KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia majątkowe (152)

Sopockie Towarzystwo Ubezpieczeniowe na Życie ALTE LEIPZINGER HESTIA S.A.*****

Niniejszy serwis zawiera informacje o Hestia Insurance oraz Alte Leipziger Hestia (dane finansowe, prasowe, schemat organizacyjny, historia) oraz prezentuje ofertę ubezpieczeniową. W dziale "Agencja Internetowa" można zawrzeć umowę ubezpieczenia OC i NNW.

http://www.hestia.pl - 14 Lut 2000

Towarzystwo Ubezpieczeniowe ALLIANZ Polska-Życie S.A.*****

Serwis przedstawia ofertę ubezpieczeniową (ubezpieczenia na życie, osobowe, mieszkaniowe, komunikacyjne, dla przemysłu), prezentuje historię towarzystwa oraz wiadomości z ostatniej chwili.

http://www.allianz.com.pl - 14 Lut 2000

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji Warta*****

Witryna Towarzystwa Ubezpieczeniowego Warta badąca przwodnikiem po ubezpieczeniach oraz adresy udziałów.

http://www.warta.com.pl/ - 25 Lip 2001

Ubezpieczenia, zarządzanie ryzykiem*****

Serwis poświęcony szeroko rozumianemu zarządzaniu ryzykiem i ubezpieczeniom. Eksplorując strony można się dowiedzieć co to są ubezpieczenia, na czym polega zarządzanie ryzykiem i reasekuracja, kto to jest broker, agent i co to jest CAPTIVES. Serwis zawiera interesujące artykuły, rankingi, bazy danych, akty prawne, ogłoszenia i porady dla przyszłych i obecnych ubezpieczonych, ubezpieczających, brokerów i agentów.

http://www.riskmanagement.alpha.pl/ - 21 Sty 2000

Vortal ubezpieczeniowy Ubezpieczyciel.pl*****

Vortal ubezpieczeniowy, tutaj dowiesz się o wszelkich rodzajach ubezpieczeń, porównasz oferty dostępne na rynku, znajdziesz swego agenta ubezpieczeniowego. Aktualności, notowania statystyki - wszystko z dziedziny ubezpieczeń. Korzystajac z bazy agentów możesz ubezpieczyć dom, życie, samochód.

http://www.ubezpieczyciel.pl/ - 26 Sie 2002

WARTA - Towarzystwo Ubezpieczeniowe*****

Strona Towarzystwa Ubezpieczeń i Reasekuracji WARTA. Na stronie znajdziesz informacje o Towarzystwie, oferowanych ubezpieczeniach, liczne ciekawostki i aktualności.

http://www.warta.pl/ - 5 Lip 2001

Wielkopolskie Centrum Leasingowe Herbico*****

Herbico organizuje leasing operacyjny środków trwałych, a w szczególności: środków transportu, maszyn i urządzeń produkcyjnych, sprzętu komputerowego i biurowego. Ponadto zajmuje się ubezpieczeniami, doradztwem prawno-finansowym oraz świadczy pomoc w wyborze dostawcy środka trwałego.

http://www.herbico.com.pl/ - 21 Sty 2000

ADS Finanse****

Wirtualny serwis Biura Usług Ubezpieczeniowo - Finansowo - Księgowych.

http://www.adsfinanse.z.pl/ - 3 Paź 2000

Agencja ubezpieczeniowa****

Strona firmy zajmujacej się ubezpieczeniami majątkowym, komunikacyjnymi, ubezpieczeniami na wypadek zderzenia, uszkodzenia, kradzieży samochodu i nieszczęśliwych wypadków. Znajdziesz tu szczegóły na temat ubezpieczeń oraz dane kontaktowe firmy.

http://www.fiatubezpieczenia.pl/ - 27 Lis 2001

Agencja Ubezpieczeniowa Optimus****

Autoryzyzowana Agencja TuiR \"Warta\" działa na terenie Warszawy i okolic. Zapewnia rzetelne doradztwo w zakresie ubepieczeń nieruchomości, komunikacyjnych, na życie. W trosce o czas klienta nasi przedstawiciele dostarczają ofertę i umowy na miejsce wyznaczone przez klienta.

http://www.optimuskm.pl/ - 10 Wrz 2008