KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Ubezpieczenia > ubezpieczenia turystyczne (61)

Grupa PZU***

Na stronie Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń można znaleźć praktyczne wskazówki o ubezpieczeniach, zapoznać się z wynikami finansowymi oraz pozycją PZU na polskim rynku ubezpieczeniowym.

http://www.pzu.pl/ - 23 Cze 2000

Ost Tourist.***

Witryna agencji turystyczno - ubezpieczeniowej świadczącej usługi w zakresie ubezpieczeń i różnorodnych imprez turystycznych. Znajdziesz tu prezentację firmy oraz szczegóły jej oferty.

http://www.osttourist.kalisz.pl/ - 28 Sty 2003

POLONIA S.A. Zakład Ubezpieczeń i Reasekuracji***

Strona firmowa Zakładu Ubezpieczeń i Reasekuracji POLONIA S.A. Zawiera informacje o firmie, opisy produktów, adresy przedstawicielstw, komunikaty, poradnik poszkodowanego.

http://www.polonia.pl/ - 18 Lip 2000

Poltur***

Witryna Biura Turystyczno Ubezpieczeniowego "Poltur" Kazimierza Puka w Tarnobrzegu. Biuro organizuje kolonie, obozy, wczasy, prowadzi działalność ubezpieczeniwą.

http://www.poltur.pnet.pl/ - 27 Kwi 2000

Ubezpieczenia na wakacje oraz ubezpieczenia samochodowe***

Ubezpieczmy.pl to blog prowadzony przez trójkę agentów ubezpieczeniowych. Ania, Magda i Kuba, na co dzień pracujący w multiagencji ubezpieczeń, dzielą się posiadaną wiedzą w zakresie ubezpieczeń samochodowych, ubezpieczeń turystycznych oraz ubezpieczeń nieruchomości.

http://ubezpieczmy.pl/ - 24 Sty 2013

Ubezpieczenia Warszawa***

Ubezpieczenia Warszawa - Szeroka gama ubezpieczeń oferowana przez agenta ubezpieczeniowego Commercial Union (doradztwo w doborze ubezpieczenia, sprzedaż). Na stronie oferta ubezpieczeń i kontakt do agenta.

http://cu.waw.pl/ - 5 Wrz 2005

Ubezpieczenie na narty***

Informacje dotyczące ubezpieczeń osób wybierających się na narty. Zarówno tych, którzy jadą za granicę jak i tych, którzy uprawiają sporty zimowe w Polsce.

http://www.ubezpieczenie-na-narty.pl/ - 17 Gru 2012

Agencja Ubezpieczeniowa Andrzej Koper & Piotr Koper **

Obsługa ubezpieczeń majątkowych, komunikacyjnych, turystycznych, a także inne rodzaje ubezpieczeń. PZU, Warta, Hestia, Compensa, PTU.

http://www.ubezpieczeniakoper.waw.pl/ - 4 Gru 2008

Agencja Ubezpieczeniowa PZU S.A. WITMIR**

Ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, turystyczne, na życie w ramach PZU S.A. Na stronie informacje o ofercie.

http://wzawko.republika.pl/ - 19 Lis 2001

Agencja PZU w Mostach k/Gdyni*

Strona zawiera informacje dotyczące PZU S.A. i PZU Życie oraz ogólne warunki ubezpieczeń. Ponadto wiadomości o Agencji PZU w Mostach K/Gdyni.

http://www.pzumosty.com/ - 30 Cze 2003