KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia majątkowe (152)

CABAN - Broker Ubezpieczeniowy***

Broker ubezpieczeniowy - w przeciwieństwie do agenta reprezentuje interesy klienta a nie towarzystwa ubezpieczeniowego. Współpraca z brokerem to najlepszy sposób na obniżenie kosztów ubezpieczeń. Broker CABAN specjalizuje się w ubezpieczeniach komunikacyjnych i finansowych.

http://www.cabanbroker.com/ - 8 Gru 2003

Dobieram ubezpieczenia***

Prywatna strona agenta ubezpieczenoiwego z Kalisza. Na stronie znajduje się zakres ubezpieczeń i dane kontaktowe.

http://www.laskiewicz.pl/ - 23 Wrz 2003

Doradcy Ubezpieczeniowo - Finansowi.***

Strona doradców ubezpieczeniowo - finansowych. Doradzą Ci jak najlepiej ulokować swoje pieniądze z korzyścią dla Ciebie i Twojej rodziny...

http://www.republika.pl/koffmahn/ - 21 Lip 2000

E-brokers.pl***

Witryna AG Brokers firmy zajmującej się kompleksowymi ubezpieczeniami a w niej oferta ubezpieczeń komunikacyjnych, życiowych, majątkowych i budowlanych.

http://www.e-brokers.pl/ - 14 Sie 2001

EVRO TMT***

Witryna Poznańskiego Biura Podróży oferującego oprócz wypoczynku także ubezpieczenia oraz tłumaczenie tekstów.

http://www.evro.poznan.pl/ - 25 Lip 2001

HEROS LIFE S.A.***

Heros opisuje na swoich stronach WWW oferowane polisy majątkowe, podaje adresy oddziałów i podległe im przedstawicielstwa, prezentuje informacje o zarządzie towarzystwa oraz o samym towarzystwie.

http://www.heros.com.pl/ - 17 Sty 2002

Holding Doradca***

Serwis firmy działającej w ubezpieczeniach. Skupia ona specjalistów z tej branży. Na stronie informacje o firmie oraz jej pełna oferta.

http://www.holding-doradca.pl/ - 2 Wrz 2001

Inwestor***

Strona biura obsługi finansowej, oferującego kredyty bankowe, leasing nieruchomości i samochodów oraz ubezpieczenia komunikacyjne i majątkowe. Na stronie znajduje się oferta firmy wraz z opisem oraz dane kontaktowe.

http://www.inwestor.krakow.pl/ - 28 Sty 2002

Kancelaria - III filar, pracownicze programy emerytalne, mazowieckie***

Kancelaria Ubezpieczeniowa Renaty Kondej oferuje atrakcyjne ubezpieczenia dla firm, pracownicze programy emerytalne, III filar, ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia grupowe, zdrowotne i posagowe. Ubezpieczenia Warszawa, woj, mazowieckie - zapraszamy.

http://www.kancelariaubezpieczeniowa.pl/ - 5 Sty 2009

Korporacja Finansowo Kapitałowa - kredyt, ubezpieczenie, OFE***

Korporacja oferuje kredyt, ubezpieczenia na życie (Credit Suisse), ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia finansowe (Cigna STU) i sprzedaż kart (karta kredytowa Multibank). Usługi finansowe, kredyt, OFE, ubezpieczenia II filar i ubezpieczenia III filar. Na stronie oferta.

http://www.kfksa.pl/ - 8 Gru 2003