KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia turystyczne (63)

DORADZTWO UBEZPIECZENIOWE agencja ubezpieczeniowa***

Blisko 180 produktów ma w swojej ofercie Doradztwo Ubezpieczeniowe Jolanta Muras Jarosław Muras z Warszawy. Proponują tak ubezpieczenia indywidualne jak i ubezpieczenia firmowe. Na rynku istnieją od wielu lat, w tym czasie uzyskali zaufanie wielu klientów i wciąż pozyskują nowych. Współpracują zarówno z odbiorcami indywidualnymi, firmami i instytucjami. W swojej pracy nakierowują się na indywidualne podejście do klienta, uczciwie i rzetelnie podchodząc do jego potrzeb i oczekiwań. Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie wciąż poszerzają swoją wiedzę. Zanim zaproponują konkretne rozwiązanie, najpierw rozmawiają z klientem precyzyjnie zapoznając się z jego potrzebami i problemami. To sprawia, że mogą lepiej odpowiedzieć na zapotrzebowanie. Wszystko dlatego, że zależy im na długofalowej i owocnej współpracy.

http://www.agentdoradca.waw.pl/ - 25 Lut 2013

EVRO TMT***

Witryna Poznańskiego Biura Podróży oferującego oprócz wypoczynku także ubezpieczenia oraz tłumaczenie tekstów.

http://www.evro.poznan.pl/ - 25 Lip 2001

Grupa PZU***

Na stronie Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń można znaleźć praktyczne wskazówki o ubezpieczeniach, zapoznać się z wynikami finansowymi oraz pozycją PZU na polskim rynku ubezpieczeniowym.

http://www.pzu.pl/ - 23 Cze 2000

Ost Tourist.***

Witryna agencji turystyczno - ubezpieczeniowej świadczącej usługi w zakresie ubezpieczeń i różnorodnych imprez turystycznych. Znajdziesz tu prezentację firmy oraz szczegóły jej oferty.

http://www.osttourist.kalisz.pl/ - 28 Sty 2003

POLONIA S.A. Zakład Ubezpieczeń i Reasekuracji***

Strona firmowa Zakładu Ubezpieczeń i Reasekuracji POLONIA S.A. Zawiera informacje o firmie, opisy produktów, adresy przedstawicielstw, komunikaty, poradnik poszkodowanego.

http://www.polonia.pl/ - 18 Lip 2000

Poltur***

Witryna Biura Turystyczno Ubezpieczeniowego "Poltur" Kazimierza Puka w Tarnobrzegu. Biuro organizuje kolonie, obozy, wczasy, prowadzi działalność ubezpieczeniwą.

http://www.poltur.pnet.pl/ - 27 Kwi 2000

Ubezpieczenia na wakacje oraz ubezpieczenia samochodowe***

Ubezpieczmy.pl to blog prowadzony przez trójkę agentów ubezpieczeniowych. Ania, Magda i Kuba, na co dzień pracujący w multiagencji ubezpieczeń, dzielą się posiadaną wiedzą w zakresie ubezpieczeń samochodowych, ubezpieczeń turystycznych oraz ubezpieczeń nieruchomości.

http://ubezpieczmy.pl/ - 24 Sty 2013

Ubezpieczenia Warszawa***

Ubezpieczenia Warszawa - Szeroka gama ubezpieczeń oferowana przez agenta ubezpieczeniowego Commercial Union (doradztwo w doborze ubezpieczenia, sprzedaż). Na stronie oferta ubezpieczeń i kontakt do agenta.

http://cu.waw.pl/ - 5 Wrz 2005

Ubezpieczenie na narty***

Informacje dotyczące ubezpieczeń osób wybierających się na narty. Zarówno tych, którzy jadą za granicę jak i tych, którzy uprawiają sporty zimowe w Polsce.

http://www.ubezpieczenie-na-narty.pl/ - 17 Gru 2012

Agencja Ubezpieczeniowa Andrzej Koper & Piotr Koper **

Obsługa ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, turystycznych, a także inne rodzaje ubezpieczeń. PZU, Warta, Hestia, Compensa, PTU.

http://www.ubezpieczeniakoper.waw.pl/ - 4 Gru 2008