KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia majątkowe (149)

Protektor.com.pl****

Witryna firmy brokerskiej Protektor. Na stronie m. in. sposoby ubezpieczenia przez internet.

http://www.protektor.com.pl/ - 14 Sie 2001

PZU, Hestia, Warta - ubezpieczenia samochodowe Warszawa****

ABPORT: ubezpieczenia samochodowe Warszawa. Oferty 21 towarzystw ubezpieczeniowych w 1 miejscu, np. PZU, Hestia, Warta, PTU, Generali, Liberty Direct. Kalkulator składek AC i OC online - ubezpieczenia samochodowe OC AC. W ofercie też ubezpieczenia firmy, mieszkań i turystyczne.

http://www.abport.com.pl/ - 1 Paź 2012

Rekompensata****

Witryna firmy prowadzącej działalność pośrednictwa ubezpieczeniowego w zakresie ubezpieczeń majątkowych, osobowych i życiowych.

http://www.ubezpieczenia.lodz.pl/ - 27 Lip 2001

Samopomoc - towarzystowo ubezpieczeniowe****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego - Samopomoc S.A. Znajdziesz tu informacje kiedy towarzystwo powstało, placówki, centra prasowe, ubezpieczenia, finanse.

http://www.samopomoc.pl/ - 11 Lip 2000

Tanie oc e-ubezpieczenie.com****

Zapraszamy serdecznie do serwisu internetowego E-ubezpieczenie to tutaj możesz już teraz zapoznać się z ofertami wszystkich ubezpieczycieli na polskim rynku. Skupiliśmy się głównie na ubezpieczeniach komunikacyjnych OC oraz AC. Pomagamy kierowcom w znalezieniu najkorzystniejszych pod kątem cen oraz warunków polis ubezpieczeniowych. W serwisie dostępny jest aktualny ranking polis i kalkulator AC i OC. Wejdź i sprawdź, gdzie czekają na ciebie najlepsze oferty!

http://e-ubezpieczenie.com/ - 28 Maj 2014

Towarzystwo Ubezpieczeniowe****

Firma oferuje systemy ubezpieczeń. Na stronie oferta, historia firmy, wyniki finansowe.

http://www.europa-tu.com.pl/ - 4 Lip 2001

Towarzystwo Ubezpieczeniowe COMPENSA S.A.****

Na stronie WWW towarzystwa umieszczono informacje o firmie, przedstawiono produkty ubezpieczeniowe, wyniki finansowe, adresy oddziałów oraz aktualności.

http://www.compensa.com.pl - 15 Lut 2000

Towarzystwo Ubezpieczeniowe PBK S.A.****

TU PBK oferuje m. in. ubezpieczenia majątkowe, techniczne, transportowe, komunikacyjne, odpowiedzialności cywilnej, osobowe i rolne. W ofercie znajduje się też majątkowe ubezpieczenie należące do grupy z kategorii "all risks". Na stronach oprócz informacji o towarzystwie znajduje się opis oferty oraz wykaz oddziałów.

http://www.tupbk.pl/ - 29 Sty 2000

Towarzystwo Ubezpieczeniowe SAMOPOMOC S.A.****

Strony zawierają informacje o towarzystwie (zarząd, rada nadzorcza, akcjonariat, informacje finansowe i prasowe) oraz opisują świadczone usługi ubezpieczeniowe (transportowe, OC, NW, majątkowe, komunikacyjne).

http://www.samopomoc.com.pl - 29 Sty 2000

TUiR CIGNA SA****

Towarzystwo ubezpieczeń i reasekuracji przedstawia na swoich stronach WWW informacje o sobie (historia, akcjonariat), prezentuje ofertę ubezpieczeniową, podaje wykaz oddziałów, nowości (tabele, stawki) oraz linki do ciekawych serwisów finansowych.

http://www.cigna.com.pl/ - 20 Kwi 2000