KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia na życie (162)

Grupa Zurich Polska****

Strona Towarzystwa Ubezpieczeniowego, ubezpieczenia na życie, fundusz emerytalny, interaktywna symulacja planu ubezpieczenia.

http://www.zurich.pl/ - 21 Wrz 2000

Indywidualne i grupowe ubezpieczenia na życie - Gorzów Wielkopolski****

Ubezpieczenia na życie z możliwością dożywotniej kontynuacji, z niezmienną składką bez względu na osiągnięty wiek i wypłacone świadczenia- dla osób do 60 roku życia. Ubezpieczenia dla wykonujących prace niebezpieczne oraz uprawiających sporty ekstremalne. Tadeusz Kędzior tel: 792 699 250 ; e-mail: tadeusz.kedzior@uniqa.pl

http://www.ubezpieczenienazycie-24.pl/ - 6 Sie 2015

Jerzy Wicijowski****

Autor strony zapoznaje nas z historią jego ulubionej marki samochodów rodem z Monachium - BMW, opowiada o swojej rodzinie i pracy (jest agentem niemieckiej firmy ubezpieczeniowej Allianz). Można się tutaj także zapoznać z informacjami o programie A! Agent, pomagającym przedstawicielom firm ubezpieczeniowych w wykonywaniu ich pracy.

http://www.agent.alpha.pl/ - 5 Lis 2001

Kasat****

Strona firmy Kasat zajmującej się ubezpieczeniami na życie, tworzeniem serwisów internetowych, usługami brokerskimi.

http://www.kasat.net/ - 6 Sie 2001

Kod Opiekuna 02052 - Ubezpieczenia AXA Bezpieczny.pl****

Potrzebujesz ubezpieczenia i nie wiesz gdzie je kupić lub szukasz Kodu Opiekuna na Bezpieczny.pl, który daje 10% zniżki? Zapraszamy! Oferujemy profesjonalną wiedzę na temat ubezpieczeń oraz wcześniej wymieniony Kod Opiekuna - 02052.

http://bezpieczny365.pl/ - 4 Maj 2018

MARIAN DOLECKI - Agent Ubezpieczeniowy Allianz****

Firma zajmuje się pośrednictwem sprzedaży ubezpieczeń Allianz Polska S.A.

http://www.dolecki-allianz.waw.pl/ - 12 Sty 2004

MARZENA PLUTECKA Ubezpieczenia turystyczne Legionowo****

Posiadająca biuro w Legionowie firma Ubezpieczenia Plutecki gorąco zachęca Państwa do współpracy i zapoznania się ze swoją profesjonalną ofertą. Zajmujemy się doradztwem ubezpieczeniowym a ponadto oferujemy pełen zakres ubezpieczeń od cenionych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Proponujemy ubezpieczenia majątkowe, komunikacyjne, osobowe, firmowe jak też na życie. Zapewniamy dojazd do Klienta na terenie Legionowa, Nieporętu, Warszawy, Stanisławowa oraz Chotomowa. Gwarantujemy najwyższy poziom usług oraz konkurencyjne ceny. Szczegóły dostępne są na naszej witrynie internetowej.

http://ubezpieczenia-legionowo.eu/ - 4 Lis 2016

Masterquote.co.uk****

Każdy, kto poszukuje dobrego ubezpieczenia może skorzystać z usług firmy Masterquote. Warto pamiętać o tym, że zabezpieczenie mienia jest niezwykle ważne i wszyscy powinniśmy pamiętać o wyborze dobrego ubezpieczyciela. Najlepsze warunki oraz doskonały kontakt z klientem to coś, co oferuje firma wszystkim osobom zainteresowanym. Profesjonalne ubezpieczenie domu, samochodu oraz jachtów czy łodzi. Wszystko to na doskonałych warunkach i wygodnym systemie opłacania. Warto mieć pewność, ze ktoś o nas zadba w przypadku trudnej sytuacji.

http://www.masterquote.co.uk/ - 16 Mar 2017

Oferty ubezpieczeń przez internet na Ubezpieczeniainternet.pl****

W jednym miejscu znajdziesz tanie oferty ubezpieczeń online OC, mieszkania, turystycznych oraz polisy direct na życie. Nas stronie forum dyskusyjne o ubezpieczeniach dla użytkowników z podziałem na miasta m.in. Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Katowice, Bydgoszcz, Sosnowiec.

http://www.ubezpieczeniainternet.pl/ - 1 Lut 2014

Ośrodek szkoleń personalnych i ubezpieczeń****

Na łamach strony znajdziesz wiele ciekawostek dotyczących firmy. Dostępna jest również najnowsza oferta firmy oraz telefony kontaktowe.

http://www.amspol.pl/ - 26 Mar 2002