KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Zarządzanie (1 285)

Coaching & Training Institute Sp. z o. o.****

Coaching & Training Institute Sp. z o. o. działa w zakresie organizowania oraz kompleksowej i profesjonalnej obsługi szkoleń, kongresów, konferencji i warsztatów o ogólnopolskim zasięgu. Specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń dla kadry menedżerskiej oraz pracowników liniowych poszczególnych działów.

http://www.institute.com.pl/ - 23 Lut 2005

COFI HR - Program do rozliczania delegacji****

Firma zajmująca się szeroko pojętym doradztwem z zakresu zarządzania projektami i personelem, w tym również pod kątem podróży służbowych. Oferta Cofi Hr to także profesjonalny program do rozliczania delegacji.

http://www.cofihr.com/ - 14 Maj 2015

COMTRONIC S.A Systemy Informatyczne****

Firma funkcjonuje od roku 1991. Specjalizuje się w kompleksowych rozwiązaniach wspierających przedsiębiorstwa w zakresie nowoczesnych technologii zarządzania oraz w dostawach sprzętu komputerowego wysokiej jakości.

http://www.comtronic.pl/ - 20 Kwi 2001

Demiurg - podcast o kreatywności, nie tylko dla kreatywnych****

Audycja podcast. Tipsy i Tricki, metody i porady. Wszystko to w języku polskim. Niezależnie od tego czy wykonujesz zawód artystyczny, czy myślisz o użyciu paru metod kreatywnego myślenia - ta strona jest dla Ciebie. Oprócz tego dużo dobrej muzyki.

http://www.demiurg.biz/ - 14 Lis 2005

Diament. Częstochowa****

Diament zajmuje się systemami zabezpieczeń komputerowych, świadczeniem usług związanych z badaniem rynku i doradztwem w zakresie oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstw. Świadczy także usługi internetowe (serwery www i konta e-mail, tworzenie stron www).

http://www.diament.pl/ - 23 Sty 2006

Digital Spirit****

Naszą specjalnością są: wdrożenia systemów ERP i CRM, Wdrożenia rozwiązań dedykowancyh, wdrożenia systemów do zarządzania taborem samochodowym, doradztwo z zakresu reorganizacji procesów gospodarczych - zarządzanie finansami, zarządzanie łańcuchem dostaw, organizacja procesów logistycznych, organizacja struktur rozproszonych, zarządzanie kosztami bazy transportowej.

http://www.digital-spirit.pl/ - 14 Maj 2004

Dodawanie ogłoszeń do portali - Generator Ogłoszeń****

Z nami w łatwy sposób dodasz ogłoszenia do wielu portali na raz. Oszczędność czasu i pieniędzy dzięki generatorowi ogłoszeń gwarantowana. Przekonaj się już dziś. Zapraszamy.

http://www.generator-ogloszen.pl/ - 28 Cze 2017

Doradca - ekspert****

Doradca d/s inwestycji - ekspert w budownictwie,inspektor nadzoru, biegły sądowy w zakresie budownictwa w okręgu Sądu Okregowego w Krakowie

http://www.doradca.com.pl/ - 18 Wrz 2003

Doradca Prezesa Spółki z o.o.****

Serwis poświęcony zagadnieniom związanym z prowadzeniem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością. Zawiera dużo przydatnych informacji prawnych i finansowych dla osób prowadzących działalność gospodarczą w tej formie.

http://www.doradcaprezesaspolkizoo.pl/ - 21 Sie 2001

Doradztwo Strategiczne i Konsulting****

Doradztwo Strategiczne i Konsulting Sp. z o.o. - Strategy Management Consulting Ltd - SMC Ltd w Katowicach została założona przez osoby posiadające bogate praktyczne doświadczenia w obszarze strategicznego zarządzania różnorodnymi podmiotami gospodarczymi, od prywatnych spółek handlowych i usługowych, poprzez przedsiębiorstwa produkcyjne i handlowe, zatrudniające kilka tysiecy pracowników, a także w kreowaniu strategii i programów restrukturyzacji dla całych branż.

http://www.smc.com.pl/ - 11 Kwi 2001