KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie (1 317)

Doktorat w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Zarządzania im.L.Koźmińskiego w Warszawie****

Uczelnia im. L. Koźmińskiego inauguruje studia doktoranckie w zakresie zarządzania. Możesz je podjąć niezależnie od ukończonego kierunku studiów magisterskich. Doświadczona kadra akademicka i doskonałe instrumentarium naukowe zapewnią Ci rozwój niezbędny w coraz bardziej wymagającym otoczeniu biznesowym.

http://www.wspiz.edu.pl/resources/?rid=14525 - 3 Wrz 2004

Alplast systemy informatyczne*****

Firma jest integratorem systemów informatycznych świadczącym usługi informatyczne podmiotom o różnorodnym profilu działalności. Ofertę stanowią projektowanie, wdrażanie i opieka nad systemem informatycznym oraz siecią komputerową. Ponadto Alplast zajmuje się dostarczaniem oprogramowania (Symfonia), sprzętu komputerowego, organizuje szkolenia, świadczy usługi informatyczne oraz konsutingu księgowego.

http://www.alplast.com.pl/ - 21 Sty 2000

BIELbit*****

Firma BIELbit tworzy oprogramowanie wspomagające takie dziedziny jak: księgowość, sprzedaż, kadry-płace, itp. W dziedzinie rozwiązań sieciowych jest partnerem firmy Novell, zajmuje się sprzedażą sprzętu komputerowego i oprogramowania takich firm jak Microsoft, Lotus i innych. BIELbit jest również providerem internetowym.

http://www.bielbit.com.pl/ - 25 Lut 2000

Biznes*****

Serwis dla Firm. Porady jak prowadzić firmę, porady podatkowe. Informacje dla inwestorów, komentarz z rynków. Kursy walut i komentarze walutowe. Jak założyć firmę, jak napisać biznes plan.

http://www.biznes-firma.pl/ - 19 Cze 2013

Certyfikacja systemów - TUV Rheinland Polska*****

Certyfikacja systemów - TUV Rheinland Polska : ISO 9001:2000, ISO 14001, 18001, HACCP, ISO/TS 16949, QS 9000, VDA. Certyfikacja zarządzania jakością, środowiskiem, bezpieczeństwem.

http://certyfikacja.tuv.pl/ - 29 Lip 2004

corporate identity*****

Agencja kreatywna Visane od lat zajmuje się budowaniem marki, kreowaniem wizerunku, identyfikacją wizualną, budową strategii wdrażania brandu na rynek. Ponadto, przedmiotem działalności firmy jest szeroko zakrojony marketing i PR firm oraz brandów. Agencja brandingowa Visane już od ponad dziesięciu lat skutecznie działa na rynku reklamy i marketingu. Współpracowała już z tak dużymi przedsiębiorstwami jak PGE, PKP Cargo czy instytucjami jak Ministerstwo Finansów. Visane to firma doświadczona i wysoce skuteczna w realizacji swoich projektów.

http://www.visane.com.pl/ - 7 Lis 2012

Doradztwo biznesowe*****

Firma LUCRATIVE zajmuje się doradztwem dla przedsiębiorców zarówno rozpoczynających swoją karierę jak i tych bardziej doświadczonych. Analizujemy rynek, tworzymy niezawodne strategie, produkujemy materiały reklamowe, kreujemy nowe koncepcje.

http://lucrative.com.pl/ - 2 Lip 2012

DST*****

"Firma DST zajmuje się głównie organizacją zarządzania przedsiębiorstw w aspekcie wdrażania i dostosowywania komputerowych systemów wspomagania. Drugą, niemniej ważną sferę działalności stanowi wytwarzania oprogramowania komputerowego i działalność usługowa na tym polu". Wszystkie informacje także po angielsku i niemiecku.

http://www.dst.com.pl/ - 12 Kwi 2000

Experience Economy*****

Serwis (blog) poruszający zagadnienia związane z ekonomią doświadczeń / doznań (experience economy), innowacjami, Web2.0 i mass customization.

http://www.experience-economy.pl/ - 7 Sie 2006

F&G Komputer*****

Firma zajmuje się głównie dystrybucją i wdrażaniem systemów dla małych i średnich przedsiębiorstw o różnym profilu działalności. G&G dystrybuuje oprogramowanie, organizuje sieci, internet, sprzedaje sprzęt komputerowy, prowadzi szkolenia. Na stronach znajdują się także wiadomości o nowościach z branży, krótkie porady techniczne oraz interesujące linki.

http://www.fg.com.pl/ - 29 Cze 2001

Informacje dodatkowe