieczania samochodów oraz komis.

http://www.marszalek.peugeot.com.pl/ - 3 Paź 2001

PewnaPolisa.pl - Ubezpieczenia dla Ciebie i Firm****

PewnaPolisa.pl - Ubezpieczenia OC/AC, NNW, majątkowe, podróżne, dla biznesu oraz na życie i transportowe. Poznań/Wielkopolska

http://www.pewnapolisa.pl/ - 18 Wrz 2014

Pierwsza Polska Giełda Ubezpieczeń****

Serwis przeznaczony jest dla wszystkich klientów rynku ubezpieczeń komunikacyjnych (OC, AC, NNW, Assistance itd.) oraz dla klientów poszukujących oferty w zakresie ubezpieczenia domu i mieszkania oraz pozostałych ubezpieczeń majątkowych i osobowych. Usługa oparta jest na systemie pytań zadawanych przez użytkowników Autoubezpieczenie.pl i odpowiedzi ofertowych udzielanych przez pośredników reprezentujących firmy i instytucje ubezpieczeniowe z terenu całego kraju.

http://www.autoubezpieczenie.pl/ - 16 Maj 2005