KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia majątkowe (152)

Centrum Ubezpieczeń****

Strona firmy Centrum Ubezpieczeń, świadczącej usługi w zakresie ubezpieczeń majątkowych i na życie. Na stronie zanjdują się informacje o firmie oraz oferta, w skład której wchodzą ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, mieszkań i domów.

http://www.ubezpieczenia.civ.pl/ - 26 Lis 2001

Cignastu.com.pl****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego Cinga Stu. Na stronie gama produktów ubezpieczeniowych oraz lista oddziałów.

http://www.cignastu.com.pl/ - 14 Sie 2001

Compensa S.A****

Towarzystwo ubezpieczeniowe Compensa S.A. na swoich stronach zamieściło informacje o produktach ubezpieczeniowych. Znajdziesz tu także wyniki finansowe firmy oraz adresy oddziałów.

http://www.compensa.pl/ - 10 Lip 2000

Dom Ubezpieczeniowy****

Ubezpieczamy przez Internet klientów z całego kraju. W naszej ofercie są wszystkie rodzaje ubezpieczeń, takie jak: komunikacja, majątek, życie i dla firm dodatkowo gwarancje ubezpieczeniowe.

http://domubezpieczeniowy.pl/ - 26 Lut 2007

Doradca ubezpieczeniowy w Krakowie****

Profesjonalny doradca ubezpieczeniowy w Krakowie. Oferty ubezpieczenia domu, mieszkania, przedsiębiorstwa, samochodu, podróży.

http://www.krakow-ubezpieczenie.pl/ - 8 Sie 2012

Efect Doradztwo Finansowe S.A.: Ubezpieczenia majątkowe****

Podstawowy cel ubezpieczeń to eliminowanie skutków finansowych zdarzeń losowych. W przypadku ubezpieczenia naszego majątku, chodzi o przekazanie ryzyka związanego z posiadaniem jakiegoś przedmiotu na podmiot zajmujący się udzielaniem ochrony ubezpieczeniowej, czyli Towarzystwo Ubezpieczeń. Strona firmy Efect pomoże ci zrozumieć idee ubezpieczeń majątkowych, oraz zapoznać się z podstawowymi zagadnieniami dotyczącymi tego tematu.

http://efect-ubezpieczenia-majatkowe.pl/ - 21 Lut 2011

EMERITUS BROKERSKA Sp. z o.o****

Strona ubezpieczeniowej firmy na której podano informacje o firmie, rodzaju oferowanych ubezpieczeń oraz dokładny kontakt.

http://www.broker.lublin.pl/ - 14 Lis 2001

Ergo Hestia Warszawa****

Strona agencji w Warszawie, zajmującej się udzielaniem ubezpieczeń m. in. na dom, samochód, firmę. Możliwa wycena ubezpieczenia na stronie internetowej. Kontakt także możliwy telefonicznie i osobiście.

http://www.ergo-hestia-warszawa.pl/ - 8 Mar 2018

Gamatur - przedstawiciel Grupy PZU****

Licencjonowany przedstawiciel Grupy PZU. Firma oferuje pakiety ubezpieczeniowe dla Klientow indywidualnych i prowadzących firmy. Na stronie znajduje się przewodnik po ubezpieczeniech, a także atrakcyjne oferty Last minute!

http://www.gamatur.com.pl/ - 15 Lut 2002

Grupa Zurich Polska****

Strona Towarzystwa Ubezpieczeniowego, ubezpieczenia na życie, fundusz emerytalny, interaktywna symulacja planu ubezpieczenia.

http://www.zurich.pl/ - 21 Wrz 2000