KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia majątkowe (152)

TUiR CIGNA SA****

Towarzystwo ubezpieczeń i reasekuracji przedstawia na swoich stronach WWW informacje o sobie (historia, akcjonariat), prezentuje ofertę ubezpieczeniową, podaje wykaz oddziałów, nowości (tabele, stawki) oraz linki do ciekawych serwisów finansowych.

http://www.cigna.com.pl/ - 20 Kwi 2000

TUiR PARTNER****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego oferującego swe usługi w zakresie ubezpieczenia majątku, działalności gospodarczej, odpowiedzialności zawodowej czy zdrowia. Na stronie dokładne opisy poszczególnych rodzajów ubezpieczeń, lista udziałowców, informacje o bezpieczeństwie i kodycji finanasowej.

http://www.partner.com.pl/ - 10 Mar 2000

Typy odszkodowań i informacje o nich****

Blog o odszkodowaniach wprowadzi Cię w taką tematykę, jak np. odkup odszkodowań czy szkody majątkowe, komunikacyjne, rolnicze. Dowiesz się, jak uzyskać pełne odszkodowanie. Dzięki działom tematycznym bez trudu odnajdziesz poszukiwane informacje. Nie musisz także szukać ich w całej sieci, ponieważ najważniejsze masz zgromadzone na tej jednej stronie. Ubezpieczenia i odszkodowania zostały opisane w przystępny sposób, bez zbędnej terminologii, jednak z uwzględnieniem wszelkich potrzebnych artykułów prawnych.

http://www.abcodszkodowan.pl/ - 27 Mar 2013

Ubezpieczenia - ING Nat Ned****

Licencjonowany Agent Ubezpieczeniowy ING Nationale Nederlanden: ubezpieczenia II i III filar, kredyty, doradztwo.

http://www.epolisa.republika.pl/ - 24 Cze 2004

Ubezpieczenia Ergo Hestia****

Jestem doradcą ubezpieczeniowym STU Ergo Hestia S.A. Pomagam w doborze ubezpieczeń. Tnę koszty. Wyszukuję zniżki. Oferuję ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, biznesowe oraz na życie i zdrowie. Współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami. Działam na terenie całego powiatu Wrocławskiego oraz samego Wrocławia. Terminy i miejsca spotkań do uzgodnienia. Zapraszam do współpracy

http://www.ubezpieczenia-czorny.pl/ - 22 Maj 2013

Ubezpieczenia Gorzów Wielkopolski****

Ubezpieczenia komunikacyjne, mieszkań,podróży zagranicznej, na życie. Tadeusz Kędzior tel:792699250

http://www.twk-ubezpieczenia.com.pl/ - 29 Paź 2015

Ubezpieczenia majątkowe w Bielsku-Białej****

Agencja ubezpieczeniowa oferująca ubezpieczenia komunikacyjne, nieruchomości, turystyczne oraz dla małych i średnich firm. Dojazd do klienta na terenie Bielska-Białej i okolic. Atrakcyjne zniżki dodatkowe.

http://ubezpieczeniabielsko.pl/ - 21 Cze 2014

Ubezpieczenia nieruchomości****

Porównywarka ubezpieczeń nieruchomości. Umożliwia wybór najlepszego ubezpieczenia domu lub mieszkania na 3 sposoby: porównanie ofert kilku towarzystw w kalkulatorze ubezpieczeń i zakup polisy ubezpieczenia nieruchomości online; porównanie ofert za ubezpieczenie domu lub mieszkania u kilku agentów ubezpieczeniowych; zakup gotowego pakietu ubezpieczeń oferowanego przez najlepszych ubezpieczycieli nieruchomości na polskim rynku. Poza możliwością porównania i zakupu ubezpieczenia domu lub mieszkania, domku letniskowego, domu w budowie, domu drewnianego, a także domu w trakcie budowy, w serwisie znajduje się dział porad pisanych przez eksperta ds. ubezpieczeń nieruchomości.

http://www.ubezpieczeniemieszkania.pl/ - 28 Gru 2013

Ubezpieczenia Poznań Ubezpieczenia na zycie Poznań, Ubezpieczenia komunikacyjne Poznań****

Ubezpieczenia Poznań : Ubezpieczenia na zycie, Ubezpieczenia komunikacyjne, Ubezpieczenia majątkowe, Ubezpieczenia indywidualne

http://ubezpieczenia.poznan.pl/ - 15 Cze 2007

Ubezpieczenia Świętochłowice****

Multiagencja ENSURO ze Świętochłowic oferuje ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe domu, mieszkania i firmy oraz na życie. Współpracujemy z największymi firmami ubezpieczeniowymi w kraju, dzięki czemu zapewniamy dobór najlepszej oferty ubezpieczenia dopasowanego do indywidualnych wymagań. Nasi partnerzy w ubezpieczeniach to m.in. PZU, Warta, Ergo Hestia, Compensa, UNIQA, Gothaer oraz Generali. Zapraszamy!

http://www.ensuro.pl/ - 14 Paź 2014