KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia turystyczne (64)

TUiR PARTNER****

Witryna towarzystwa ubezpieczeniowego oferującego swe usługi w zakresie ubezpieczenia majątku, działalności gospodarczej, odpowiedzialności zawodowej czy zdrowia. Na stronie dokładne opisy poszczególnych rodzajów ubezpieczeń, lista udziałowców, informacje o bezpieczeństwie i kodycji finanasowej.

http://www.partner.com.pl/ - 10 Mar 2000

turystyka****

Witryna biura turystycznego. W ofercie dostępnej na stronach znajdują się europejskie przejazdy autokarowe, wycieczki, wczasy krajowe i zagraniczne, rezerwacje oraz ubezpieczenia turystyczne.

http://www.europe-travel.multinet.pl/ - 19 Kwi 2000

TWOJE FINANSE - Uniwersalny Serwis Finansowy****

Serwis obfitujący w niezależne wiadomości z zakresu: ubezpieczeń, bankowości, finansów ... Bogaty zbiór niezbędnych linków. Porady i wskazówki pomocne każdemu klientowi instytucji finansowych.

http://finanse.ux.com.pl/ - 19 Cze 2000

Ubezpieczenia****

Wszystkie ubezpieczenia w jednym miejscu: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia zdrowotne, nieruchomości, ubezpieczenia turystyczne i na życie. Opisy i analiza wszystkich typów ubezpieczeń. Ponadto na stronie znajduje się ranking firm ubezpieczeniowych, opis kalkulatora ubezpieczeń oraz dostęp do kalkulatorów ubezpieczeń dowolnego rodzaju, a także ciekawe artykuły o tematyce ubezpieczeniowej.

http://poradnik-ubezpieczen.pl/ - 12 Maj 2011

Ubezpieczenia podróżne****

Serwis dla podróżnych, którzy chcą poczuć się bezpiecznie i komfortowo na wakacjach.Warto przed wyjazdem poczytać o ubezpieczeniach podróżnych oraz o tym wszystkim co wiąże się z bezpiecznym wypoczynkiem: pierwszej pomocy, profilaktyce zdrowia, poradach dotyczących bagażu, jazdy samochodem oraz wielu innych. Podróżuj bezpiecznie!

http://bezpiecznyturysta.pl/ - 4 Cze 2012

Ubezpieczenia w Allianz Direct - Komunikacyjne, Mieszkań, Turystyczne i Na Wyjazd. | Allianz Direct****

Zobacz Ubezpieczenia Komunikacyjne, Turystyczne, Mieszkań i Na Wyjazd w Allianz Direct. Oferujemy Ubezpieczenia Komunikacyjne AC, OC, NNW, Assistance, Ochrony Prawnej, a także Ubezpieczenia Turystyczne i Wyjazdów

http://www.allianz-direct.pl/ - 16 Mar 2009

Ubezpieczenia Warta "Ciri" Wojciech Szlas****

"Ciri" Wojciesz Szlas to autoryzowana agencja ubezpieczeniowa Warta. Jesteśmy obecni na rynku od 1994 roku i oferujemy polisy majątkowe oraz turystyczne, gwarantując zabezpieczenie na wypadek nieprzewidzianych okoliczności.

http://www.wartaubezpieczenia.pl/ - 21 Maj 2019

Ubezpieczenie turystyczne Tramp****

Ubezpieczenie turystyczne znane również jako ubezpieczenie podróżne zapewnia osobie ubezpieczonej pełny i bezpłatny dostęp do lekarza i szpitala w innych krajach zarówno w przypadku choroby, jak i wypadku. Osoba posiadająca ważne ubezpieczenie turystyczne może bezpłatnie korzystać z wszelkich usług medycznych bezpośrednio u lekarza lub w szpitalu w sytuacje choroby lub wypadku. Ubezpieczenia turystyczne bardzo często zapewniają również wiele dodatkowych świadczeń, jak transport do kraju po zakończonej hospitalizacji lub wizyta bliskiej osoby w szpitalu. Ubezpieczenie turystyczne Allianz Tramp nie jest drogie, a zapewnia komfort i pełną opiekę medyczną osobom przebywającym poza granicami Polski.

http://www.pozytywne-ubezpieczenia.pl/tramp/ - 30 Paź 2014

Ubezpieczenie za granicę****

Specjalista do spraw ubezpieczeń zagranicznych pomaga w wyborze najlepszej polisy na wakacje. Porównuje aktualnie dostępne na rynku oferty turystyczne i uczy jak wybrać ubezpieczenie za granicę.

http://www.ubezpieczenie-za-granica.pl/ - 11 Paź 2012

Ubezpieczony pl****

Serwis zawierający niezbędne informacje o ubezpieczeniach majątkowych, na życie, emerytalnych, zdrowotnych, wakacyjnych. Oprócz tego doniesienia z rynku ubezpieczeń w Polsce.

http://www.ubezpieczony.pl/ - 25 Lut 2000

Informacje dodatkowe