KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia turystyczne (61)

TWOJE FINANSE - Uniwersalny Serwis Finansowy****

Serwis obfitujący w niezależne wiadomości z zakresu: ubezpieczeń, bankowości, finansów ... Bogaty zbiór niezbędnych linków. Porady i wskazówki pomocne każdemu klientowi instytucji finansowych.

http://finanse.ux.com.pl/ - 19 Cze 2000

Ubezpieczenia****

Wszystkie ubezpieczenia w jednym miejscu: ubezpieczenia komunikacyjne, ubezpieczenia zdrowotne, nieruchomości, ubezpieczenia turystyczne i na życie. Opisy i analiza wszystkich typów ubezpieczeń. Ponadto na stronie znajduje się ranking firm ubezpieczeniowych, opis kalkulatora ubezpieczeń oraz dostęp do kalkulatorów ubezpieczeń dowolnego rodzaju, a także ciekawe artykuły o tematyce ubezpieczeniowej.

http://poradnik-ubezpieczen.pl/ - 12 Maj 2011

Ubezpieczenia podróżne****

Serwis dla podróżnych, którzy chcą poczuć się bezpiecznie i komfortowo na wakacjach.Warto przed wyjazdem poczytać o ubezpieczeniach podróżnych oraz o tym wszystkim co wiąże się z bezpiecznym wypoczynkiem: pierwszej pomocy, profilaktyce zdrowia, poradach dotyczących bagażu, jazdy samochodem oraz wielu innych. Podróżuj bezpiecznie!

http://bezpiecznyturysta.pl/ - 4 Cze 2012

Ubezpieczenia w Allianz Direct - Komunikacyjne, Mieszkań, Turystyczne i Na Wyjazd. | Allianz Direct****

Zobacz Ubezpieczenia Komunikacyjne, Turystyczne, Mieszkań i Na Wyjazd w Allianz Direct. Oferujemy Ubezpieczenia Komunikacyjne AC, OC, NNW, Assistance, Ochrony Prawnej, a także Ubezpieczenia Turystyczne i Wyjazdów

http://www.allianz-direct.pl/ - 16 Mar 2009

Ubezpieczenie turystyczne Tramp****

Ubezpieczenie turystyczne znane również jako ubezpieczenie podróżne zapewnia osobie ubezpieczonej pełny i bezpłatny dostęp do lekarza i szpitala w innych krajach zarówno w przypadku choroby, jak i wypadku. Osoba posiadająca ważne ubezpieczenie turystyczne może bezpłatnie korzystać z wszelkich usług medycznych bezpośrednio u lekarza lub w szpitalu w sytuacje choroby lub wypadku. Ubezpieczenia turystyczne bardzo często zapewniają również wiele dodatkowych świadczeń, jak transport do kraju po zakończonej hospitalizacji lub wizyta bliskiej osoby w szpitalu. Ubezpieczenie turystyczne Allianz Tramp nie jest drogie, a zapewnia komfort i pełną opiekę medyczną osobom przebywającym poza granicami Polski.

http://www.pozytywne-ubezpieczenia.pl/tramp/ - 30 Paź 2014

Ubezpieczenie za granicę****

Specjalista do spraw ubezpieczeń zagranicznych pomaga w wyborze najlepszej polisy na wakacje. Porównuje aktualnie dostępne na rynku oferty turystyczne i uczy jak wybrać ubezpieczenie za granicę.

http://www.ubezpieczenie-za-granica.pl/ - 11 Paź 2012

Ubezpieczony pl****

Serwis zawierający niezbędne informacje o ubezpieczeniach majątkowych, na życie, emerytalnych, zdrowotnych, wakacyjnych. Oprócz tego doniesienia z rynku ubezpieczeń w Polsce.

http://www.ubezpieczony.pl/ - 25 Lut 2000

Virtual Trip****

Katalog firm związanych z turystyką - wszelkiego rodzaju standardy noclegów, ubezpieczenia turystyczne, informacja turystyczna, last minute, rezerwacje on line, rozkład jazdy PKP, vademacum turysty itd.

http://vtrip.pl/ - 9 Maj 2001

Warta S.A. - ubezpieczenia w Krakowie****

Doradztwo w zakresie zawierania umów ubezpieczeń, szczególnie polecam: - najlepsza oferta ubezpieczenia domów i mieszkań - samochodów (formuła all-risk) z najszerszym zakresem usług assistance (na stronie: kalkulator składek OC/AC) - ubezpieczenie turystyczne \"WARTA TRAVEL\" \"Warta Ekstrabiznes\" Dla małych i średnich firm: pakietowe ubezpieczenie mienia od ognia, kradzieży, OC, dewastacji, assistance, szyb, maszyn, towarów...

http://www.warta.krakow.pl/ - 5 Sty 2011

Wszystko o ubezpieczeniach. Sprzedaż ubezpieczeń on-line.****

Serwis informacyjny o ubezpieczeniach. Zawiera informacje o ubezpieczeniach zdrowotnych, majątkowych, emerytalnych, na życie oraz aktualności z rynku ubezpieczeń. Sprzedaż ubezpieczeń on-line.

http://www.multibroks.pl/ - 13 Wrz 2001