KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia na życie (162)

Selectum- ubezpieczenia Kraków****

Multiagencja ubezpieczeń świadcząca profesjonalne usługi. Najlepsi specjaliści z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą. Oferta skierowana zarówno do osób prywatnych jak i firm. Współpraca z wieloma, wiodącymi na rynku towarzystwami ubezpieczeniowymi wpływa na jakość wykonywanej pracy i zawsze indywidualne podejście. Kompleksowa obsługa i rzetelne doradztwo.

http://www.selectum.pl/ - 14 Maj 2013

Sureterm.com****

Firma Sureterm od wielu lat zajmuje się ubezpieczaniem wszelkiego rodzaju pojazdów. Można również skorzystać z oferty ubezpieczenia własnego mienia oraz zwierząt. Jak to mówią, przezorny zawsze ubezpieczony, powinno się o tym pamiętać, ponieważ cały czas zdarzają się różnego rodzaju wypadki lub kradzieże. Tylko z dobrym ubezpieczeniem można liczyć na dobre odszkodowanie, dlatego warto wybierać to, co najlepsze. Sureterm zachęca wszystkich do korzystania z atrakcyjnej oferty, która dostępna jest dla wszystkich zainteresowanych.

http://www.sureterm.com/ - 16 Mar 2017

Tanie ubezpieczenia Bielsko****

Strona bielskiej agencji ubezpieczeniowej Beskida.pl, która świadczy usługi w zakresie ubezpieczeń z bezpłatnym dojazdem do klienta. Strona zawiera również dział z poradami, słowniczek oraz blog o ubezpieczeniach i bezpieczeństwie. W ofercie Beskida.pl można znaleźć ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, turystyczne, majętkowowe, dla szkół, dla firm, dla rolników

http://beskida.pl/ - 19 Wrz 2014

Towarzystwo Ubezpieczeniowe****

Firma oferuje systemy ubezpieczeń. Na stronie oferta, historia firmy, wyniki finansowe.

http://www.europa-tu.com.pl/ - 4 Lip 2001

Towarzystwo Ubezpieczeniowe COMPENSA Życie S.A.****

Compensa Życie przedstawia na niniejszych stronach informacje o towarzystwie, prezentuje ubezpieczenia na życie oraz wykaz oddziałów regionalnych (dane teleadresowe).

http://www.compensazycie.com.pl/ - 3 Paź 2000

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Wustenrot SA****

Strona Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Wustenrot SA. Witryna zawiera informacje o firmie, jej ofercie oraz dział pytania i kariera.

http://www.wustenrot.pl/ - 17 Lip 2001

TUiR CIGNA SA****

Towarzystwo ubezpieczeń i reasekuracji przedstawia na swoich stronach WWW informacje o sobie (historia, akcjonariat), prezentuje ofertę ubezpieczeniową, podaje wykaz oddziałów, nowości (tabele, stawki) oraz linki do ciekawych serwisów finansowych.

http://www.cigna.com.pl/ - 20 Kwi 2000

TUiR PARTNER****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego oferującego swe usługi w zakresie ubezpieczenia majątku, działalności gospodarczej, odpowiedzialności zawodowej czy zdrowia. Na stronie dokładne opisy poszczególnych rodzajów ubezpieczeń, lista udziałowców, informacje o bezpieczeństwie i kodycji finanasowej.

http://www.partner.com.pl/ - 10 Mar 2000

Ubezpieczenia****

Wszystkie ubezpieczenia w jednym miejscu: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia zdrowotne, nieruchomości, ubezpieczenia turystyczne i na życie. Opisy i analiza wszystkich typów ubezpieczeń. Ponadto na stronie znajduje się ranking firm ubezpieczeniowych, opis kalkulatora ubezpieczeń oraz dostęp do kalkulatorów ubezpieczeń dowolnego rodzaju, a także ciekawe artykuły o tematyce ubezpieczeniowej.

http://poradnik-ubezpieczen.pl/ - 12 Maj 2011

Ubezpieczenia - ING Nat Ned****

Licencjonowany Agent Ubezpieczeniowy ING Nationale Nederlanden: ubezpieczenia II i III filar, kredyty, doradztwo.

http://www.epolisa.republika.pl/ - 24 Cze 2004