KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia na życie (160)

Tanie ubezpieczenia Bielsko****

Strona bielskiej agencji ubezpieczeniowej Beskida.pl, która świadczy usługi w zakresie ubezpieczeń z bezpłatnym dojazdem do klienta. Strona zawiera również dział z poradami, słowniczek oraz blog o ubezpieczeniach i bezpieczeństwie. W ofercie Beskida.pl można znaleźć ubezpieczenia na życie, komunikacyjne, turystyczne, majętkowowe, dla szkół, dla firm, dla rolników

http://beskida.pl/ - 19 Wrz 2014

Towarzystwo Ubezpieczeniowe****

Firma oferuje systemy ubezpieczeń. Na stronie oferta, historia firmy, wyniki finansowe.

http://www.europa-tu.com.pl/ - 4 Lip 2001

Towarzystwo Ubezpieczeniowe COMPENSA Życie S.A.****

Compensa Życie przedstawia na niniejszych stronach informacje o towarzystwie, prezentuje ubezpieczenia na życie oraz wykaz oddziałów regionalnych (dane teleadresowe).

http://www.compensazycie.com.pl/ - 3 Paź 2000

Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie Wustenrot SA****

Strona Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie Wustenrot SA. Witryna zawiera informacje o firmie, jej ofercie oraz dział pytania i kariera.

http://www.wustenrot.pl/ - 17 Lip 2001

TUiR CIGNA SA****

Towarzystwo ubezpieczeń i reasekuracji przedstawia na swoich stronach WWW informacje o sobie (historia, akcjonariat), prezentuje ofertę ubezpieczeniową, podaje wykaz oddziałów, nowości (tabele, stawki) oraz linki do ciekawych serwisów finansowych.

http://www.cigna.com.pl/ - 20 Kwi 2000

TUiR PARTNER****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego oferującego swe usługi w zakresie ubezpieczenia majątku, działalności gospodarczej, odpowiedzialności zawodowej czy zdrowia. Na stronie dokładne opisy poszczególnych rodzajów ubezpieczeń, lista udziałowców, informacje o bezpieczeństwie i kodycji finanasowej.

http://www.partner.com.pl/ - 10 Mar 2000

Ubezpieczenia****

Wszystkie ubezpieczenia w jednym miejscu: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia zdrowotne, nieruchomości, ubezpieczenia turystyczne i na życie. Opisy i analiza wszystkich typów ubezpieczeń. Ponadto na stronie znajduje się ranking firm ubezpieczeniowych, opis kalkulatora ubezpieczeń oraz dostęp do kalkulatorów ubezpieczeń dowolnego rodzaju, a także ciekawe artykuły o tematyce ubezpieczeniowej.

http://poradnik-ubezpieczen.pl/ - 12 Maj 2011

Ubezpieczenia - ING Nat Ned****

Licencjonowany Agent Ubezpieczeniowy ING Nationale Nederlanden: ubezpieczenia II i III filar, kredyty, doradztwo.

http://www.epolisa.republika.pl/ - 24 Cze 2004

Ubezpieczenia - Major****

Major Broker zajmuje się doradztwem ubezpieczeniowym, reprezentowaniem interesów klienta, likwidacją szkód, tworzeniem programu ubezpieczeniowego i wiele innych.

http://majorbroker.pl/ - 27 Mar 2013

Ubezpieczenia Ergo Hestia****

Jestem doradcą ubezpieczeniowym STU Ergo Hestia S.A. Pomagam w doborze ubezpieczeń. Tnę koszty. Wyszukuję zniżki. Oferuję ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, biznesowe oraz na życie i zdrowie. Współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami. Działam na terenie całego powiatu Wrocławskiego oraz samego Wrocławia. Terminy i miejsca spotkań do uzgodnienia. Zapraszam do współpracy

http://www.ubezpieczenia-czorny.pl/ - 22 Maj 2013