KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia komunikacyjne (220)

Polisy w Poznaniu - pzuagent.pl****

Agent PZU z 5 letnim doświadczeniem oferuje swoje usługi w zakresie ubezpieczeń nieruchomości i komunikacyjnych. 15% rabatu dla nowych klientów

http://pzuagent.pl/ - 13 Gru 2012

Polskie Towarzystwo Finansowe SA****

"PTF SA zajmuje się udzielaniem dewizowych kredytów na zakup samochodów. Prowadzi również działalność na rynku ubezpieczeń komunikacyjnych".

http://www.kredyt2000.pl/ - 5 Maj 2000

Poradnik ubezpieczenia autocasco.****

Ubezpieczenia komunikacyjne dla laika wydają się być trudnym i zawiłym tematem. Blog, którego autorką jest specjalista w zakresie ubezpieczeń samochodu Ilona Dzierzgowska ma na celu pokazać, że nie koniecznie trzeba się zdać na łaskę agentów ubezpieczeniowych. Autorka przybliża tematykę ubezpieczeń w sposób prosty i ciekawy. W swoich wpisach zwraca uwagę na najważniejsze aspekty polisy autocasco co z pewnością pomoże użytkownikowi wybrać najlepszy wariant ubezpieczenia. Na stronie znajdują się między innymi porady jak się zachować w momencie gdy będzie trzeba skorzystać z ubezpieczenia oraz wiele innych informacji, które mają przybliżyć tematykę ubezpieczeń dobrowolnych jak i obowiązkowego ubezpieczenia oc.

http://autocascowy.pl/ - 9 Lip 2013

Porównanie OC****

Specjalista do spraw ubezpieczeń komunikacyjnych porównuje ubezpieczenia OC. Wielopłaszczyznowe porównanie OC pozwala na lepsze dopasowanie i wybór przez klienta. Rozpracowujemy tajniki ubezpieczeń komunikacyjnych.

http://www.porownanie-oc.pl/ - 11 Paź 2012

Pośrednictwo finansowe Przemyśl ubezpieczenia firm przemyśl****

Nigdy wcześniej temat finansów, kredytów czy kwestie związane z wyborem najbardziej właściwego ubezpieczenia nie były funkcjonalnie objaśnione w tak nie budzący wątpliwości sposób, jak przez pierwszorzędnie przygotowanych, renomowanych ekspertów pracujących dla firmy KK POŚREDNICTO. Niezależnie od tego, czy zamyślają Państwo kupno nowego mieszkania, pragną ubezpieczyć własność albo pragną porozmawiać o procedurach dostania zasadnego kredytu konsolidacyjnego, który pomoże istotnie złagodzić koszty, zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym doradcą. Wspierające informacje opublikowano na stronie internetowej KK POŚREDNICTWO.

http://www.doradztwofinansoweprzemysl.pl/ - 11 Wrz 2013

Prestimo Insurance - agencja ubezpieczeń Warszawa i okolice****

Zajmujemy się kompleksowymi ubezpieczeniami komunikacyjnymi, majątkowymi, turystycznymi, osobowymi i firmowymi. Oferujemy ubezpieczenia ośmiu największych Towarzystw Ubezpieczeniowych na rynku, dzięki czemu możemy dostosować ofertę ściśle do Twoich potrzeb. Sam możesz wybrać spośród wielu ofert, my jesteśmy po to, aby Ci doradzić.

http://www.prestimo.pl/ - 9 Maj 2013

Przedsądowe dochodzenie odszkodowań - Legis Ratios****

Legis Ratios to kancelaria prawna specjalizująca się w dochodzeniu rekompensat niewypłaconych lub wypłaconych, ale zaniżonych za szkody osobiste i materialne. Odzyskujemy najwyższe odszkodowania za śmierć bliskich, błąd lekarski, wypadek samochodowy, złamania, urazy w miejscu pracy lub zdarzenia w rolnictwie. Jeżeli czujesz się niesprawiedliwie potraktowany, skontaktuj się z naszym biurem.

http://legisratios.pl/ - 8 Lis 2016

PZU, Hestia, Warta - ubezpieczenia samochodowe Warszawa****

ABPORT: ubezpieczenia samochodowe Warszawa. Oferty 21 towarzystw ubezpieczeniowych w 1 miejscu, np. PZU, Hestia, Warta, PTU, Generali, Liberty Direct. Kalkulator składek AC i OC online - ubezpieczenia samochodowe OC AC. W ofercie też ubezpieczenia firmy, mieszkań i turystyczne.

http://www.abport.com.pl/ - 1 Paź 2012

Ranking Lokat - Porównanie lokat****

Zestawienie najwyżej oprocentowanych lokat bankowych w szczególności lokat promocyjnych oferujących najwyższe oprocentowanie. Codziennie aktualizowany ranking lokat dzięki któremu każdy ma wgląd na zmiany oprocentowania na rynku polskim. Oferty innych produktów finansowych takich jak kredyty, konta bankowe oraz ubezpieczenia.

http://www.rankinglokat.eu/ - 23 Sie 2014

Rankingac.pl****

Aktualny, aczkolwiek subiektywny, ranking ubezpieczeń AC. Zestawienie najlepszych ubezpieczeń autocasco według samych kierowców.

http://rankingac.pl/ - 27 Mar 2014