KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia komunikacyjne (220)

Salon samochodowy Peugeot - Magurka****

Strona autoryzowango dealera samochodów marki Peugeot. Oprócz nowych samochodów dostępne są również używane oraz części i akcesoria.

http://www.magurka.peugeot.com.pl/ - 8 Lis 2001

Samopomoc - towarzystowo ubezpieczeniowe****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego - Samopomoc S.A. Znajdziesz tu informacje kiedy towarzystwo powstało, placówki, centra prasowe, ubezpieczenia, finanse.

http://www.samopomoc.pl/ - 11 Lip 2000

Selectum- ubezpieczenia Kraków****

Multiagencja ubezpieczeń świadcząca profesjonalne usługi. Najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Oferta skierowana zarówno do osób prywatnych jak i firm. Współpraca z wieloma, wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi wpływa na jakość wykonywanej pracy i zawsze indywidualne podejście. Kompleksowa obsługa i rzetelne doradztwo.

http://www.selectum.pl/ - 14 Maj 2013

Serwis poswięcony tematyce ubezpieczeń.porady, opisy produktów, akty prawne.****

Strona firmy Atea Agencja Ubezpieczeń. Strona poswięcona ubezpieczeniom, akty prawne, opis produktów, porady dla ubezpieczonych. Tutaj znajdziesz przydatne informacje jak wybrać odpowiednie ubezpieczenie.

http://atea.pl/ - 12 Lip 2010

Tanie ubezpieczenia OC****

Najtansze-oc.com.pl to serwis dedykowany kierowcom szukającym taniego OC. Warto przed zakupem polisy odwiedzić stronę, zapoznać się z poradami w zakresie OC, dowiedzieć się dlaczego posiadacze tego samego samochodu płacą różne składki za OC oraz wiele innych.

http://najtansze-oc.com.pl/ - 26 Kwi 2012

Tanie ubezpieczenia OC i AC****

Tanie ubezpieczenia OC i AC są marzeniem każdego kierowcy. Poszukują oni najtańszego OC ze względu na jego standardowy zakres uregulowany przez prawo. W przypadku taniego AC są raczej przezorni, ponieważ tanie AC łączy się z ograniczonym zakresem ochrony. O tanim pakiecie OC i AC śnią wszyscy posiadacze nowych samochodów, którzy nie mogą sobie pozwolić na ryzyko jego kradzieży. Nasz serwis daje wskazówki wszystkim amatorom czterech kółek na temat zakupu taniego ubezpieczenia samochodu. Na stronie zamieszczone są kalkulacje OC i AC dla wybranych samochodów. Użytkownik może porównać trzy najtańsze oferty i wybrać preferowane towarzystwa na swojego ubezpieczyciela. Serwis udostępnia też kalkulator OC AC do przeprowadzania samodzielnych kwotacji i zakupu taniego ubezpieczenia przez internet.

http://tanie-ubezpieczenie-oc.pl/ - 20 Paź 2010

Tanie Ubezpieczenia OC Oświęcim****

Nowoczesny kalkulator OC z zaktualizowaną bazą danych. Znajdź najlepsze ubezpieczenie dla swojego samochodu. Tylko u nas tak szybko znajdziesz tanią i dobrą polisą.

http://www.ocubezpieczenia.pl/ - 11 Maj 2016

Towarzystwo Ubezpieczeniowe****

Firma oferuje systemy ubezpieczeń. Na stronie oferta, historia firmy, wyniki finansowe.

http://www.europa-tu.com.pl/ - 4 Lip 2001

Towarzystwo Ubezpieczeniowe COMPENSA S.A.****

Na stronie WWW towarzystwa umieszczono informacje o firmie, przedstawiono produkty ubezpieczeniowe, wyniki finansowe, adresy oddziałów oraz aktualności.

http://www.compensa.com.pl - 15 Lut 2000

Towarzystwo Ubezpieczeniowe PBK S.A.****

TU PBK oferuje m. in. ubezpieczenia majątkowe, techniczne, transportowe, komunikacyjne, odpowiedzialności cywilnej, osobowe i rolne. W ofercie znajduje się też majątkowe ubezpieczenie należące do grupy z kategorii "all risks". Na stronach oprócz informacji o towarzystwie znajduje się opis oferty oraz wykaz oddziałów.

http://www.tupbk.pl/ - 29 Sty 2000