KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia majątkowe (152)

OFE - Fundusze, ubezpieczenia***

OFE on-line, fundusze inwestycyjne TFI, ubezpieczenia na życie, majątkowe, osobowe, zdrowotne, podróżne.

http://ofe.info.pl/ - 5 Lut 2007

Agencja Ubezpieczeniowa*****

Witryna agencji oferującej ubezpieczenia komunalne, majątkowe, finansowe, na życie oraz emerytalne.

http://www.region.com.pl/ - 24 Lip 2001

Biznes plany, wnioski, dokumentacje*****

Zajmujemy się przygotowaniem biznes planów, studiów wykonalności, pisaniem wniosków o dotacje z unii europejskiej oraz urzędu pracy. Posiadamy potrzebne doświadczenie oraz działamy szybko i profesjonalnie. W swojej ofercie mamy również ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, II i III filar (ubezpieczenia emerytalne) oraz ubezpieczenia firm i flot pojazdów. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi. Jesteśmy w stanie zaproponować ubezpieczenia kontraktów, majątku firmy, oraz OC działalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://www.tanibiznesplan.pl/ - 29 Kwi 2010

Compensa S.A.*****

Towarzystwo Ubezpieczeniowe Compensa S.A. Oferuje pełną gamę ubezpieczeń majątkowych, osobowych, komunikacyjnych i finansowych. Na stronach znajduje się omówienie działalności i oferty firmy, a także struktury organizacyjnej.

http://www.compensa.com.pl/ - 29 Sty 2000

Korporacja Ubezpieczeniowa FILAR - Życie S.A.*****

Na stronach WWW Grupy Ubezpieczeniowej Filar przedstawiono wiadomości o spółce (władze spółki, akcjonariat, dane finansowe, raporty), zaprezentowano oferowane produkty (dla firm i osób prywatnych), podano dane teleadresowe sieci sprzedaży oraz umieszczono poradnik - "ABC poszkodowanego" oraz "Newsletter".

http://www.filar.pl/ - 3 Paź 2000

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych S.A.*****

Na stronach WWW korporacji umieszczono przegląd produktów ubezpieczeniowych (ubezpieczenia ryzyka handlowego w eksporcie, ryzyka handlowego na rynku krajowym, Gwarantowane przez Skarb Państwa ubezpieczenie kontraktów eksportowych, gwarancje ubezpieczeniowe), informacje o KUKE S.A. oraz ankieta ułatwiająca kontakt z towarzystwem.

http://www.kuke.com.pl/ - 29 Sty 2000

Polskie Towarzystwo Ubezpieczeniowe ENERGO - ASEKURACJA S.A.*****

PTU Energo-Asekuracja kieruje swoją ofertę ubezpieczeniową do klientów indywidualnych i instytucjonalnych. Prowadzi ubezpieczenia majątkowe, osobowe, komunikacyjne, OC, finansowe, gwarancje ubezpieczeniowe oraz specjalne pakiety np. dla pracowników branży energetycznej - "ENERGETYK". na stronach znajduje się opis oferty oraz informacje o towarzystwie.

http://www.energo-asekuracja.com.pl/ - 29 Sty 2000

Powszechny Zakład Ubezpieczeń S.A.*****

W serwisie umieszczono informacje o PZU S.A. (pozycja na rynku, historia, klienci, wyniki finansowe), przewodnik po ubezpieczeniach (komunikacyjne, OC, mienia, turystyczne, finansowe, rolnicze, NNW i zdrowotne, inne), książkę teleadresową oraz aktualności (biuletyn internetowy, praca, raport roczny).

http://www.pzu.pl - 15 Lut 2000

Renault Machowski*****

Serwis dealera renault działającego w Płocku. Strony zawierają bogate w zdjęcia opisy modeli (samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe) wraz z danymi technicznymi i cennikiem. Na stronach Renault Machowski dowiedzieć się można także o ofercie ubezpieczeniowej stworzonej przez Renault i Winterthur.

http://www.machowski.com.pl/ - 14 Lut 2000

Rybnickie Towarzystwo Finansowo-Leasingowe*****

RTFL świadczy usługi takie jak: leasing, faktoring, ubezpieczenia, obrót wierzytelnościami, obrót wekslowy i pośrednictwo kredytowe. Na stronach przedstawiono charakterystykę towarzystwa, szczegółową ofertę usług oraz procedurę zawierania umów.

http://www.rtfl.com.pl/ - 21 Sty 2000